PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سئوحرفه ای میکنم باقیمت مناسب

bolorweb
February 24th, 2015, 14:29
باسلام
ابتدا از مسئولین انجمن عذرخواهی میکنم اگه تاپیک جای نامناسب ایجاد شده

تمامی کاربران محترم توجه:
بنده سایتهای شما رو سئو وبهینه سازی میکنم ودر هرکلمه ای که مورد نیازشماباشد ظرف10روز الی2ماه در جایگاه اول گوگل میارمتون
این کار طبق استاندارد های جهانی انجام میشه وکارمو حداقل4ماه ماه تضمین میکنم
اگربنده سایت شماعزیزان سئو وبهینه کردم وبعد بخوام درکلمه ای پیشرفتش بدم شرایط به شکل ذیل:
1-بهینه سازی رایگان انجام میشه
2-هرکلمه بستگی به نوع بزرگی ومحبوبیتش حداقل150هزارتومان حدااکثر500هزار تومان(بابت هرکلمه)

نکته در مورد پرداخت:بعداینکه سر کلمات و.....به نتیجه رسیدیم 10الی20درصد مبلغ اول میگیرم(البته بعد از قرارداد بستن)و مابقی پول رو بعد از اتمام کار ورضایت100%شما*واگه شما راضی نباشی طبق قرارداد همون10-20درصدم برمیگردونم بهتون

اگه سوالی داشتید:
09107588129
یاهو
bolorhost

SaMaN0861
February 24th, 2015, 14:34
با سلام
نمونه کار دارید ؟

bolorweb
February 24th, 2015, 14:39
با سلام
نمونه کار دارید ؟

بله دوسه تا نمونه کار دارم ولی خب سفارشای کوچیکی بودن البته صاحباشون جفتش مدیر شرکتن ولی کلماتی که دادند براشون سئو کردم ضعیف بوده

سایت شرکت علمدار: با سرچ کلمه ی( فروش پرچم) این سایت اول گوگل
flagalamdar.com
دومیشم یه سایت موزیک بود که بدون هماهنگی بامن یه قالب بدرد نخورد انداخت گند زد به سئوش الان دوباره مجبورشدم کارشو از صفرشروع کنم چون گفته بودم4ماه پشتیبانی و
یه دوتا هم هست تازه شروع کردم یه ده روز دیگ به نتیجه مطلوب میرسه

اگه سرچ کنید(خریدسریال ایرانی)این سایت صفحه اوله البته یه ده روز دیگ میشه سایت اولparsmeshop.com

یکی هم سایت فروش وی پی ان که تازه دوروزه شروع کردم اونم که20روز دیگ میاد اول گوگل اونم میشه جز نمونه کارام

mask-online
February 24th, 2015, 15:33
با سلام خدمت شما دوست عزیز
در انجمن شاپ کیپر اعلام آمادگی برای سئو کردید و خواستار سایت شدید اما خبری نشد
بنده و برخی از دوستان آماده اقدام شما بودیم تا صحبت ها اثبات بشه
حال در اینجا اعلام برای سئو میکنید و منتظر پیشرفت هستید
بنده باز هم اعلام آمادگی میکنم که اعلام بفرمایید تا همکاری کنیم

دوستانی که براشون سوال پیش اومده اعلام کنند تا تایپیک ایشون براشون فرستاده بشه

bolorweb
February 24th, 2015, 15:41
با سلام خدمت شما دوست عزیز
در انجمن شاپ کیپر اعلام آمادگی برای سئو کردید و خواستار سایت شدید اما خبری نشد
بنده و برخی از دوستان آماده اقدام شما بودیم تا صحبت ها اثبات بشه
حال در اینجا اعلام برای سئو میکنید و منتظر پیشرفت هستید
بنده باز هم اعلام آمادگی میکنم که اعلام بفرمایید تا همکاری کنیم

دوستانی که براشون سوال پیش اومده اعلام کنند تا تایپیک ایشون براشون فرستاده بشه

سلام
شماها مدام داشتید پیام ها منو توشاپ کپیر ویرایش میکردید واون چیزایی که میومد روصفحه چیزایی نبود که من مینوشتم یعنی تامیذاشتم ویرایش میشد
اخرشم که یه سوال کردم پست قفل کردن دقیقازمانی که نوشتم قبوله شمااگه نیازبهت ثابت کنم یکار بده برات سئوکنم وگرنه من باادمای شیاد اون انجمن کاری ندارم

- - - Updated - - -

درضمن تلاش نکنید اینجا منو خراب کنید
چون اینجاهرکی بامن کارکرده ازم راضیه برای همشونم همجوره مایه گذاشتم
حتی توهمین تاپیک
هیچ خری بلانسیت نمیاد سئوکنه بعد پول بگیره اگه کارش ایراد داشته باشه یکم خجالت بکشید

mask-online
February 24th, 2015, 15:47
بنده نه قصد خرابکاری دارم نه چیزی شما در اونجا هم جبهه گرفتید اینجا هم قصد تخریب دارید
شخصا برای انجام سئو برای مشتریان برای کلمات کلیدی مناسب زمانی تقریبی 1 تا 2 ماه و برای کلمات کلیدی پر ترافیک زمان 4 تا 6 ماه میذارم
اگر شما یک نمونه سایت برای ما انجام بدید سفارشات به شما جهت انجام داده میشه و از هدر رفتن زمان جلوگیری میشه
شرایط خودتون رو اعلام کنید تا با مذاکرات کار تحوبل بشه

