PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آپلودباز یا آپلودبوی

AliDesigner
February 24th, 2015, 21:41
درود دوستان.
برای نگه داری فایل و کسب درآمد آپلود بوی رو پیشنهاد میدید یا آپلودباز ؟

و یک سوال دیگه، تو صفحه خرید اکانت پرمیوم سایت آپلودبوی در بخش ویژگی های سرویس زده : دانلود با لینک کاملا مستقیم

یعنی واقعا لینک مستقیم بدون صفحه دانلود و کپچا و ... ؟ فقط برای یوزر خودمون یا کلا لینک مستقیم میدن ؟
مورد بعدی اینکه بنده چند تا فایل تستی در آپلودباز و آپلودبوی، آپلود کردم. تعداد دانلود های آپلودباز تو این چند روز حدود 40 تا بود ولی از آپلودبوی 0 ! واقعا آپلودبوی بین کاربرا محبوبیت نداره یا مشکل از جای دیگه هست ؟

yourhosting
February 24th, 2015, 21:49
اپلودبوی بهتر از اپلودباز هست به نظر من
اکانت پرمیوم دانلود هم بگری فکرکنم فقط واسه خودت لینک مستقیم بده تا همه!

AliDesigner
February 24th, 2015, 22:00
اپلودبوی بهتر از اپلودباز هست به نظر من
اکانت پرمیوم دانلود هم بگری فکرکنم فقط واسه خودت لینک مستقیم بده تا همه!

با خرید اکانت پرمیوم حداکثر حجم اپلود هر فایل چه قدر میشه ؟

دوستان دیگه کسی نظری ندارن ؟

!MihanIt!
February 24th, 2015, 22:02
آپلود بوی بهتره اگر نبود بزرگ ها باهاش کار نمی کردن ;)

nima73
February 24th, 2015, 22:10
درود دوستان.
برای نگه داری فایل و کسب درآمد آپلود بوی رو پیشنهاد میدید یا آپلودباز ؟

و یک سوال دیگه، تو صفحه خرید اکانت پرمیوم سایت آپلودبوی در بخش ویژگی های سرویس زده : دانلود با لینک کاملا مستقیم

یعنی واقعا لینک مستقیم بدون صفحه دانلود و کپچا و ... ؟ فقط برای یوزر خودمون یا کلا لینک مستقیم میدن ؟
مورد بعدی اینکه بنده چند تا فایل تستی در آپلودباز و آپلودبوی، آپلود کردم. تعداد دانلود های آپلودباز تو این چند روز حدود 40 تا بود ولی از آپلودبوی 0 ! واقعا آپلودبوی بین کاربرا محبوبیت نداره یا مشکل از جای دیگه هست ؟

درود
اگر منظور شما درآمدزایی هست آپلودباز ، علت هم خودتان گفتید و دلیل اون هم این هست که در آپلودباز وقتی لینکی جنریت میشه دانلود به حساب میاد ولی در آپلودبوی باید فایل کامل دانلود بشه تا دانلود نشان بده و درآمد اون اضافه بشه
آپلودباز فایل ها را دائم برای پرمیوم نگه میداره ولی آپلودبوی 150 روز ( توصفحه پرمیوم فکر کنم نود روز زده ولی 150 روز هست) اگر فایل دانلود نشه فایل را حذف میکنه ، نکته مهم اینه که بیشتر مواقع فایل های آپلودی روی آپلودباز خطاهای مختلف میدن و در حقیقت قابل دانلود نیستند پس دائم بودن فایل ها زیاد قابل اطمینان نیست !
فضای بیشتر با قیمت ارزانتر ویژگی دیگه آپلودبوی هست
ثبات آپلودبوی خیلی خیلی بیشتر هست و بهترین و با ثبات ترین آپلودسنتر داخلی هست
خودم آپلودبوی را ترجیح میدم ، در ضمن آپلودباز سایت فیلم داره و روی لینک های شما تبلیغات سایت فیلم خودش را قرار میده ! رفتاری کاملا خلاف عرف و اخلاق
سمت 4 آپ دی ال یا همان اکسپرس لیچ سابق هم نرو که بیچاره ات میکنه و شبی را بدون دردسر مطمئنا صبح نمیکنی :d

