PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ابیوز های فوق حساس دیتاسنتر هتزنر

p2m
February 27th, 2015, 13:13
سلام

دوستان عزیز یک سوال داشتم دیتاسنتر هتزنر ابیوز زیاد میفرسته معمولا؟کدامین نوع از ابیوزهای این دیتاسنتر باید زود جواب داده بشه مگرنه منجر به مسدودی سرور میشه؟؟؟ایا ندیدن ابیوزهای این دیتاسنتر و رفع نشدن انها تا 24 ساعت منجر به مسدودی سرور میشه؟دوستانی که تجربه کار دارند لطفا شرکت کنند و ابیوزهای رایج این دیتاسنتر رو بگن

ms96
February 27th, 2015, 13:42
سلام

دوستان عزیز یک سوال داشتم دیتاسنتر هتزنر ابیوز زیاد میفرسته معمولا؟کدامین نوع از ابیوزهای این دیتاسنتر باید زود جواب داده بشه مگرنه منجر به مسدودی سرور میشه؟؟؟ایا ندیدن ابیوزهای این دیتاسنتر و رفع نشدن انها تا 24 ساعت منجر به مسدودی سرور میشه؟دوستانی که تجربه کار دارند لطفا شرکت کنند و ابیوزهای رایج این دیتاسنتر رو بگن

آی پی سرویس که ابیوز اومده مسدود میشه.
عموما ابیوز ها در همه جا مربوط به دیداس و نت اسکن و تورنت و کپی رایت هستن
اگه نمیخواید ابیوزهارو هندل کنید میبایست به جای وارز کوچ کنید.

p2m
February 27th, 2015, 14:10
کدوم دیتاسنترها وارز سابورت واقعی هستن تا جایی که بنده دیدم همیشه دوستانی که افر میدادن میگفتن سرویس وارز هتزنر

ms96
February 27th, 2015, 14:42
کدوم دیتاسنترها وارز سابورت واقعی هستن تا جایی که بنده دیدم همیشه دوستانی که افر میدادن میگفتن سرویس وارز هتزنر

جایی وارز واقعی هست که خودت از خودتم ابیوز بفرستی کسی نباشه پیگیرت بشه.
دیتاسنتر ecatel و Serverius هلند و سرورهای لوگزامبورگ و خیلی جاهای دیگه وارز داریم که حالا حالاها باهات کاری ندارن و خوراک ابیوزینگ هست :دی
جاهای نیمه وارز زیاده مثلا بعضی دیتاسنترها روی یه سری چیزا حساسیت ندارن و تاکیدشون روی چیزهای دیگست. مثلا الان ما با دیتاسنتر Continuumامریکا داریم کار میکنیم. یه سرور اختصاصی به مشتری دادم از هر ای پی روزانه 50 هزارتا ایمیل میفرسته و دیتاسنتر کاری به کارش نداره ولی جرات داره مشتری دیداس کنه تا آی پیش کمتر از 5 دقیقه مسدود میشه تا زمانی که مشکل رو حل کنه.

p2m
February 27th, 2015, 16:30
برای میزبانی هاست و همچنین ارائه vps کدوم دیتاسنتر در کل بیشنهاد میدید؟هم ping خوب و هم گیر نبودن زیاد و قیمت متناسب

HighHost
February 27th, 2015, 16:40
تنها رداستیشن

Ashkankamangar.ir
February 27th, 2015, 16:46
سلام هتزنر مناسب هست
و باید یه روتر تعریف کنید (میکروتیک) و پورت هارو ببندید
فقط اگر دیداس بشید
بهتون اخطار میدند رسیدگی نکنید آیپی نال روت میشه
دیتاسنتر های آمریکا که کلا سرور رو 24 ساعت مسدود میکنند بابت دیداس
در مورد دیداس ovh امن هست
در مورد ابیوز های دیگه روتر تعریف کنید هتزنر موردی نداره

ms96
February 27th, 2015, 20:28
برای میزبانی هاست و همچنین ارائه vps کدوم دیتاسنتر در کل بیشنهاد میدید؟هم ping خوب و هم گیر نبودن زیاد و قیمت متناسب