bolorweb
February 24th, 2015, 15:50
عزیزانی که کنجکاون:
بنده تو یه انجمن دیگه تویه تاپیکی درباره سوال درمورد یه اسکریپتی پاسخ دادم*
اما:چون مسئولای اونجا شدیدا ازم شاکی بودم چون ازوقتی رفتم اونجا باکارای خوبه وارزون همه اومده بودن سمت منونون اونا اجرشده بود دست به یکی کردن یه بحثی راه انداختن من جواب که میدادم سریع پیامم ویرایش میکردن یه چیز دیگ میذاشتن واخرشم که تاپیک بستنو منواخراج کردن*
بخاطر مسخره بازی های همینا مدیر سرور منو اخراج کرد چون بابحث بااینا اغتبارشو زیرسوال بردم*الانم برا دراوردن دوهزار پول مجبور بیام اینجاها وتاپیک بزنم
هرکی میخواد کیفیت کارمنو ببینه اول سئومیکنم بعد پول کامل میگیرم که بهتون ثابت شه دروغ نمیگم

babelirani
February 24th, 2015, 15:53
با سلام

برای یه سایت فیلم و سریال برای کلامتی مثل

دانلود فیلم ، دانلود سریال ، دانلود فیلم رایگان ، دانلود سریال رایگان و .... چقد میگیرید ؟ و مدت زمان کار ؟

bolorweb
February 24th, 2015, 15:54
قیمت توپست اول گفتم زمان هم گفتم بین بیست روز الی دوماه پولم بعداتمام کارمیگیرم کامل
اتمام کار کی هست:بعداینکه کلمات رسیدن اول گوگل ویه ده روزم برای اطمینان سرجاشون ثابت موندن

mask-online
February 24th, 2015, 15:54
چه تضمینی در خصوص بازگشت وجه هست
زمان 20 روز مهم نیست شما در خصوص کلمه طراحی سایت 1 ماه زمان دارید

bolorweb
February 24th, 2015, 15:56
بنده نه قصد خرابکاری دارم نه چیزی شما در اونجا هم جبهه گرفتید اینجا هم قصد تخریب دارید
شخصا برای انجام سئو برای مشتریان برای کلمات کلیدی مناسب زمانی تقریبی 1 تا 2 ماه و برای کلمات کلیدی پر ترافیک زمان 4 تا 6 ماه میذارم
اگر شما یک نمونه سایت برای ما انجام بدید سفارشات به شما جهت انجام داده میشه و از هدر رفتن زمان جلوگیری میشه
شرایط خودتون رو اعلام کنید تا با مذاکرات کار تحوبل بشه

شمااگه راست میگی شماره تماس همینجا بذار بنده تماس میگیرم همه کاراتو انجام میدم پولم بعداتمام کارمیگیرم که خیالت راحت باشه
خداخودش شاهد من نه کلاهبردارم نه سودجو
حالاشمااگه قصد خرابکاری نداری یاعلی من درخدمتم

babelirani
February 24th, 2015, 15:58
تشریف بیارید یاهو لطفا

mask-online
February 24th, 2015, 16:00
تلفن های تماس
09126543957 و 09351191051
آدرس های ایمیل
mask_online@yahoo.com
mask.online.group@gmail.com
آدرس سایت
http://www.mask-online.ir/

bolorweb
February 24th, 2015, 16:02
چه تضمینی در خصوص بازگشت وجه هست
زمان 20 روز مهم نیست شما در خصوص کلمه طراحی سایت 1 ماه زمان دارید

گفتم که پول بعد از اتمام کار میگیرم

- - - Updated - - -

تشریف بیارید یاهو لطفا

ایدیم
bolorhost

- - - Updated - - -

تلفن های تماس
09126543957 و 09351191051
آدرس های ایمیل
mask_online@yahoo.com
mask.online.group@gmail.com
آدرس سایت
http://www.mask-online.ir/

بنده طی چند ساعت اینده باشماتماس میگیرم ونتیجه مکالمه رو همینجا اعلام میکنم شماهم باید بیای اینجا بگی راست میگم یادروغ تادیگران بهم بدبین نشند

__coma__
February 24th, 2015, 16:29
با ایشون دارم همکاری میکنم.توضیحات خوبی ارایه میدن.جالب اینجاست خودشون زنگ میزنند و پیگیر کارهاشون هستند و گزارش ارائه میدن.حالا امیدوارم نتیجه بگیریم

liondl
February 24th, 2015, 17:27
سلام.سایت رو از کجا بفرستم

A+I
February 24th, 2015, 19:04
عزیز نمونه کار رو لطف کنید

bolorweb
February 25th, 2015, 00:43
با ایشون دارم همکاری میکنم.توضیحات خوبی ارایه میدن.جالب اینجاست خودشون زنگ میزنند و پیگیر کارهاشون هستند و گزارش ارائه میدن.حالا امیدوارم نتیجه بگیریم

خواهش میکنم شمالطف دارید امیدوارم بتونم انتظارات شمارو براورده کنم

- - - Updated - - -

سلام.سایت رو از کجا بفرستم

باسلام
برای ارسال سایتتون باید وارد سایت بلورهاست بشیدbolorhost.comثبت نام کنید ازطریق قسمت سوال ازمااطلاعات بفرستید

- - - Updated - - -

عزیز نمونه کار رو لطف کنید

سلام عزیز اگه صفحه اول تاپیک رو مطالعه کنید نمونه ها رو ذکر کردم
البته اینجانمونه ملاک نیس چون من دارم اول کار انجام میدم بعد پول میگیرم

