PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : وصل شدن 2 اکانت adsl با یک مودم و یک خط تلفن

mohammad hassan
February 27th, 2015, 17:13
با سلام :
من میخوام از اکانت دوستم از سیستم و مودم خودم به اینترنت وصل بشم الان مودم دوستم هم خاموشه .هر دو هم از مخابرات اکانت خریدیم.من مودمم را ریستارت کردم و از نوع کانفینگ کردم و یوزر و پسورد دوستم را وارد کردم اما وصل نشدم.باید چکار کنم ؟لطفا راهنمایی کنید.

- - - Updated - - -

لطفا کمک کنید.کسی جواب نمیده؟

- - - Updated - - -

دوستان عزیز لطفا جواب بدید.

007
February 27th, 2015, 17:35
سلام شما همچین کاری رو نمیتونین انجام بدین مگر اجازشو بهتون بدن (مخابرات و باهماهنگی)
اگرم بخواین از دوتا اکانت باهم استفاده کنین یک خط تلفن اضافه و یک مودم اضافه و یک روتر اضافه نیازدارین.
ارادت

mohammad hassan
February 27th, 2015, 17:38
دوست عزیز این کار شدنیه.فقط چند تا راه داره که من دقیقا بلد نیستم.تو چند تا سایت دیدم که گفته شده تونستن این کار را انجام بدن

mohsen_sh
February 27th, 2015, 17:40
شدنی نیست!
چون پورت ها محدوده و یوزر ها هم محدود
به صورت همزمان به هیچ وجه قابل انجام نیست

yourhosting
February 27th, 2015, 17:42
در بعضی از isp ها فقط کافیه یوزر و پس اون فرد رو در مودم خودتون تنظیم کنید و وصل بشید اما در سایر isp ها جدیدا تاجایی که میدونم براساس مک مودم هست بنابراین یا باید مک مودمتونو تغییر بدید به مودم قبلی یا تماس بگیرید با شرکت و بهشون بگید تا واستون اجازه چنین کاری رو بدن

موفق باشید

mohammad hassan
February 27th, 2015, 17:46
شدنی نیست!
چون پورت ها محدوده و یوزر ها هم محدود
به صورت همزمان به هیچ وجه قابل انجام نیست
من نمیخوام همزمان استفاده کنم.میخوام وقتی مودم دوستم خاموشه از یوزر و پسوردش استفاده کنم.

- - - Updated - - -

در بعضی از isp ها فقط کافیه یوزر و پس اون فرد رو در مودم خودتون تنظیم کنید و وصل بشید اما در سایر isp ها جدیدا تاجایی که میدونم براساس مک مودم هست بنابراین یا باید مک مودمتونو تغییر بدید به مودم قبلی یا تماس بگیرید با شرکت و بهشون بگید تا واستون اجازه چنین کاری رو بدن

موفق باشید
مک مودم را باید چجوری تغییر بدم.باید به مک مودم دوستم تغییرش بدم؟مودم من d-link هست

jahromweb
February 27th, 2015, 17:56
باسلام
بسیاری از isp ها درحال حاضر مک را هم لیمیت میکنند!

گاهی برای تغییر مودم باید با ان ها تماس بگیرید و ...
این مورد در پیشگامان و پارس انلاین دیدم
موفق باشید

mohammad hassan
February 27th, 2015, 18:03
باسلام
بسیاری از isp ها درحال حاضر مک را هم لیمیت میکنند!

گاهی برای تغییر مودم باید با ان ها تماس بگیرید و ...
این مورد در پیشگامان و پارس انلاین دیدم
موفق باشید
حتما راه دیگه ای هم داره