AliDesigner
February 24th, 2015, 22:20
درود
اگر منظور شما درآمدزایی هست آپلودباز ، علت هم خودتان گفتید و دلیل اون هم این هست که در آپلودباز وقتی لینکی جنریت میشه دانلود به حساب میاد ولی در آپلودبوی باید فایل کامل دانلود بشه تا دانلود نشان بده و درآمد اون اضافه بشه
آپلودباز فایل ها را دائم برای پرمیوم نگه میداره ولی آپلودبوی 150 روز ( توصفحه پرمیوم فکر کنم نود روز زده ولی 150 روز هست) اگر فایل دانلود نشه فایل را حذف میکنه ، نکته مهم اینه که بیشتر مواقع فایل های آپلودی روی آپلودباز خطاهای مختلف میدن و در حقیقت قابل دانلود نیستند پس دائم بودن فایل ها زیاد قابل اطمینان نیست !
فضای بیشتر با قیمت ارزانتر ویژگی دیگه آپلودبوی هست
ثبات آپلودبوی خیلی خیلی بیشتر هست و بهترین و با ثبات ترین آپلودسنتر داخلی هست
خودم آپلودبوی را ترجیح میدم ، در ضمن آپلودباز سایت فیلم داره و روی لینک های شما تبلیغات سایت فیلم خودش را قرار میده ! رفتاری کاملا خلاف عرف و اخلاق
سمت 4 آپ دی ال یا همان اکسپرس لیچ سابق هم نرو که بیچاره ات میکنه و شبی را بدون دردسر مطمئنا صبح نمیکنی :d

درود
تشکر بابت توضیحات کاملتون. یک جوری توضیح دادین باعث شد من بیشتر دو دل و سردرگم بشم که واقعا کدوم رو انتخاب کنم :71: اما فکر می کنم همون آپلودبوی خوب باشه.
در رابطه با درآمد واقعا تموم شدن یا نشدن دانلود خیلی تاثیر داره. حدود 50 گیگ فایل توی آپ تو باکس، آپلودباز و آپلودبوی اپلود کردم که بیشترین مقدار دانلود در آپلودباز ثبت شد. اختلاف هم خیلی قابل توجه بود.

بله واقعا تبلیغ سایتشون رو هم دیدم قبلا. به هر حال سایت خودشون هست دیگه.

nima73
February 24th, 2015, 22:41
درود
تشکر بابت توضیحات کاملتون. یک جوری توضیح دادین باعث شد من بیشتر دو دل و سردرگم بشم که واقعا کدوم رو انتخاب کنم :71: اما فکر می کنم همون آپلودبوی خوب باشه.
در رابطه با درآمد واقعا تموم شدن یا نشدن دانلود خیلی تاثیر داره. حدود 50 گیگ فایل توی آپ تو باکس، آپلودباز و آپلودبوی اپلود کردم که بیشترین مقدار دانلود در آپلودباز ثبت شد. اختلاف هم خیلی قابل توجه بود.

بله واقعا تبلیغ سایتشون رو هم دیدم قبلا. به هر حال سایت خودشون هست دیگه.

