PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کسی هست برای تست سرور مجازی خام در اختیارم قرار بده و تا بالا آوردن سایت راهنمایی کنه؟

saeedgoogle
February 27th, 2015, 19:50
کسی هست برای تست سرور مجازی خام برای دو روز در اختیارم قرار بده و تا بالا آوردن سایت راهنمایی کنه؟ میخواستم سیستم عامل سرور دبیان نصب بشه و تا رسیدن به محله بالا اومدن سایت ولی نصبشو میخواستم خودم انجام بدم. و بقیه کارهاشو بهم یاد بدین. هزینه هم برای آموزش میدم که خودتون در این تاپیک هزینه این آموزش رو تعیین کنید.

softlayer
February 27th, 2015, 20:14
درود
دوست گرامی در بخش درخواست سرویس درخواست دادید
برای مباحث آموزشی میبایست در بخش آموزشی جستجو کنید
درصورت نیاز سرور مجازی 1 ماهه شروع از 10 هزارتومان میتونیم در خدمت باشیم
هاست|دامنه|سرورمجازی (http://www.mahtaonline.ir)

hashtgerdiha
February 27th, 2015, 20:42
با سلام
در خدمت هستیم با اموزش کامل و قدم به قدم تا مرحله بالا امدن سایت و کانفیگ کامل!
با ای دی یاهو زیر در تماس باشید!
pr.behzadi
شماره تماس 09354461451
موفق باشید

mobinhost.in
February 28th, 2015, 00:49
دوست من برای آموزش در قیمت آموزش می توانی سوال رو بپرسی در این بخش دقیق باید توضیح بدهی که چه چیزی مد نظر شماست تا بهترین راهنمایی صورت گیرد و قیمت ارائه شود در مورد سرویسی که می خواهید بیشتر اطلاعات ارائه کنید

shetab
March 1st, 2015, 02:16
سلام

بدون هزینه آموزش در خدمتتون هستیم

لطفا با بنده از طریق پ.خ در تماس باشید

aligoli
March 1st, 2015, 16:40
کسی هست برای تست سرور مجازی خام برای دو روز در اختیارم قرار بده و تا بالا آوردن سایت راهنمایی کنه؟ میخواستم سیستم عامل سرور دبیان نصب بشه و تا رسیدن به محله بالا اومدن سایت ولی نصبشو میخواستم خودم انجام بدم. و بقیه کارهاشو بهم یاد بدین. هزینه هم برای آموزش میدم که خودتون در این تاپیک هزینه این آموزش رو تعیین کنید.

Hetz-2 - Ram : 512 MB - HDD : 40 GB
CPU : Intel(R) Core(TM) i7-3770 1 Core 600 Mhtz | Bandwidth : Unlimited | Port : 1 Gbit/s with 200 Mbit/s guaranteed | IP : 1 | OS : Custom| Uptime : 99.99%

ماهانه 25 هزار تومان
سبد خرید - سرور مجازی آلمان Hetzner (http://www.my.hezarnevis.ir/cart.php?gid=31)