- - - Updated - - -

مک مودم را باید چجوری تغییر بدم.باید به مک مودم دوستم تغییرش بدم؟مودم من d-link هست

jahromweb
February 27th, 2015, 18:10
برای مک میشه به صورت فیک ساخت
کاری که شما میخواید بکنید قبلا (چند سال) در اسیاتک قابل انجام بود اما تا جایی که میدونم جلوش گرفتن
درمورد مک هم :
یک vmware روی سیستم نصب کنید و یک روتر مجازی داخلش بیارید بالا (میکروتیک)
بعد 2 عدد کارت شبکه بهش بدید
مک کارت شبکه ی اول رو دقیق برابر با مک مودم دوستتون بگذارید
دومی دیفالت باشه
بعد مودم روی حالت بریج بگذارید و vmware هم کارت شبکه ی اول بریج باشه (دومی روی حالت کاستوم و یک رنج ای پی بهش بدید و به کامپیوتر هاست هم یک کانکشن بدید )
خوب حالا داخل میکروتیک کارت شبکه ی اولی رو با رنج ای پی مودمتون تنطیم کنید
یک pppoe کلاینت بسازید و باهاش به اینترنت با user pass که ای اس پی داده وصل بشید
بعد کارت شبکه ی دومی هم برای پخش اینترنت استفاده کنید و از کانکشن pppoe به عنوان گت وی استفاده کنید
حالا اینترنت روی سیستمتون دارید!
البته اگر محدودیت ISP فقط بر اساس mac و یوزر پس pppoe باشه
موفق باشید

mamalak
February 27th, 2015, 18:13
سلام

چرا از مودم و روتر استفاده نمیکنید ؟؟
مودم رو به خط دوستتون وصل کنید که اینترنتش فعاله
و یه خورده نیاز به سیم شبکه

سیم شبکه رو به پورت مودم روتر وصل کنید ، این طور هر دو سیستم به دسترسی به اینترنت دارن و هم شبکه میشن با هم

saeed1988m
February 27th, 2015, 18:14
حتما راه دیگه ای هم داره

- - - Updated - - -

اگه اشتباه نکنم نرم افزار Change MAC Address هست برا تغییر مک آدرس به مال دوستتون یک بار با مشخصات دومودم دوستتون کانفیگ کنید بعد باید با این نرم افزار تغییر بدید یه ریستارت و خاموش روشن شدن مودم بعد استفاده کنید ولی به نظرم باید مودم دوستتون هم روشن باشه

mohammad hassan
February 27th, 2015, 18:16
سلام

چرا از مودم و روتر استفاده نمیکنید ؟؟
مودم رو به خط دوستتون وصل کنید که اینترنتش فعاله
و یه خورده نیاز به سیم شبکه

سیم شبکه رو به پورت مودم روتر وصل کنید ، این طور هر دو سیستم به دسترسی به اینترنت دارن و هم شبکه میشن با هم
فاصله خیلی زیاده داداش بازم مرسی

mamalak
February 27th, 2015, 18:17
فاصله خیلی زیاده داداش بازم مرسی

اوکی دوست عزیز فک کردم نزدیک هستید

اگر فاصله کمتر از 70 متر باشد با کابل cat 6 راحت میتونید کانکت شوید

موفق باشید

mohammad hassan
February 27th, 2015, 18:28
برای مک میشه به صورت فیک ساخت
کاری که شما میخواید بکنید قبلا (چند سال) در اسیاتک قابل انجام بود اما تا جایی که میدونم جلوش گرفتن
درمورد مک هم :
یک vmware روی سیستم نصب کنید و یک روتر مجازی داخلش بیارید بالا (میکروتیک)
بعد 2 عدد کارت شبکه بهش بدید
مک کارت شبکه ی اول رو دقیق برابر با مک مودم دوستتون بگذارید
دومی دیفالت باشه
بعد مودم روی حالت بریج بگذارید و vmware هم کارت شبکه ی اول بریج باشه (دومی روی حالت کاستوم و یک رنج ای پی بهش بدید و به کامپیوتر هاست هم یک کانکشن بدید )
خوب حالا داخل میکروتیک کارت شبکه ی اولی رو با رنج ای پی مودمتون تنطیم کنید
یک pppoe کلاینت بسازید و باهاش به اینترنت با user pass که ای اس پی داده وصل بشید
بعد کارت شبکه ی دومی هم برای پخش اینترنت استفاده کنید و از کانکشن pppoe به عنوان گت وی استفاده کنید
حالا اینترنت روی سیستمتون دارید!
البته اگر محدودیت ISP فقط بر اساس mac و یوزر پس pppoe باشه
موفق باشید
دمت گرم داداش .من زیاد وارد نیستم اما حتما تلاشم رو میکنم تا بتونم انجامش بدم.یه خواهش دارم میتونید با عکس هم توضیح بدید. میدونم این مشکل منه.ببخشید.

