PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوالاتی در مورد ovh

mersad-mr
February 24th, 2015, 14:54
سلام دوستان خسته نباشید
چند تا سوال در مورد این دیتا سنتر داشتم

۱- آیا ای پی هایی که روی سرور جدا گانه می خریم اکان داره از کشور های مختلف باشه ؟ ( مثلا از انگلستان و یا هرجای دیگر ؟ )

۲- این قضیه مک آدرس ***** میکنند و.... چی هست ؟ یعنی هر وی پی اس که می سازیم باید مک بدیم بعد آی پی بهش بدیم ؟ ( ممنون میشم توصیح دهید )

۳- پورت سرور ها چطور هست ؟

۴- پشتیبانی چطور ؟

k-h
February 24th, 2015, 15:19
درود
مورد آی پی بله در فرانسه میتونید از کشورهای محتلف ای پی داشته باشید
بله موقع ساخت ماشین مجازی باید مک ادرس بدین
پورت سرور هم خیلی خوبه
پشتیبانی دیتا سنتر فرانسه در روز های تعطیل ندارند
در دیتا سنتر کانادا هم24 ساعته هست پشتیبانی

Edwin
February 24th, 2015, 15:35
درود .

تایید میکنم پورت سرورها عالی هست .
فکر نمیکنم نیازی به پشتیبانی پیداکنید مگر در موارد خاص !
از تمام کشورهای اروپایی میتوانید آیپی تهیه کنید به دلخواه .

پیشنهاد میکنم قبل از خرید با جناب کریمی ( شرکت نت ایران ) مشاوره ای داشته باشید ، در این زمینه متخصص هستند .

mersad-mr
February 24th, 2015, 21:38
سرور هاي كانادا هم اين قابليت ا پي از اروپاه رو دارد؟
پورت كانادا خوب هست؟

tizparvaz
February 25th, 2015, 02:46
اگر او وی اچ میگیرید به هیچ عنوان تاکید میکنم به هیچ عنوان از واسط خرید نکنید شک نکنید که دیر یا زود ضرر میکنید مستقیم خرید کردن ازش هم نیاز مند مدارکی هست که داشتنشون ارزون نیست |
آی پی ها از کشور های مختلف میتونه باشه اما لوکیشن آی پی ها به رجیستر پنل شما ربط داره مثلا اگر با اکانت تایلندی خرید کنید با ویندوز وی پی اس وارد فیسبوک بشید زبانش تایلندیه حالا آی پی و سرور رو از هر جا که بگیرید فرقی نداره

mersad-mr
February 26th, 2015, 00:05
اگر او وی اچ میگیرید به هیچ عنوان تاکید میکنم به هیچ عنوان از واسط خرید نکنید شک نکنید که دیر یا زود ضرر میکنید مستقیم خرید کردن ازش هم نیاز مند مدارکی هست که داشتنشون ارزون نیست |
آی پی ها از کشور های مختلف میتونه باشه اما لوکیشن آی پی ها به رجیستر پنل شما ربط داره مثلا اگر با اکانت تایلندی خرید کنید با ویندوز وی پی اس وارد فیسبوک بشید زبانش تایلندیه حالا آی پی و سرور رو از هر جا که بگیرید فرقی نداره

سلام . مدارک واقعی دارم مشکلی نیست
اما ای پی رو نفهمیدم یعنی اگر مثلا من سرور اختصاصی بگیرم از کانادا یک سرور مجازی بسازم با ای پی که مثلا گفتم از المان بده فیسبوک آلمانی باز نمیشه !!!!!؟؟؟؟؟

tizparvaz
February 26th, 2015, 00:38
داخل کانادا فقط آی پی کانادا بهتون میده در فرانسه هست که آی پی های مختلف میتونید بگیرید
داخل همون دیتاسنتر کاناداش شما خرید کنید مثلا با مشخصات و هویت اماراتی خرید کنید با اینکه سرور شما کاناداست اما در اکثر مواقع وقتی وارد فیسبوک بشیئ زبان عربی میشه