PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره جهت خرید وب کم (ویژه)

jackhaman
February 26th, 2015, 00:09
با سلام و احترام

بنده قصد دارم یک وبکم با قیمت مناسب و همچنین کیفیت در حد متوسط به بالا تهیه کنم .
الان وب کم دارم و متاسفانه حتی نمیتونه فونت Bold رو کارتن خودش رو نشون بده از بس که قاطیه ! جالبه که روش نوشته 16 مگاپیکسسسل !!
به همین دلیل که نمیشه به اعداد و ارقام اعتماد کرد خدمت کاربران حرفه ای وب هاستینگ تالک رسیدم که یک برند خوب در ابتدا سپس یک مدل خوب و مناسب از اون برند برام معرفی کنید که بخرم .
قیمت هم از 70 الی 80 هزار تومان بالا نره
خودم A4TECH PK-910H رو انتخاب کردم نظر شما چیه آیا کار کردید و نتیجه چگونه هست .

ارادتمند شما

mobinhost.in
February 26th, 2015, 00:16
دوست من توی دیجی کالا بگردی چیز خوب پیدا میشه
بهترین پینهادی که بت می کنم سرچ هست

jackhaman
February 26th, 2015, 02:46
دوست من توی دیجی کالا بگردی چیز خوب پیدا میشه
بهترین پینهادی که بت می کنم سرچ هست

اسپم ؟؟!!
دارم میگم اعتماد به عدد و ارقام سایت و گوگل ندارم شما میفرمایی بهترین پیشنهاد گوگله . بهترین کاری که شما کردی اضافه کردن تعداد پست خودتون بود .
بنده بعنوان کاربر دارم میگم کار شما درست نیست سرک کشیدن به تاپیک مردم و نوشتن چرت و پرت ...
فقط به جهت جمع آوری تجربیات کاربران عزیز تاپیک دادم وگرنه خیلی خوب راه دیجی کالا رو بلدم + گوگل

بازم ممنون و لطفا رعایت کنید .

007
February 26th, 2015, 03:22
سلام
در این صفحه دومیش رو دارم و استفاده میکنم
معرکه است البته زمانی من خریدم 25تومن بودقیمتش
وب کم ای فور تک WebCam A4Tech | قیمت روز خرید و فروش و مشخصات فنی وب کم ای فور تک WebCam A4Tech | کیمیا آنلاین | Kimia Online (http://kimiaonline.com/Index.aspx?MP=147&SP=465&N=&P=1&V=1&A=0)
ارادت

jackhaman
February 26th, 2015, 13:18
سلام
در این صفحه دومیش رو دارم و استفاده میکنم
معرکه است البته زمانی من خریدم 25تومن بودقیمتش
وب کم ای فور تک WebCam A4Tech | قیمت روز خرید و فروش و مشخصات فنی وب کم ای فور تک WebCam A4Tech | کیمیا آنلاین | Kimia Online (http://kimiaonline.com/Index.aspx?MP=147&SP=465&N=&P=1&V=1&A=0)
ارادت

سلام
ممنون بابت انتقال تجربه .