ببین بزرگوار

برای هاستینگ هر چی پینگ پایینتر باشه بهتر ! در نتیجه سرورهای اروپایی خوب هستند. برای سرر مجازی هم هر کشوری طرفدار خودشو داره
از نظر ابیوز ترسی نداشته باشید. کافیه بتونید ابیوزهارو هندل کنید. در هتزنر با روتر مشکل حل میشه . در ovh به یه شکل دیگه و در دیتاسنترهای دیگه هم همینطور

sssoheil
February 27th, 2015, 21:16
سلام

به دنبال وارز نباشید! دیتا سنتری که قانونمند نیست نسبت به سرویس دهی به شما هم بی مسولیت عمل خواهد کرد!

almanwebhost
February 27th, 2015, 21:27
سلام

به دنبال وارز نباشید! دیتا سنتری که قانونمند نیست نسبت به سرویس دهی به شما هم بی مسولیت عمل خواهد کرد!
یعنی ایران که وارز هست بی مسئولیت هست؟

30SecondToMars
February 28th, 2015, 12:14

الکی میگن هتزنر وارزه.
اصلا وارز نیست.
شدیدا با شکایت کپی رایت DMCA برخورد میکنند
هر جا میخواید برید ، اول از دیتاسنتر بپرسد آیا DMCA رو نادیده میگیره یا نه؟

بیشتر دیتاسنترهای لوکزامبورگ، هلند و سوئد، DMCA رو نادیده میگرند؛
هلند ecatel
سوئد، پیونن

meysam021
February 28th, 2015, 12:29
اگر به ابیوز هتزنر پاسخ بدید کمکتون میکنن برای حل مشکل و رفعش نادیده بگیرید اذیت میکنند.
حفظ کپی رایت بنظر من برای اینکه دیتاسنتر مورد نظرمون حق ج حقوق مشتریا و مردمو احترام میذاره مطمئن باشید هتزنر از همه نظر عالیه حتی ابیوز زدناشم بخاطر خود سرورتونه ارسال ایمیل جز مسدودی آی پیتون چیزی دربرنخواهد داشت

Amin007
February 28th, 2015, 12:39
هتزنر که فکر کنم مشکل داره یا dmca .

رد استیشن هم با انجمن های وارز انگلیسی که پست های زیادی روش زده میشه ( مخصوصا به آلبوم های کشور انگلیس) گیر زیادی میده. دو سه بار که اخطار داد و زیاد شد میگه سایت رو جمع کنید از رو سرور هاش .

Ovh رو فعلا تست نکردم ببینم چطوریاست هر چی باشه از rs بهتر هستش.

arc1o0
February 28th, 2015, 16:54
سلام

در مورد کپی رایت تنها دیتاسنتری که به ما اختطار نداده ovh هست.

اخطار کپی رایت از سایت و شرکت سازنده خود فیلم به دست ما رسیده، اما دیتاسنتر هیچ اخطار یا عکس العملی در مورد کپی رایت نداشته است تا کنون.

در مورد کپی رایت هم به راحتی با تغییر نام، یا مسیر و یا رمزگذاری بر روی دایرکتوری و فایل مربوطه می توانید اعلام کنید که مشکل برطرف شده است.

Amin007
February 28th, 2015, 21:03
جایی وارز واقعی هست که خودت از خودتم ابیوز بفرستی کسی نباشه پیگیرت بشه.
دیتاسنتر ecatel و Serverius هلند و سرورهای لوگزامبورگ و خیلی جاهای دیگه وارز داریم که حالا حالاها باهات کاری ندارن و خوراک ابیوزینگ هست :دی
جاهای نیمه وارز زیاده مثلا بعضی دیتاسنترها روی یه سری چیزا حساسیت ندارن و تاکیدشون روی چیزهای دیگست. مثلا الان ما با دیتاسنتر Continuumامریکا داریم کار میکنیم. یه سرور اختصاصی به مشتری دادم از هر ای پی روزانه 50 هزارتا ایمیل میفرسته و دیتاسنتر کاری به کارش نداره ولی جرات داره مشتری دیداس کنه تا آی پیش کمتر از 5 دقیقه مسدود میشه تا زمانی که مشکل رو حل کنه.

