PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال درمورد کیفیت چند دیتاسنتر

yourhosting
February 25th, 2015, 19:57
سلام دوستان
بنده قصد تهیه سرور جدید ترجیحا از اروپا رو داشتم اما بین 3 دیتاسنتر OVH فرانسه ؛ رداستیشن انگلیس و
Dacentec امریکا شک دارم.
و شکم بیشتر سر کیفیت این دیتاسنترها بخصوص پورت اون ها هست.پس لطفا دوستانی که با این دیتاسنترها کار کردن کمی توضیح بدن که کیفیت اونها چطور هست و ایا اگر شما از این دیتاسنترها سرور اجراره کردید راضی هستید؟
قابل توجه دوستان سرور جهت مجازی سازی استفاده میشه.

باتشکر از شما

yastheme
February 25th, 2015, 20:12
Ovh پروت خوبی داره؛ ساپورت منفی !
رد استیشن هم شاید به خوبی ovh نباشه پورتش ولی پشتیبانی خوبی داره

yourhosting
February 25th, 2015, 20:52
Ovh پروت خوبی داره؛ ساپورت منفی !
رد استیشن هم شاید به خوبی ovh نباشه پورتش ولی پشتیبانی خوبی داره

ممنونازشما
دوستان دیگه نظری ندارن؟

nikit
February 25th, 2015, 22:19
Redstation دردسر های مک ادرس ovh را ندارد، تایید میشود

mobinhost.in
February 25th, 2015, 22:48
دوست من شاید به عنوان نماینده رسمی رد استیشن در ایران حس کنید که ممکنه جانبدارانه جواب بدهم با این حال نظر شخصی خودم رو به ترتیب در مورد همه این دیتاسنتر ها ارائه می کنیم

اولا خدمتتون بگم که همه دیتاسنتر ها خوند چون دران در فضای بین المللی بسیار شدید رقابت می کنن پس همشون حرفه ای هستن

بین این 3 دیتاسنتر خدمتت عرض کنم دیسنتک چهارم می شود :) چون قابل مقایسه با این 2 دیگری نیست

اما همه دیتاسنتر ها خوبن برای بازار هدفی که برای خودشون تعریف کردن

دیسنتک سرور با پورت ضعیف هست و قیمت ارزان که مناسب بعضی کار های خاص هست ولی برای کار سنگین پیشنها د نمی شود

اما ovh دیتاسنتر بزرگی که هر کس بخاد اولین جمله رو در موردش بگه میگه پشتیبانی 0 هست
اما در کل دیتاستر خوبی هست اگر دراخلش دنبال ارزان باشی پیدا می کنی دنبال گران هم باشی پیدا می کنی در کل نمره قبولی میگیره در اکثر امور

ایرادش پشتیبانی هست پورت استاندارد هست و لی کمی کار کردن با سیستم شبکه ovh متفاوت هست و برای کسی که تازه کار باشه قدری دشوار

اما دیتاسنتر محبوب رد استیشن

به جرات می توان گفت از نظر پشتیبانی 100 از 100 میگیره . شما در هر ساعت از شبانه روز که تیکت بدی در کمتر از 10 دقیق پاسخ می دهند. اولین پارامتر مثبتشون پاسخگویی همیشگی هست

سخت افزار به روز و با کیفیت به طوری که کمتر دیتاسنتری سخت افزار با این کیفیت ارائه می کنه

شما برای تمام سلیقه ها از جمله ارازان گران با کیفیت و استاندارد می توانی سرور ارائه کنی در رد استیشن

از جمله دیگر مزایای رد استیشن پورت گرارانتی شده اون هست به فرض وقتی میگه سرور با پورت 1 گیگ گارانتی که کمتر دیتاسنتری ارائه می کنه با این ممقدار گارانتی شده خیال شما برای برنامه ریزی برای فروش راحت هست

امیدوارم تونسته باشم به صورت مفید بتون اطلاع داده باشم

novin-web
February 26th, 2015, 00:06
سلام
دوست عزیز
جواب شما رو با یک مثال میتونم بدم:
مقایسه شما مثل مقایسه پراید و پرادو هست.
معلوم هست رداستیشن بهترین گزینه برای شما در میان این 3 دیتاسنتر هست.

w.h.t
February 26th, 2015, 10:34
سلام.از هر 3 دیتاسنتر سرور داشتم و الان از OVH و DACENTEC سرور دارم.هر 3 فوق العاده هستند.اگر نیاز به پشتیبانی از طرف دیتاسنتر ندارید ovh صددرصد پیشنهاد میشود از لحاظ سروری و پورت خوبه راضیم.نیاز به پشتیبانی و پورت آزاد و خوب دارید رد استیشن و اگر پشتیبانی متوسط و پورت متوسط برای کار معمولی دارید dacentec پیشنهاد میشه

در کل به نظر من اگر برای هاستینگ و سرور میخواین از ovh استفاده کنید و سرورو از رابط تهیه کنید تا پشتیبانیتون بیوفته گرد رابط نه دیتاسنتر.نت ایران پیشنهاد میشه برای خرید سرور

بروزباشید

mamalak
February 26th, 2015, 10:40
سلام

دیتاسنتر فرانسه پورت خوبی دارن اما دیتاسنتر انگلیس پشتیبانی عالی ای دارن
از بین 3 مورد ovh فرانسه پیشنهاد میشود

در ادامه
هتزنر آلمان پورت خوب و پینگ مناسب به ایران و پشتیبانی خوبی داره

Yas-Host
February 26th, 2015, 10:56
با اینکه در حال حاضر از رد استیشن دو سرور داریم اما اگر می خواهید خریداری کنید حتما رید خریداری کنید.

دیتاسنتر رد استیشن در حال حاضر سوختگی هارد شدیدی دارد و هر هفته دوستان تماس میگیرند و این مورد را اعلام می کنند.