- - - Updated - - -

اگه اشتباه نکنم نرم افزار Change MAC Address هست برا تغییر مک آدرس به مال دوستتون یک بار با مشخصات دومودم دوستتون کانفیگ کنید بعد باید با این نرم افزار تغییر بدید یه ریستارت و خاموش روشن شدن مودم بعد استفاده کنید ولی به نظرم باید مودم دوستتون هم روشن باشه
با این روش انجام نشد

saeed1988m
February 27th, 2015, 18:33
دمت گرم داداش .من زیاد وارد نیستم اما حتما تلاشم رو میکنم تا بتونم انجامش بدم.یه خواهش دارم میتونید با عکس هم توضیح بدید. میدونم این مشکل منه.ببخشید.

- - - Updated - - -

با این روش انجام نشد

اینتزنت هر دو شما عزیزان یکی هست یعنی از یک سرویس دهنده هست؟

mohammad hassan
February 27th, 2015, 20:04
بله یکی هست

- - - Updated - - -

دوست عزیز چی شد؟بله هر دو از یک سرویس استفاده میکنیم .(مخابرات)

ms313
February 27th, 2015, 20:32
یکی دوستان ما دیروز تو شرکت اینکار رو کرده بود به نت خونه وصل شد .
البته تا جایی که می دونم isp ها مک رو ست می کنن .
حالا پرسجو می کنم بهتون میگم چطوری اینکار رو کرده بودن .

jahromweb
February 27th, 2015, 22:19
دوست عزیز دقیق هدفتون چیه؟
اگر انتن رادیو وایرلس تهیه کنید (بسته به نوع ، پیشنهاد من حدود 200 300 )
میتوانید از یک ای اس پی چند اشتراک یا یک اشتراک خیلی قوی بگیرید و در کنار adsl از ان استفاده کنید
نمیدونم ساکن کجا هستید اما توی شهر ما با این که adsl همه جا وجود داره (مگر مشکل خط pcm و ...) اما خیلی این نوع اینترنت طرفدار داره تمام نقاط شهر و حومه تحت پوشش چند ای اس پی که داخل خود شهر فعالیت دارن هست
چون مستقیم به isp وصل هستید و محدودیت های پورت مخابرات و سرعت adsl و درصورت نزدیک بودن دکل پارازیت ندارید

morteza1200
February 27th, 2015, 23:17
ایشون قصد دارن در منزل خودشون با یوزر دوستشون ( که هر دو یوزر از مخابرات هستند ) کانکت شوند

با تغییر مک آدرس مودم خود به مودم دوستتون باز نمیتونید کانکت شوید ! برای تست میتونید مودم و یوزر دوستتون رو در منزل خود تست کنید

احتمال میدم هر یوزر روی شماره تلفن مربوطه قفل می شود .

jahromweb
February 27th, 2015, 23:24
ایشون قصد دارن در منزل خودشون با یوزر دوستشون ( که هر دو یوزر از مخابرات هستند ) کانکت شوند

با تغییر مک آدرس مودم خود به مودم دوستتون باز نمیتونید کانکت شوید ! برای تست میتونید مودم و یوزر دوستتون رو در منزل خود تست کنید

اگر مخابرات هست که هیچ!!!
اگر بحث داشتن 2 اشتراک است با ان روش که گفته شد امکان پذیر است (شما 20 تا اشتراک هم که بخواید isp میده از خداش هم هست!)
موفق باشید

mohammad hassan
February 28th, 2015, 00:15
یکی دوستان ما دیروز تو شرکت اینکار رو کرده بود به نت خونه وصل شد .
البته تا جایی که می دونم isp ها مک رو ست می کنن .
حالا پرسجو می کنم بهتون میگم چطوری اینکار رو کرده بودن .
ممنون میشم اگه بپرسید.