- - - Updated - - -

اعلام نتایج:

باکاربرmask-online (http://www.webhostingtalk.ir/member/33345/)به نتیجه رسیدم ایشون قرارشد سایتشون به بنده بسپورندظرف چندروز اینده
کاربر__coma (http://www.webhostingtalk.ir/member/8937/)الان در حال کار بر روی سایتشون هسم
باکاربرbabelirani (http://www.webhostingtalk.ir/member/9348/)به نتیجه رسیدموقرار شد سایتشون به بنده بسپورند ظرف چند روز اینده

- - - Updated - - -

برای سئو باید ابتدا در این سایت از طریق این لینک ثبت نام کنیدhttp://bolorhost.com/register.php
سپس ازقسمت سوال ازما اطلاعات مدیریت سایت+اطلاعات ورودی هاست رو ارسال کنید وذکرکنید میخواید توچه کلماتی بالابیاید ماهم بعد بررسی قیمت دقیق+زمان دقیق براتون میفرسیم
اگه اکانت گوگل وبمستر والکساهم دارید اطلاعات اکانت بفرستید اگرهم ندارید مهم نیست خودم براتون میسازم

- - - Updated - - -

عزیزان پست رو تصحیح میکنم:هیچ مبلغی ابتدا گرفته نمیشه کل مبلغ یکجابعداتمام کارگرفته میشه

saeedj
February 25th, 2015, 01:25
شايد بهتر بود اول سايت خودتون (بلور هاست) رو بعنوان نمونه كار با كلمه "هاست" بالامي آورديد...بعد
به هرحال:
لطفا روش انجام كارتون رو بگيد. فقط قالب رو سئو ميكنيد؟بكلينك ميدي؟لينكبيلدينگ ميكنيد؟ .....؟
براي كليدواژه "پنل اس ام اس" قيمت - زمان - و موارد لازم رو بگيد
پس اول كار نيازي نيست پرداختي انجام بديم؟!
براي شروع همكاري چه دسترسي هايي از سايت رو بايد به شما بديم؟

bolorweb
February 25th, 2015, 10:39
شايد بهتر بود اول سايت خودتون (بلور هاست) رو بعنوان نمونه كار با كلمه "هاست" بالامي آورديد...بعد
به هرحال:
لطفا روش انجام كارتون رو بگيد. فقط قالب رو سئو ميكنيد؟بكلينك ميدي؟لينكبيلدينگ ميكنيد؟ .....؟
براي كليدواژه "پنل اس ام اس" قيمت - زمان - و موارد لازم رو بگيد
پس اول كار نيازي نيست پرداختي انجام بديم؟!
براي شروع همكاري چه دسترسي هايي از سايت رو بايد به شما بديم؟

سلام حرف شمادرسته اماقضیه بلورهاست فرق داره من دوس ندارم بالابیاد چون علاقه ای ب فروش هاست ندارم شمااگه دقت کنی میبینی من حتی یه کلمه کلیدی هم برای بلورهاست نذاشتم کلاقسمت کلمات خالیه متاتگش هم حذف کردم هاستدهی مسئولیت داره که من نمیتونم قبول کنم

روش کارم که رازه چون یه ایران تو شوکن که من چجوری بیست روز تاشصت روز هرسایتی رو میارم اول*دسرسی هاست.مدیریت سایت اگه اکانت الکساووبمستر داره دسرسی اکانتا*
درابتدا پول نمیگیرم پول بعدانجام کار

برای پنل اس ام اس 400هزارتومان میگیرم وازبیست روز الی60روز وقت نیاز دارم البته این شصت روز بخاطرفشارکاریه وگرنه سی روزم زیاده

liondl
February 25th, 2015, 12:10
برای سایت موزیک

با کلمه کلیدی

دانلود آهنگ دانلود موسیقی دانلود موزیک

قچدر هزینه میبره و چند روز طول میکشه

hack2hacker
February 25th, 2015, 12:16
نمونه کار ؟

saeed1988m
February 25th, 2015, 12:18
برای سایت دانلود فیلم و سریال دوست عزیز
با کلمات (دانلود فیلم,دانلود سریال,دانلود فیلم رایگان,دانلود فیلم با لینک مستقیم,دانلود فیلم خارجی,و دو مورد دیگه که خصوصی اعلام خواهد شد.
نکته ای شما باید در نظر بگیرید این موارد برای سایتی هست که تا 1یا 2ماه دیگه راه اندازی خواهد شد و حقیقتا می خواستم یک ماه دیگه درخواست بدم در انجمن کار ما به این شکل خواهد بود که به سئو کار به صورت همکار دائمی نیاز داریم یعنی شما پول کار سئو خودتون رو کامل میگیرد در روند و پایان کارتون مطابق کیفیت سپس درصدی از سود سایت نیز به شما تعلق میگیرد به صورت پشتیبان سئو در موارد ضروری و معمول هستید

bolorweb
February 25th, 2015, 15:59
برای سایت موزیک

با کلمه کلیدی

دانلود آهنگ دانلود موسیقی دانلود موزیک

قچدر هزینه میبره و چند روز طول میکشه

درباره قیمتش که باید صحبت کنیم چون کلماتی بزرگیه
توپست اول گفتم بین20روز نهایت دوماه زمان میبره