لیز وب هلند چطور اونم وارز کامل هست ؟

توی لوگزامبورگ چه دیتاسنتری داریم؟

30SecondToMars
February 28th, 2015, 21:14
در مورد کپی رایت هم به راحتی با تغییر نام، یا مسیر و یا رمزگذاری بر روی دایرکتوری و فایل مربوطه می توانید اعلام کنید که مشکل برطرف شده است.

نه این جوری ها هم نیست
تیم شکایت dmca ول کن نیست .

رد استیشن
در قوانینش نوشته شده که مشتری ملزم به رعایت dmca است.

. دو سه بار که اخطار داد و زیاد شد میگه سایت رو جمع کنید از رو سرور هاش .
کاملا صحیح

ovh

من خیلی از دیتاسنتر هارو امتحان کردم، تمام دیتاسنتر های آمریکا، کانادا، انگلیس، آلمان و فرانسه بدون استثنا ، شدیدا به dmca حساس هستند .

ms96
February 28th, 2015, 22:43
لیز وب هلند چطور اونم وارز کامل هست ؟

توی لوگزامبورگ چه دیتاسنتری داریم؟

لیزوب از نظر کپی رایت سابقا مشکلی نبود ولی با اسپم و دیداس و مسائل شبکه برخورد جدی دارند.

لوگزامبورگ میتونید از دیتاسنتر root.lu و... رو مشاهده کنید

taksis
February 28th, 2015, 23:01
ببینید اکثر دیتاسنتر ها رو دیداس و پورت اسکن و اسپم مشکل دارند.استفاده از سیستم عامل های کالی لینوکس و بک ترک لینوکس هم شرایط خودشو داره
ولی ovh تا جایی که میدونم روی کرک ویندوز و ویژوال استودیو و..... سختگیر نیست مشکلی نداره
دیتاسنتر های وارز هم چون قوانین شبکه ای محکمی ندارند خب منطقیه که کیفیتشون به دیتاسنتر هایی مثل ovh که واقعا شبکه ی تمیزی داره و قانونمند هستن نمیرسه.دیتاسنتر های ایرانی هم خب مشکلات خودشون رو دارند.ولی بی کیفیت نیستند.من خودم ۱۲ سال روی سرور های پارس انلاین بودم.مشکل خاصی نبود.در صورت دیداس ای پی رو هم نال میکردن
ابیوز ها هم همونطور که دوستان گفتن راحت میشه رفع و هندل کرد.اونطور نیست که شما تصمیم بگیری بری دیتاسنتری که اصلا ابیوز نیاد تا خیالت راحت باشه

dotnetdev
February 28th, 2015, 23:11
ببینید اکثر دیتاسنتر ها رو دیداس و پورت اسکن و اسپم مشکل دارند.استفاده از سیستم عامل های کالی لینوکس و بک ترک لینوکس هم شرایط خودشو داره
ولی ovh تا جایی که میدونم روی کرک ویندوز و ویژوال استودیو و..... سختگیر نیست مشکلی نداره
دیتاسنتر های وارز هم چون قوانین شبکه ای محکمی ندارند خب منطقیه که کیفیتشون به دیتاسنتر هایی مثل ovh که واقعا شبکه ی تمیزی داره و قانونمند هستن نمیرسه.دیتاسنتر های ایرانی هم خب مشکلات خودشون رو دارند.ولی بی کیفیت نیستند.من خودم ۱۲ سال روی سرور های پارس انلاین بودم.مشکل خاصی نبود.در صورت دیداس ای پی رو هم نال میکردن
ابیوز ها هم همونطور که دوستان گفتن راحت میشه رفع و هندل کرد.اونطور نیست که شما تصمیم بگیری بری دیتاسنتری که اصلا ابیوز نیاد تا خیالت راحت باشه
به به اقای رشوند مشتاق دیدار
ولی من شنیدم ovh قوانین بسیار سختی داره و شدیدا رو کپی رایت حساسه
به نظر من بهترین دیتاسنتر لیزوبه.
و پینگ هتزنر به ایران خیلی بهتر از ovh

taksis
February 28th, 2015, 23:14
به به اقای رشوند مشتاق دیدار
ولی من شنیدم ovh قوانین بسیار سختی داره و شدیدا رو کپی رایت حساسه
و پینگ هتزنر به ایران خیلی بهتر از ovh
نه اونقدر ها هم سخت نیست اگر طبق روش هایی که دیتاسنتر ارائه میده پیش برید
تو لیزوب هم که حرفی نیست

30SecondToMars
March 1st, 2015, 00:38

از نظر ایبوز دیتاسنتری خوبه که وقتی شکایت DMCA اومد کاملا شکایت رو نادیده بگیره...
دوستان چرا مدام سعی دارند بگن leaseweb خوبه از نظر ایبوز؟!!!!