- - - Updated - - -

دوست عزیز دقیق هدفتون چیه؟
اگر انتن رادیو وایرلس تهیه کنید (بسته به نوع ، پیشنهاد من حدود 200 300 )
میتوانید از یک ای اس پی چند اشتراک یا یک اشتراک خیلی قوی بگیرید و در کنار adsl از ان استفاده کنید
نمیدونم ساکن کجا هستید اما توی شهر ما با این که adsl همه جا وجود داره (مگر مشکل خط pcm و ...) اما خیلی این نوع اینترنت طرفدار داره تمام نقاط شهر و حومه تحت پوشش چند ای اس پی که داخل خود شهر فعالیت دارن هست
چون مستقیم به isp وصل هستید و محدودیت های پورت مخابرات و سرعت adsl و درصورت نزدیک بودن دکل پارازیت ندارید
این دوست من سر ماه فقط 1 گیگ از حجم اینترنتش استفاده میکنه مابقیش میسوزه چون من زیاد دانلود دارم میخوام از حجم اون استفاده کنم.

- - - Updated - - -

من مک ادرس کارت شبکه را عوض کردم و با دوستم یکیش کردم مک ادرس مودم را نتونستم عوض کنم.اگه میشه بگید چجوری عوضش کنم مودمم2640u d-link هست

M.D.A
February 28th, 2015, 00:26
ممنون میشم اگه بپرسید.

- - - Updated - - -

این دوست من سر ماه فقط 1 گیگ از حجم اینترنتش استفاده میکنه مابقیش میسوزه چون من زیاد دانلود دارم میخوام از حجم اون استفاده کنم.

- - - Updated - - -

من مک ادرس کارت شبکه را عوض کردم و با دوستم یکیش کردم مک ادرس مودم را نتونستم عوض کنم.اگه میشه بگید چجوری عوضش کنم مودمم2640u d-link هست

برای مخابرات مهم مک مودم هست.
لطفا بفرمایید کدوم استان تشریف دارید،بعید میدونم مشکل شما از مک باشه!
شما لطف کنید مودم تون حالت بریج بزارید و تو سیستم خودتون کانکشن ppoe بسازید بعد یوزر پسورد دوستتون بزنید ببینید یه خظایی میده.
به نظر بنده مشکل شما چیز دیگست!

mohammad hassan
February 28th, 2015, 00:31
برای مخابرات مهم مک مودم هست.
لطفا بفرمایید کدوم استان تشریف دارید،بعید میدونم مشکل شما از مک باشه!
شما لطف کنید مودم تون حالت بریج بزارید و تو سیستم خودتون کانکشن ppoe بسازید بعد یوزر پسورد دوستتون بزنید ببینید یه خظایی میده.
به نظر بنده مشکل شما چیز دیگست!
استان مرکزی .و ارور651

M.D.A
February 28th, 2015, 00:36
استان مرکزی .و ارور651

بنابر این همانطور که عرض کردم مشکل از کانفیگ شماست و بحث مک کلا کنسله.

mohammad hassan
February 28th, 2015, 00:41
بنابر این همانطور که عرض کردم مشکل از کانفیگ شماست و بحث مک کلا کنسله.
دوست عزیز الن مودم را روی حالت بریج گذاشتم و کالکشن ppoe را درست کردم چه با اکانت خودم چه با اکانت دوستم ارور910 میده.چرا؟حداقل با اکانت خودم که دیگه نباید ارور بده.چکار کنم؟

M.D.A
February 28th, 2015, 00:43
دوست عزیز الن مودم را روی حالت بریج گذاشتم و کالکشن ppoe را درست کردم چه با اکانت خودم چه با اکانت دوستم ارور910 میده.چرا؟حداقل با اکانت خودم که دیگه نباید ارور بده.چکار کنم؟

یکجای کانفیگتون مشکل داره!
یک سوال!
زمانی که حالت بریج میذارید چراغ اینترنت تون روشن میمونه یا خاموش میشه؟
منظور چراغ dsl نیست،چراغ اینترنت

mohammad hassan
February 28th, 2015, 00:48
یکجای کانفیگتون مشکل داره!
یک سوال!
زمانی که حالت بریج میذارید چراغ اینترنت تون روشن میمونه یا خاموش میشه؟
منظور چراغ dsl نیست،چراغ اینترنت
خاموش میشه.حتی قرمز هم نمیشه.فقط خاموش میشه

M.D.A
February 28th, 2015, 00:50
دوستان 3 صفحه تاپیک طولش دادن واقعا هرچی خوندم یه پست منطقی ندیدم کسی ارسال کرده باشه.
قصد جسارت به کسی ندارم اما دوستان سعی کنید به مسائل کمی فنی تر نگاه کنید و الکی وقت خودتون و صاحب تاپیک نگیرید!
این موارد نه تنها در این تاپیک بلکه در خیلی از تاپیک های دیگه هم مشاهده شده...
نمیدونم واقعا دلیل افزایش تعداد پست هاشون هست یا واقعا قصد کمک دارن و نمیدونن چطور کمک کنن!