- - - Updated - - -

نمونه کار ؟

توصفحه اول این تاپیک نمونه کار دادم

- - - Updated - - -

برای سایت دانلود فیلم و سریال دوست عزیز
با کلمات (دانلود فیلم,دانلود سریال,دانلود فیلم رایگان,دانلود فیلم با لینک مستقیم,دانلود فیلم خارجی,و دو مورد دیگه که خصوصی اعلام خواهد شد.
نکته ای شما باید در نظر بگیرید این موارد برای سایتی هست که تا 1یا 2ماه دیگه راه اندازی خواهد شد و حقیقتا می خواستم یک ماه دیگه درخواست بدم در انجمن کار ما به این شکل خواهد بود که به سئو کار به صورت همکار دائمی نیاز داریم یعنی شما پول کار سئو خودتون رو کامل میگیرد در روند و پایان کارتون مطابق کیفیت سپس درصدی از سود سایت نیز به شما تعلق میگیرد به صورت پشتیبان سئو در موارد ضروری و معمول هستید

شماهرجور که دوست داشته باشی باهاتون همکاری میکنم هیچ مشکلی هم ندارم همیشه در خدمتم

- - - Updated - - -

درباره قیمتش که باید صحبت کنیم چون کلماتی بزرگیه
توپست اول گفتم بین20روز نهایت دوماه زمان میبره

- - - Updated - - -

توصفحه اول این تاپیک نمونه کار دادم

- - - Updated - - -

شماهرجور که دوست داشته باشی باهاتون همکاری میکنم هیچ مشکلی هم ندارم همیشه در خدمتم

به دلیل استقبال خوبه شما هرکس چهارکلمه سفارش بده کلمه پنجم براش رایگان حل میکنم

- - - Updated - - -

سایت های موزیک علاوه بر سئو میتونم به خواننده ها هم معرفیشون کنم

- - - Updated - - -

خب تمام کسانی که سفارش دادند خواهش دارم بعداینکه پروژه هاشون تکمیل شد باایجاد یک تاپیک میزان رضایت خودشون اعلام کنند ازما

Milad2014
February 25th, 2015, 16:07
سلام عزیز.
تشریف بیارید یاهو لطفا.

bolorweb
February 25th, 2015, 16:14
سلام عزیز.
تشریف بیارید یاهو لطفا.

ایدی یاهاتون

Milad2014
February 25th, 2015, 16:18
ایدی یاهاتون

خودم پی ام دادم خدمتتون.

bolorweb
February 25th, 2015, 16:20
خودم پی ام دادم خدمتتون.

مطمئنید؟؟؟

reza_web
February 25th, 2015, 16:57
واقعا تاپیک جذابی هستش...
استارتر محترم اگه این چند تا سایتی که بهت سفارش داده اند، آوردی رتبه های اول گوگل، من به شخصه 30 کلمه کلیدی برای چند سایت نیازمندم، که در مجموع حدودا 6 میلیون گیرت میاد
پس تمام سعی خودت رو بکن چرا که سایت های نام برده شده در این جا رو من دارم دنبال می کنم....

bolorweb
February 25th, 2015, 17:27
استارتر محترم اگه این چند تا سایتی که بهت سفارش داده اند، آوردی رتبه های اول گوگل، من به شخصه 30 کلمه کلیدی برای چند سایت نیازمندم، که در مجموع حدودا 6 میلیون گیرت میاد
پس تمام سعی خودت رو بکن چرا که سایت های نام برده شده در این جا رو من دارم دنبال می کنم....

شمالطف داری همین الانم نمونه کار هست

- - - Updated - - -

چرا شماهمتون میاید یاهو من میگید اقااین تاپیکت واقعیه یاماخوابیم

بابابقران تاپیک واقعیه انگاری حسابی همه سوپرایز شدند

- - - Updated - - -

زیاد دنبالشون نکن چون همه فقط صحبت کردن وگفتن تاهفته ی دیگه حتی سایتای برند ایران هم اومدن تماس گرفتن از طریق این تاپیک اما هنوز خبری نیست شمااگه نمونه کار میخوای نشونت بدم

saeedj
February 25th, 2015, 17:50
شمالطف داری همین الانم نمونه کار هست

- - - Updated - - -

چرا شماهمتون میاید یاهو من میگید اقااین تاپیکت واقعیه یاماخوابیم

بابابقران تاپیک واقعیه انگاری حسابی همه سوپرایز شدند

- - - Updated - - -

زیاد دنبالشون نکن چون همه فقط صحبت کردن وگفتن تاهفته ی دیگه حتی سایتای برند ایران هم اومدن تماس گرفتن از طریق این تاپیک اما هنوز خبری نیست شمااگه نمونه کار میخوای نشونت بدم

لطفا اگه نمونه كار داري (بجز اون ريزه نمونه اي كه اول گفتيد) عمومي اعلام كنيد.

bolorweb
February 25th, 2015, 18:21
لطفا اگه نمونه كار داري (بجز اون ريزه نمونه اي كه اول گفتيد) عمومي اعلام كنيد.

