PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : امکان دانلود resume ندارم

kuma
February 26th, 2015, 01:17
لینک مستقیم از سایتم دانلودش قابلیت resume داره اما از طریق اسکریپت زده no و قابلیت رزومه نداره و با یک کانکشن دانلود میکنه.مثلا ویبولتین ریختم تو پست فایل پیوست کردم مشکل نداشتن رزومه داره و هر اسکریپتی که لینکاش مستقیم نیست و نیاز به ورود با نام کاربری داره این مشکلو دارم
سرور دایرکت ادمین و سنتوس هست و دست خودمه مشکل از کجاست
دقت کنید ایراد از اسکریپت نیست هراسکریپتی که نصب میکنم لینک دانلودی که میده قابلیت رزومه نداره بطور مثال ویبولتین نصب میکنم لینک دانلودی که به کاربر میده در پستها قابلیت رزومه نداره تمام این اسکریپتها رو تو لوکال و انواع سرور ها بارها نصب و تست شده قابلیت رزومه دارن باز نیایید بگید ایراد از اسکریپته. فایل download.php دیتالایف رو برو مقایسه کن و غیره!
این سرور رو از صفر تا صد رو خودم انجام دادم و امکان داره ایراد از کار خودم باشه همه جا رو سرچ کردم بطور مثال به mod_header اشاره کرده بودن اینو من چجوری نصب و فعالش کنم؟بازم میگم بلد نیستین اشتباه راهنمایی نکنید!