سلام
سایت خودشان ست ولی حق تبلیغ روی فایل مردم را ندارند و به همین دلیل ما تو سایت خودمان استفاده از لینک هاش را ممنوع کردیم
در مورد اتمام دانلود هم بله خیلی مهم هست و یک مورد مهم اینکه آپلودباز سایت دومی با نام هگز آپلود داره که اکانت سالانه اون 45 هزار تومان یعنی نصف سایت آپلودباز هست . شرایط همان هست و سرورها هم یکسان ولی برای تبلیغ اکانتش نصف قیمت آپلودباز داره فروخته میشه اگر تصمیم شما آپلودباز بود بهتر هست از اون استفاده کنید . ولی باز هم انتخاب من اول آپ تو باکس و اگر ایرانی مد نظر باشه آپلودبوی هست . دلایل هم زیاد دارم .
ثبات بیشتر ، منظم بودن ، استفاده از لوکیشن های مختلف برای آپلود به طوری که هر زمان سروری دچار ایراد میشه موقعیت و لوکیشن دیگه ای سرورهای بدون مشکل هستند .
از اون هاست دانلود هم خوب شرایط خودش را داره
دانلود فقط با ip ایران امکان پذیر هست
فایل ها حذف نمیشن
کپی رایت فقط برای شرکت های داخل هست ( خارجی اصلا دسترسی به فایل ها نداره )
درآمد نداره برای شما !
سرور اختصاصی بخری خیلی خیلی ارزان تر برات تمام میشه و واقعا گران هستش و به صرفه نیست

navid2zp
February 24th, 2015, 22:48
بستگی به این داره که برای چه کاری بخواید .
برای فایل های حجیم آپلودباز بهتر هست چون توی بلند مدت ثابت کرده توانایی نگهداری فایل ها حجم بسیار بالا رو داره ولی در عوض آپلود بوی همیشه سعی کرده تا سرور های خودش رو شامل فایل های فعال و غیر حجیم کنه تا سرورهاش به آرشیو تبدیل نشن .

آپلودبوی برای فایل های با حجم پایین بسیار مناسب هست چون هم دانلود میشن و هم پایداری مناسبی داره .
برای سایت دانلود هم اکثرا از آپلودبوی استفاده می کنن چون سرور هاش ثبات بیشتری دارن .

در نهایت برای سایت و لینک کمکی آپلودبوی ولی اگر درامد براتون خیلی مهم هست آپلودباز
برای آرشیو و نگه داشتن فایل ها تو سرور دیگه ای آپلودباز .

mehrania
February 26th, 2015, 18:05
منم آپلود بوی رو پیشنهاد میدم ، درسته برای درآمد یکم سخت گیرن اما واقعا تو کارشون نظم و پشتیبانی بالایی دارن و این برای من مهمه

mamalak
February 26th, 2015, 18:09
آپلود بوی

xwoman2
February 26th, 2015, 18:59
آپلود بوی از همه نظر عالیه فقط دو مشکل داره.
یکی اینکه کپی رایت جدیدا زیاد گیر میده.بنده وان پیس رو آپلود کردم بعد 3 روز پاکش کردن به علت کپی رایت.حالا نمیدونم این وان پیس اصلا کجاش حق کپی رایت داره.
دوم اینکه کاربران اینترانت نمیتونن از اپلود بوی دانلود کنن.چون با اینترانت نمیشه به سایت دسترسی پیدا کرد و در نتیجه لینک جنریت شده برای ایپی اینترنتی جنریت میشه که باهاش وارد سایت شدین.
ولی آپلودباز لینک که جنریت بشه با ای پی اینترانت هم قابل دسترسیه.
آپلودباز محدودیت کانکشن هم برای کاربران رایگان نداره ولی آپلود بوی داره.
برای کسب درامد هم که اصلا هیچ کدوم به درد نمیخورن :d

AliDesigner
February 26th, 2015, 19:16
یکسان ولی برای تبلیغ اکانتش نصف قیمت آپلودباز داره فروخته میشه اگر تصمیم شما آپلودباز بود بهتر هست از اون استفاده کنید . ولی باز هم انتخاب من اول آپ تو باکس و اگر ایرانی مد نظر باشه آپلودبوی هست . دلایل هم زیاد دارم .

سرور اختصاصی بخری خیلی خیلی ارزان تر برات تمام میشه و واقعا گران هستش و به صرفه نیست

آپ تو باکس مشکوکه.
فضای نامحدود رو 6 7 دلار میده. اون هم برای 2 ماه.
بهتره از داخلی استفاده کنیم که دستمون هم به جایی بند باشه.