شمامیخوای دقیقا من برات چی رو سئو کنم؟؟؟

studio.design
February 25th, 2015, 18:29
درود برای کلمه دانلود فیلم چقدر میگیرید ؟

bolorweb
February 25th, 2015, 23:08
400تومن30روزه میارم

- - - Updated - - -

البته من این قیمت برای یک سایت باسئوی صفرحساب کردم اگه سایتتون بعضی شرایط داشته باشه این قیمت تا200پایین میاد

- - - Updated - - -

ازتمامی دوستانی که لطف کردند وبه بنده اطمینان کردند سایتشون برای سئوسپردند دست بنده بسیاااار ممنونم

sam127
February 26th, 2015, 09:13
سلام لطفا این سایت منو یه چک بکنید و بفرمایید اگه بخوام تو 2 کلمه فعلا بالا بیارید چه کلمه هایی مناسب هستن با توجه به سایتم و هزینش چقدر میشه .درضمن اینکه آیا دائمی هستش کلمه در رتبه اول با ممکنه یه چند روزی بالا بیاد بعدش کلان بره پایین ؟ سوم اینکه آیا از روش بلک لینک یا همون بلک سئو استفاده میکنید؟

پرتال سرگرمی و تفریحی مشرقی ها|عکس بازیگران ایرانی (http://mashreghiha.com/)

لطفا پ. خ بزارید

bolorweb
February 26th, 2015, 11:24
سلام لطفا این سایت منو یه چک بکنید و بفرمایید اگه بخوام تو 2 کلمه فعلا بالا بیارید چه کلمه هایی مناسب هستن با توجه به سایتم و هزینش چقدر میشه .درضمن اینکه آیا دائمی هستش کلمه در رتبه اول با ممکنه یه چند روزی بالا بیاد بعدش کلان بره پایین ؟ سوم اینکه آیا از روش بلک لینک یا همون بلک سئو استفاده میکنید؟

لطفا پ. خ بزارید

باسلام
بررسی میشه واطلاع میدم
حدااقل چهارماه ثابت اول میمونید بعدشم پشتیبانی میکنم
نه بنده اعتقادچندانی ب بک لینک ندارم

- - - Updated - - -

لطفا پ. خ بزارید

باسلام
ارسال شد

liondl
February 26th, 2015, 11:51
لطفا مال منم بررسی کنید رو سه کلمه میخوام بیاد بالا

دانلود آهنگ جدید دانلود موزیک جدید دانلود رایگان آهنگ - موزیک

بی نهایت موزیک|دانلود آهنگ جدید|دانلود موزیک شاد|آهنگ ایرانی (http://www.0music.ir)

bolorweb
February 26th, 2015, 12:25
لطفا مال منم بررسی کنید رو سه کلمه میخوام بیاد بالا

دانلود آهنگ جدید دانلود موزیک جدید دانلود رایگان آهنگ - موزیک

بی نهایت موزیک|دانلود آهنگ جدید|دانلود موزیک شاد|آهنگ ایرانی (http://www.0music.ir)

باسلام
دانلود آهنگ جدید500هزار
دانلود موزیک جدید500هزار
دانلود رایگان آهنگ - موزیک250هزار

قیمت3تا کلمه مجموعا یک میلیون ودویست وپنجاه هزارتومان
سه تاشون هم کلمات بزرگی هستن
50الی60روز هم زمان میبره که بتونم بیارم اول
البته اگه 2الی3 ماه جایگاه پاپ اپ سایتت بدی دستم میتونم یه مقدار قیمت رو برات کم کنم

sam127
February 26th, 2015, 12:45
دادا خصوصی نشد پیام بدم.لطفا بفرمایید به چه صورت لینک را میارید اول اگه بک لینک نیست
دوم اینکه 2 تا کلمه که 150 هزار بشه که فرمودید بهم معرفی کن واسه شروع
سوم اینکه فرمودید بعد 4 ماه پشتیبانی میشه .پشتیبانی در چه مواردی میشه؟

bolorweb
February 26th, 2015, 14:02
دادا خصوصی نشد پیام بدم.لطفا بفرمایید به چه صورت لینک را میارید اول اگه بک لینک نیست
سوم اینکه فرمودید بعد 4 ماه پشتیبانی میشه .پشتیبانی در چه مواردی میشه؟

روش کاری محرمانس
اماقدم به قدم گزارش کار رو پیامک میکنم برای مشتری
شماره تماسم09107588129
یعنی اگ مثلا من شما رو درکلمه ی جوک بیارم سایت اول صفحه اول بعد دوماه دیگه بشی سایت سوم میتونی به من اطلاع بدی رایگان درعرض یک الی دوروز برگردونمت سرجات همون اول

anti bakri
February 26th, 2015, 14:11
نمونه کار شما رو میشه پ.خ کنین؟

با این شرایطی که گفتی ارزشش رو داره

hamid.soltani92
February 26th, 2015, 14:14
سلام.
لطفا قیمت و مدت زمان انجام کار رو برای این کلید واژه‌ها اعلام بفرمایید:
reverse ip lookup
reverse lookup
network tools
reverse ip
بر روی این قالب انجام خواهد شد:
http://www.hamidsoltani.name/temptest/
نام کاربری و رمز عبور: webhosting
نام دامنه reversemonster.net خواهد بود. روی سرور اختصاصی همراه با گواهی ssl معتبر آپلود خواهد شد.
امکان ایجاد تغییر در متن و طراحی صفحه اول به صورت جزئی وجود داره. این مشکل ساز خواهد بود؟ به علت اختصاصی بودن وبسایت و ارزش زیاد دیتابیس متاسفانه امکان ارائه دسترسی وجود نداره، اما تمام تغییرانی که بفرمایید فورا انجام خواهند شد.
همچنین بفرمایید که راهی که دارید، امکان سندباکس شدن رو در پی داره یا نه؟ چون یک سری راه هست که سریع جواب میدن ولی این احتمال رو به همراه داره.
ارادتمند.