- - - Updated - - -

خاموش میشه.حتی قرمز هم نمیشه.فقط خاموش میشه

دسترسی Team میتونید بدید تنظیمات مودم تون چک کنم؟

mohammad hassan
February 28th, 2015, 00:54
دوستان 3 صفحه تاپیک طولش دادن واقعا هرچی خوندم یه پست منطقی ندیدم کسی ارسال کرده باشه.
قصد جسارت به کسی ندارم اما دوستان سعی کنید به مسائل کمی فنی تر نگاه کنید و الکی وقت خودتون و صاحب تاپیک نگیرید!
این موارد نه تنها در این تاپیک بلکه در خیلی از تاپیک های دیگه هم مشاهده شده...
نمیدونم واقعا دلیل افزایش تعداد پست هاشون هست یا واقعا قصد کمک دارن و نمیدونن چطور کمک کنن!

- - - Updated - - -

دسترسی Team میتونید بدید تنظیمات مودم تون چک کنم؟
والا من زیاد واردنیستم چی هست؟البته در هد کانفینگ میدونم که درست انجام دادم

- - - Updated - - -

مودم من d-link هست .اگه میخوایید بگید تا بازم چکش کنم

SaMaN0861
February 28th, 2015, 01:04
با سلام
در مخابرات استان مرکزی در یک خط نمیتوان دو اکانت متصل کرد !
موفق باشید ;)

TheEnnd
February 28th, 2015, 01:06
بچه ها گفتن خیلی از ips ها فقط یوزر و پسورد رو داشته باشی ویتونی وصل شی ولی همزمان نه

hoka
February 28th, 2015, 19:52
با سلام
در مخابرات استان مرکزی در یک خط نمیتوان دو اکانت متصل کرد !
موفق باشید ;)

مگه میشه روی یک خط دو ارتباط adsl گرفت ؟؟؟

ms313
March 1st, 2015, 00:37
دوستان این کار تو مخابرات میشه انجام داد .
البته با یه خط می تونی فقط به یه یوزر وصل بشی .
مثلا ما شبا به از خونه به نت شرکت می تونیم وصل بشیم .
مودم شرکت رو خاموش می کنیم و تو مودم خونه مشخصات یوزرنیم پسورد شرکت رو وارد می کنیم وصل میشیم .
موفق باشید.

dadehban
March 1st, 2015, 01:01
بستگی به مخابرات اون ناحیه داره ...

که هر کاربر رو برای یک پورت تعریف میکنن !

SamaN DL
March 1st, 2015, 09:39

- - - Updated - - -

مودم من d-link هست .اگه میخوایید بگید تا بازم چکش کنم

شما برای کانفیگ مودم ابنتدا یک بار با پرتکال pppoe تست کنید ببنید میتونید به نت وصل شید یا خیر! اگر وصل شدید حال اینبار مودم خودتون رو ریبوت کنید کلا

و از نو با پرتکال بریج تست کنید! ( نکته مهم که شما در پست بالا گفتین! اگر چراغ اینترنت روشن نشده! قطعا در کانفیگ اشتباهی صورت گرفته.)

همانطور که دوستمون گفتن... اگر اینبار به مشکل بر خوردید دسترسی تم بدید تا نحوه کانفیگ شما برسی بشه...

مدیریت سیستم از راه دور TeamViewer 9.0.29327 Enterprise (http://www.downloadha.com/1393/03/%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D8%AA-%D8%B3%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D9%85-%D8%A7%D8%B2-%D8%B1%D8%A7%D9%87-%D8%AF%D9%88%D8%B1-teamviewer-9-0-29327-enterprise/)

توضیحات رو مطالعه کنید متوجه میشد چیست...

موفق باشید.