باباجون، هر سایتی یک ToS داره، که میگه دقیقا با ایبوز DMCA چی کار میکنند
https://www.leaseweb.com/legal
https://www.leaseweb.com/sites/default/files/20140205_USA_Website-DMCA_Notice_v2014-1_3.pdf

Copyright claims pursuant to the Digital Millennium Copyright Act (DMCA)If you believe that your content has been used on websites hosted by LeaseWeb USA, Inc., in any manner that constitutes copyright infringement, please notify LeaseWeb USA, Inc. in accordance with the following policy.

.اونطور نیست که شما تصمیم بگیری بری دیتاسنتری که اصلا ابیوز نیاد تا خیالت راحت باشه

چرا این جور هست، ما سه چهار ساله یک هاست داریم که توی اون سروری که ما هستیم، ده ها سایت دیگه هم هاست شدند.
در سایتمون تا حالا بیش از 5000 لینک منتشر کردیم که برای 1000 تاش شکایت اومده؛ دیتاسنتر همه رو نادیده گرفته.
ماهم هیچ کدوم از فایل ها رو حذف نکردیم.
و البته 500 لینک از اون 1000 لینک، از گوگل حذف شدند. فقط همین.
خیالمون هم خیلی راحته...

- - - Updated - - -

هتزنر مناسب هست

قدیم ما یه 30 تا قایل mp3 داشتیم داخل هاست یکی از سرورهای هتزنر، به جای هاست ما، سرور ادمین رو 48 ساعت ساس کردند...!

تنها رداستیشن
انگلیسی ها مهمترین هم پیمان آمریکایی هان.
http://www.redstation.com/legal/copyright-notice

pazis
March 1st, 2015, 02:03
سلام

به نظر من که اصلاً این طور نیست، دیتاسنترهای وارز خیلی هاشون کیفیت عالی دارن.
مثلاً دیتاسنترهای هلند که dmca رو نادیده می گیرن، چون توی قوانین کشورشون مشکلی نداره، وگرنه اونا هم گیر می دادن.
همین دیتاسنترهای وارز اگر چیزی مخالف قوانین کشورشون باشه، خیلی هم بهش اهمیت میدن و سرور هم می بندن.
مثلاً همین دیتاسنترهای وارز هلند اگر محتوای مربوط به تروریسم یا پ.و.ر.ن.و.گ.ر.ا.ف.ی کودکان داشته باشید، سرور رو می بندن.
ولی توی ارائه خدمات، خیلی هم خوب عمل می کنند!

arc1o0
March 1st, 2015, 12:32
نه این جوری ها هم نیست
تیم شکایت dmca ول کن نیست .

در قوانینش نوشته شده که مشتری ملزم به رعایت dmca است.

کاملا صحیح

من خیلی از دیتاسنتر هارو امتحان کردم، تمام دیتاسنتر های آمریکا، کانادا، انگلیس، آلمان و فرانسه بدون استثنا ، شدیدا به dmca حساس هستند .

دوست عزیز

این مورد چیزی است که عملا تجربه شده

چند تا از بزرگترین آپلودسنتر های کشور رو روی ovh میزبانی می کنیم، هم به زبان فارسی هم به زبان انگلیسی

تا کنون هیچ ابیوزی در مورد کپی رایت و تورنت از ovh دریافت نشده است!

شما اگر چند مورد رو برای تست خریداری کرده باشید ما ده ها سرور مشترکان رو داریم روزانه مانیتور می کنیم،

تا کنون هیچ ابیوزی در مورد کپی رایت و تورنت از خود ovh دریافت نشده است!

از حرف تا عمل فاصله بسیاره، هیچ کس نمیگه من با کپی رایت کاری ندارم، اما نحوه برخورد و این که در عمل چگونه رفتار می کنند متفاوت است.