bolorweb
February 26th, 2015, 15:03
نمونه کار شما رو میشه پ.خ کنین؟

با این شرایطی که گفتی ارزشش رو داره

باسلام
همین تاپیک مطالعه کنید نمونه ها ذکر شده
لطف دارید

- - - Updated - - -

سلام.
لطفا قیمت و مدت زمان انجام کار رو برای این کلید واژه‌ها اعلام بفرمایید:
reverse ip lookup
reverse lookup
network tools
reverse ip
بر روی این قالب انجام خواهد شد:
http://www.hamidsoltani.name/temptest/
نام کاربری و رمز عبور: webhosting
نام دامنه reversemonster.net خواهد بود. روی سرور اختصاصی همراه با گواهی ssl معتبر آپلود خواهد شد.
امکان ایجاد تغییر در متن و طراحی صفحه اول به صورت جزئی وجود داره. این مشکل ساز خواهد بود؟ به علت اختصاصی بودن وبسایت و ارزش زیاد دیتابیس متاسفانه امکان ارائه دسترسی وجود نداره، اما تمام تغییرانی که بفرمایید فورا انجام خواهند شد.
همچنین بفرمایید که راهی که دارید، امکان سندباکس شدن رو در پی داره یا نه؟ چون یک سری راه هست که سریع جواب میدن ولی این احتمال رو به همراه داره.
ارادتمند.

باسلام
درابتدا باهام تماس بگیرید لطفا09107588129
درمورد دسرسی چشم میگم خودتون انجام بدید
اولا سندباکس یک کشف جدید هنوز گوگل تاییدش نکرده اما:سندباکس فقط درزمان افتتاح سایت احتمال داره رخ بده و اگه هم رخ بده خیلی سریع میشه رفعش کرد چون گوگل توجه خاصی روش نداره
ولی درکل نه سندباکس نمیشه

liondl
February 26th, 2015, 15:06
شما سئو اولیه سایت و رفه ایرادات کد نویسی سایت هم انجام میدین

هزینه

bolorweb
February 26th, 2015, 15:13
شما سئو اولیه سایت و رفه ایرادات کد نویسی سایت هم انجام میدین

هزینه

عزیزم سئو یه بحث خیلی پیچیده وبزرگه
سئواولیه وایرادات کدنویسی یعنی چی؟؟/کامل وواضح توضیح بده+ادرس سایتت

liondl
February 26th, 2015, 15:37
من سایتم تو قالب ش یکم اشکالات کد نویسی داره.سو اولیه سایت که رو قالب انجام میشه

bolorweb
February 26th, 2015, 15:42
من سایتم تو قالب ش یکم اشکالات کد نویسی داره.سو اولیه سایت که رو قالب انجام میشه

ادرسش رو لطف کنید

liondl
February 26th, 2015, 15:52

bolorweb
February 26th, 2015, 16:12

خطای1:عنوان سایتت طولانیه
2-عنوان+توضیحات+کلمات کلیدی سایتت سه تاشم از یه سری کلمات مشترک داری استفاده میکنی که غلطه
3-نقشه گوگل سایتت داغونه

W3C Validity 4-حدودا25ارور که15-19تاش خطرناک(برای سایتت مضر هست)داری

5-سرعت لود سایت مناسب نیست 4ارور مختلف ازسرور -ایندکس-سی اس اس و...داری
6-امنیت سایتت پایینه باگ داره
7-نسخه ی مثلا مخصوص موبایلش کلا کنسله
8-خطای یوار ال داره شدیدا

پیشنهاد من اینه قالب رو عوض کنی منطقی ترین کاراینه چون90%خطاهات از روقالبته

یه سری ارور دیگه هم داره که من نمیدونم چیه

taha_2011
February 26th, 2015, 16:52
با سلام
جسارتا چرا سایت خودتونو به عنوان یک نمونه کار بالا نمیارید ؟

bolorweb
February 26th, 2015, 17:01
با سلام
جسارتا چرا سایت خودتونو به عنوان یک نمونه کار بالا نمیارید ؟
سلام
1-عزیز تاالان صدبار ذکرکردم بنده فرصت برای رسیدگی به سایتام ندارم علاوه براون علاقه ای به فروش هاست ودامین ندارم
2-ثانیا اگه کارمن ایراد داشته باشه:
1-قرارداد نمیبندم
2-نمیگم پول بعدکار بدید
پس به کارم اعتماد دارم

قابل توجه:از طریق همین تاپیک سازمان های بزرگ وبرند کشور اومدند برای همکاری بامن که بعدازاتمام موفقیت امیز پروژه هاشون ازشون اجازه میگیرمو اینجا اسماشون منتشر میکنم

sam127
February 26th, 2015, 18:36
روش کاری محرمانس
اماقدم به قدم گزارش کار رو پیامک میکنم برای مشتری
شماره تماسم09107588129
یعنی اگ مثلا من شما رو درکلمه ی جوک بیارم سایت اول صفحه اول بعد دوماه دیگه بشی سایت سوم میتونی به من اطلاع بدی رایگان درعرض یک الی دوروز برگردونمت سرجات همون اول

آیا واسه سایت ضرری هم داره تضمین میکنید که سایت پنالتی نشه.بعد 4 ماه سایت ورودیش زیر 10 تا نشه و در کل سایت نابود نشه بعد از کاری که شما انجام میدید.بعد از 4 ماه اگه خواستیم تو همون کلمه بالا بمونیم در صفحه اول باز باید همین هزینه را پرداخت کنیم یا هزینه کاهش پیدا میکنه؟

(ببخشید من هی سوال میپرسم چون میخوام دقیق آگاه بشم و بعد ازتون پکیج بگیرم)

