PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مواردی که در برپایی یک هاستینگ بین المللی باید رعایت کرد

alimosavi
February 27th, 2015, 09:07
سلام

بعد از چند سال دوباره وارد کار هاستینگ شدم . ولی اینبار در کار هاستینگ بین المللی ( خدا رو شکر که بد نبوده )

دوستان ممنون می شم کسایی که تجربه دارند بیان کنن چه چیزهایی رو باید در محیط بین المللی رعایت کردد و چه هزینه هایی واجب هست ؟

mohsen_sh
February 27th, 2015, 09:14
والا تا اونجایی که من می دونم و شنیدم
بعضی ها به ایرانی بودن حساسن! سعی کنید کمتر کسی بفهمه ایرانی هستید!
ولی اساتید می یان می گن!
امیدوارم اشتباه نگفته باشم

pejman_view
February 27th, 2015, 12:18
سلام

چه خدماتی می خواهید ارائه بدهید؟

alimosavi
February 27th, 2015, 12:25
سلام

چه خدماتی می خواهید ارائه بدهید؟

فعلا هاست اشتراکی دارم ارائه می دم .
تا بعد vps و ded و ....

- - - Updated - - -

والا تا اونجایی که من می دونم و شنیدم
بعضی ها به ایرانی بودن حساسن! سعی کنید کمتر کسی بفهمه ایرانی هستید!
ولی اساتید می یان می گن!
امیدوارم اشتباه نگفته باشم

معمولا payment gatway با ایران مشکل دارند مثل پیپال ( البته اگر در ایران ساکن باشید ، اینهمه مدیر ایرانی دادن کار می کنند از دروپ باکس گرفته تا گوگل و ایبی )
ولی فکر نمی کنم کس دیگری باشه که مشکل داشته باشه بغیر دیتاسنتر ....

اینطور نیست که هر کسی بتونه سریع هاستینگ بزنه و بعدشم انتظار داشته باشه موفق باشه ... من که یک تازه کار صفر کیلومترم در این زمینه، 7 سال تجربه کاری در هاستینگ دارم دوبار سرورام رو از دست دادم ( مشکل هارد ) تجربه کردم . هک شدم تجربه کردم . مشکل تبادلات ارزی رو تجربه کردم ، اینقدر تجربه کردم که تازه جرعت کردم وارد اینکار بشم ...

منظورم این حرفا نیست ..
بیشتر حالت فنی و ....
شما اگر یک شرکت هاستینگ بین المللی داشته باشید باید بیشتر روی چه مواردی هزینه کنید ؟ ( چون می دونم چندتایی از دوستان توی این انجمن بودند شایدم هستند که توی اینکار وارد شدند و موفق هم بودند دارم سوال می کنم )

pejman_view
February 27th, 2015, 12:50
سلام

مواردی که باید هزینه کنید خیلی ساده است اما اداره کردنش ساده نیست.
1- پشتیبانی
2- تبلیغات

همانطور در ایران اگر کسی از پشتیبانی خوشش نیاد میاد اینجا شکایتش می کنه ده برابرش بدتر و ده ها سایت مختلف در دیگر سایت ها به اصطلاع review میگذارن اگر negative ها زیاد بشن مطمئن باشید تبلیغات اثرشون خیلی کمتر می شود چون در خارج بیشتر جا افتاده است که قبل از خرید اینترنتی review ها را بخوانند بنابراین شما حرفی در سایت خود می زنید اما عمل نکنید باعث می شود که review های منفی بگذارند. پشتیبانی 24 ساعته خیلی مهم است.

تبلیغات متاسفانه این بخشش کمی گران است چون هزینه هر کلیک فرضاً Dedicated Server در ادسنس و ادوردز گوگل حدود 34 دلار کف معامله است یعنی شما بایستی حداقل 34 دلار برای هر کلیک تعیین کنید تا تبلیغ شما نمایش داده شود. بنابراین باید به فکر تبلیغات جانبی هم باشید.

pardishosting
February 27th, 2015, 13:03
مهمترین چیز تحربه است.
و دوم پشتوانه فنی قوی و ...
و جلب مشتری هم مشکلات زیادی داره

alimosavi
February 27th, 2015, 13:11
توی بحث تبلیغ بعید می دونم ادسنس به اندازه فروم ها مفید باشه ..

من ادسنس رو تجربه نکردم ولی تبلیغ در wht.com خیلی خوب روی فروش اثر داشت .. کجا ها رو دیگه پیشنهاد می دید .. ( اگر شما درآمد داشته باشید دیگه مقدار هزینه براتون مهم نیست )

- - - Updated - - -

بله پشتیبانی رو باید بشدت بهش اهمیت داد ، ممنون می شم شیوه های افزایش review خودتون رو درمیون بزارید چون از تمامی مشتری های من خیلی کم فیدبک می زارن ولی ازشون سوال که می کنم همه راضی هستند ... ( مشوق چی بهشون می دید ؟ )

navid2zp
February 27th, 2015, 13:20
Webmaster Forum (http://www.wjunction.com/)

خیلی از وبمستر های خارجی توی این سایت هم فعالیت دارند .

ra3ou1
February 27th, 2015, 14:05
Webmaster Forum (http://www.wjunction.com/)

خیلی از وبمستر های خارجی توی این سایت هم فعالیت دارند .

آپلودر هستن اینجا بیشتر

mamalak
February 27th, 2015, 18:47
سلام

بعد از چند سال دوباره وارد کار هاستینگ شدم . ولی اینبار در کار هاستینگ بین المللی ( خدا رو شکر که بد نبوده )

دوستان ممنون می شم کسایی که تجربه دارند بیان کنن چه چیزهایی رو باید در محیط بین المللی رعایت کردد و چه هزینه هایی واجب هست ؟

سلام
دوست عزیز چند مورد رو رعایت کنی موفق میشی تو کارت
1.پشتیبانی قوی
2.تجربه
3.فن بیان با مشتری (اخلاق نیکو )
4.تبلیغات موثر
5. فک کنم حوصله هم به کار میاد داشته باشی خوبه

alimosavi
February 27th, 2015, 19:19
ممنون دوستان .
اصول اخلاقی و سایر موارد پایه مثل پشتیبانی و ... از اصول کار هست .

لطف کنید یک مقدار جزئی تر تجربتون رو به اشتراک بگذارید ..

تجربه شخصی من .. ( ارزان فروشی تنها یک مورد از کسب مشتری جدید در بازار هست ولی ایجاد اعتماد بین مشتری و خودت خیلی پایدارتر هست و البته سختر ، پس بهتره کیفیت رو فدای قیمت نکنید )