سرور اختصاصی خیلی گرون تر درمیاد که.
حداقل 200 300 هزار تومان میشه ماهانه. البته دسترسی های بیشتری هم داریم.

samansystems
February 26th, 2015, 19:17
تيز فايل استفاده کنيد:
تیز فایل محل اشتراک گذاری فایل ها، دانلود لینک مستقیم، فروش تجاری فایل، آپلود فایل (http://www.tizfile.com)

AliDesigner
February 26th, 2015, 20:04
برای فایل های حجیم آپلودباز بهتر هست چون توی بلند مدت ثابت کرده توانایی نگهداری فایل ها حجم بسیار بالا رو داره ولی در عوض آپلود بوی همیشه سعی کرده تا سرور های خودش رو شامل فایل های فعال و غیر حجیم کنه تا سرورهاش به آرشیو تبدیل نشن .

آپلودبوی برای فایل های با حجم پایین بسیار مناسب هست چون هم دانلود میشن و هم پایداری مناسبی داره .
برای سایت دانلود هم اکثرا از آپلودبوی استفاده می کنن چون سرور هاش ثبات بیشتری دارن .

در نهایت برای سایت و لینک کمکی آپلودبوی ولی اگر درامد براتون خیلی مهم هست آپلودباز
برای آرشیو و نگه داشتن فایل ها تو سرور دیگه ای آپلودباز .

حجم هر فایل بیشتر از 2 3 گیگ نیست. فیلم هست دیگه. شما مد نظرتون چه حجمی بود ؟

AbtinServer
February 26th, 2015, 20:16
از نظر تبلیغات و نگهداری فایل و مستقیم کردن لینک در یک ای پی و استفاده در ای پی دیگر آپلود باز فقط پیشنهاد میشه
سرور ایران هم راه اندازی کرده چند ماهه که واقعا از هر نظر تکمیل کرده خودشو

navid2zp
February 26th, 2015, 20:19
حجم هر فایل بیشتر از 2 3 گیگ نیست. فیلم هست دیگه. شما مد نظرتون چه حجمی بود ؟

فایل های بیشتر از 1 گیگ .
اگر فیلم هست به نظر بنده آپلودباز چون با دانلود نشدن هم فایل ها باقی میمونن ولی خوب هزینه بیشتری براتون در میاد و از نظر کپی رایت هم کمتر و حتی نزدیک به صفر هست آپلودباز در صورتی که آپلودبوی در صورت ریپورت فایل رو حذف می کنه .
البته میتونید خودتون یک فایلشرینگ کوچیک با یک سرور راه اندازی کنید و از تبلیغاتش درامد کسب کنید .

همه چی به بودجه شما بستگی داره .

- - - Updated - - -

تيز فايل استفاده کنيد:
تیز فایل محل اشتراک گذاری فایل ها، دانلود لینک مستقیم، فروش تجاری فایل، آپلود فایل (http://www.tizfile.com)
نگه داری 30 روز برای فایل های حجیم اصلا مناسب نیست .
در کل کاربران ایران عادت و همچنین علاقه بسیاری به داشتن آرشیو های حجیم دارن در صورتی که همه ما میدونیم قادر به استفاده چندانی از اون نیستیم .
آپلودباز با انتخاب سرور های هارد بالا تونست موفق بشه .
و یادتون هم نره که سرعت دانلود رو هیچوقت محدود نکرد تا تعداد کانکشن ها بالا نره و همه فایل ها در سریعترین زمان ممکن دانلود بشن .
از طرفی با توجه به هارد بالا ، فایل ها همیشه پخش بودن چون کاربران فایل های زیادی آپلود می کردن و سرور ها کمتر از هاردی که مصرف کردن مورد استفاده قرار میگرفتن .

30SecondToMars
February 27th, 2015, 13:11
کاربران ما آپلود بوی رو دوست دارند