آدرس سایت بنده را که دارید لطفا واسه شروع یک کلمه ای که 150 هزار هستش را انتخاب کنید و بهم معرفی کنید تا در صورت تایید پیش پرداخت را بریزم و زحمت بکشید واسه تست اولیه انجامش بدید اگه اوکی بود سفارشات بیشتری بهتون بدم

bolorweb
February 26th, 2015, 19:58
آیا واسه سایت ضرری هم داره تضمین میکنید که سایت پنالتی نشه.بعد 4 ماه سایت ورودیش زیر 10 تا نشه و در کل سایت نابود نشه بعد از کاری که شما انجام میدید.بعد از 4 ماه اگه خواستیم تو همون کلمه بالا بمونیم در صفحه اول باز باید همین هزینه را پرداخت کنیم یا هزینه کاهش پیدا میکنه؟

(ببخشید من هی سوال میپرسم چون میخوام دقیق آگاه بشم و بعد ازتون پکیج بگیرم)

آدرس سایت بنده را که دارید لطفا واسه شروع یک کلمه ای که 150 هزار هستش را انتخاب کنید و بهم معرفی کنید تا در صورت تایید پیش پرداخت را بریزم و زحمت بکشید واسه تست اولیه انجامش بدید اگه اوکی بود سفارشات بیشتری بهتون بدم

عزیزدل برای اینک من بتونم درست توضیح بدم لطفا تماس بگیرید مثل بقیه دوستان
09107588129
منتظرتماستون هسم تاتوضیحات خدمتون عرض کنم

امادرکل:سایتی که میاد اول دیگ کسی راحت نمیتونه جاشو بگیره اللخصوص اگ من سئوکارش باشم خیالتون تخت

- - - Updated - - -

خیالتون ازبابت کیفیت کارراحت اصلااگه لازم باشه میام قرارداد رسمی هم میبندم

A+I
February 26th, 2015, 23:32
عزیز نمونه کلمه کلیدی دانلود و هاست داری ؟
به من پ.خ کن
ممنون

bolorweb
February 27th, 2015, 00:07
عزیز نمونه کلمه کلیدی دانلود و هاست داری ؟
به من پ.خ کن
ممنون

نه تواین کلمات نمونه ندارم

emperor3508
February 27th, 2015, 00:19
نمونه سایت موزیک دارید ؟

bolorweb
February 27th, 2015, 00:21
نمونه سایت موزیک دارید ؟

داشتم ولی متاسفانه قالب سایتشون بدون هماهنگی عوض کردند فعلانابودشدند تاباز برگردونمشون

البته چندتاسفارشم گرفتم امروز ک بایدردیف کنم

emperor3508
February 27th, 2015, 00:22
در صورتی که ممکنه نمونه کارهاتون رو برای بنده پ.خ کنید

bolorweb
February 27th, 2015, 00:30
در صورتی که ممکنه نمونه کارهاتون رو برای بنده پ.خ کنید

همین تاپیک ازاول مطالعه کنیدنمونه ها ذکرشده
اکثرا افراداین تاپیک هم لطف کردن سایتشون برای سئودادند به بنده

sam127
February 27th, 2015, 01:06
ممنونم انشاالله به زودی مزاحمتون میشم

bolorweb
February 27th, 2015, 11:14
ممنونم انشاالله به زودی مزاحمتون میشم

خواهش میکنم
منتظرتماستون هستم وانشاا...همکاری خوبی داشته باشیم
یاعلی

- - - Updated - - -

کلمات روباید خودتون انتخاب کنید نه من

mchteh
February 27th, 2015, 12:19
باسلام

من استارتر این تاپیک هستم
متاسفانه مدیر نام کاربری منوbolorwebبدلیل مولتی یوذر بودن بسته

درصورتی که مولتی یوذ نیسم من

الان کاربری یکی از دوستان قرض گرفتم اومدم

لطفا از مدیر بخواید نام کاربریمو باز کنه چون سفارشای اکثرتون توخصوصی منه ودسرسی ندارم که ببینمش

ازاین به بعد به این نام پیام بدید تا نام کاربری بلوروب باز بشه

birmusical
February 27th, 2015, 12:32
بنده یک مورد سفارش سایت تفریحی خدمت ایشون دادم

ایشالا که نتیجه ی دلخواه رو میگیرم...

mchteh
February 27th, 2015, 13:31

تمام دوستان لطفا مراحل سفارشتون رو به شکل زیر طی کنید خواهشا

اول وارد سایت زیر بشید وثبت نام کنید

ثبت نام کنید - بلور هاست (http://bolorhost.com/register.php)

بعد از داخل پنل کاربری اطلاعات زیر رو برام تیکت کنید:
ادرس دامنه
کلمه ای که میخواید توش بیاید بالا
اطلاعات ورود به مدیریت سایت
اطلاعات ورود به هاست
اگراکانت گوگل وبمستر والکسا دارید اطلاعات ورود بهش

هرکس هم قبلااطلاعات فرستاده الان مجدد تیکت بزنه اونجا اعلام کنه قبلا فرستادهش

- - - Updated - - -

عزیزان لطفا سریعتر اقدام کنید

!MihanIt!
February 27th, 2015, 13:35

اگر جواب گرفتید ما رو هم خبر کن ;)

mchteh
February 27th, 2015, 14:05
اگر جواب گرفتید ما رو هم خبر کن ;)

من خودم خبرتون میکنم:113:

bolorweb
March 1st, 2015, 21:13
من خودم خبرتون میکنم:113:

باسلام
بالاخره نام کاربریم باز شد
ازاین به بعد میتونید باز به همین پیام بدید

- - - Updated - - -

باسلام
توجه:اونایی که سفارش دادیدکاراتون شروع شده وفرداجهت هماهنگی های پایانی باهاتون تماس میگیریم

ثانیا:اونایی که میخوان سفارش بدند نهایت تافردااقدام کنند
ثالثا:اونایی که میخوان نمونه کارای بیشتری ازمون ببینند منتظربمونند مااواخر فروردین بانمونه کارهای فوق العاده قوی برمیگردیم وهمین تاپیک روباهمین عنوان بصورت تاپیک دوم ایجادمیکنیم
ونمونه کارارو داخلش معرفی میکنیم

via2018
March 2nd, 2015, 18:24
سلام کلمه طراحی سایت می خواهم چند همون صفحه اول گول باشه بسه:d

bolorweb
March 2nd, 2015, 18:56
سلام کلمه طراحی سایت می خواهم چند همون صفحه اول گول باشه بسه:d
سلام
طراحی سایت یه کلمه بزرگه که اگه توش بیای اول وضع درامدت توپ میشه
برای این کلمه30روزالی60روززمان لازمه
هزینش هم500هزارتومان حدااقل

M-Sadeghi
March 2nd, 2015, 22:03
دوست عزیز خسته نباشید می خواستم بدونم چطور کلمه ای که ما به شما میدیم رو میارید بالا؟

bolorweb
March 3rd, 2015, 00:13
دوست عزیز خسته نباشید می خواستم بدونم چطور کلمه ای که ما به شما میدیم رو میارید بالا؟

سلام
اگه قرارباشه روشام رو مطرح کنم که دیگه از نون خوردن میفتم چون همه میان یادمیگیرن من روشام فقط به کسایی یادمیدم که ازشون سفارش داشته باشم بعداتمام کارسفارششون بهشون اموزش میدم

- - - Updated - - -

باهمون روشی که گوگل والکسا توصیه کردند+روشهای خودم که توسط خودم ابداع شده وخداروشکر تواین دوسه سالی که توکار سئوهستم روشام هیچگونه امتیازمنفی از گوگل والکسانگرفته

saeed1988m
March 3rd, 2015, 00:54
لطفا در یاهو آنلاین شید

bolorweb
March 3rd, 2015, 10:27
لطفا در یاهو آنلاین شید

من ساعت ده ونیم صیح الی یازده ونیم وساعت یکونیم الی پنج عصرانلاینم یاهو
فقط دراین ساعات

- - - Updated - - -

لطفا در یاهو آنلاین شید

الان انلاینم
ایدیم:
bolorhost

ebiram1
March 4th, 2015, 11:10
نمونه کارای خوبتونو لطفا بگین

bolorweb
March 4th, 2015, 17:19
نمونه کارای خوبتونو لطفا بگین

باسلام
نمونه کارزیاده اما نمونه کار معتبر شرکتی یدونه دارم
اگه دنبال نمونه کارای خوب ومعتبری باید صبر کنی بعد تعطیلات نوروز
چون پروژه های بزرگ همه درحال انجامند فعلا

M-Sadeghi
March 4th, 2015, 22:00
سلام
اگه قرارباشه روشام رو مطرح کنم که دیگه از نون خوردن میفتم چون همه میان یادمیگیرن من روشام فقط به کسایی یادمیدم که ازشون سفارش داشته باشم بعداتمام کارسفارششون بهشون اموزش میدم

- - - Updated - - -

باهمون روشی که گوگل والکسا توصیه کردند+روشهای خودم که توسط خودم ابداع شده وخداروشکر تواین دوسه سالی که توکار سئوهستم روشام هیچگونه امتیازمنفی از گوگل والکسانگرفته

من بهتون قول میدم چیزی از سئو نمی دونین وگرنه طفره نمی رفتید.
اولا گوگل بر حسب مطالب و تیتر مطالب، سایت رو در کلمه خاصی بالا میاره مثلا اینطور نیست که شما اسم سایتت موزیک هست بعد توش بیل و کلنگ مطلب بزنی بعد بیل بیاد تو قسمت آهنگ.
مردم رو گمراه نکنید.

drcom
March 4th, 2015, 22:28
بنده به دلایل زیر احساس میکنم نمیشه به گفته های شما اعتماد کرد
البته نوشته من قضاوت کردن در باره شما نیست بلکه دلایلی هست که با توضیحات شما ممکنه باعث بشه نظر بنده تغییر کنه

1. اگر قرار بر بالا آوردن سایت با متد خاصی بر روی گوگل طی تلاش های چند روزه و ثابت ماندن آن به مدت 4 ماه باشد اصول وب زیر سوال میرود
2- چنانچه شما سئو کار هستید میبایست در اول سایت خود را سئو نموده و از این راه و با نشان دادن مدرک بسیار عیان به عنوان سایت خود این ادعا را اثبات نمایید
3- چنانچه شما قادر به سئو سایت بر اساس کلمات کلیدی هستید بهتر هست قبل از قبول هر گونه سفارش یک سایت برای خود طراحی کرده و با سئو کامل عده بسیاری از مشتری ها را وارد سایت خود کنید چنانچه سایت شما دارای سئو مناسب باشد دیگر نیاز نیست به صورت دستی تبلیغ خود را در تاپیک ها نشر دهید
4- اگر شما قادر هستید سایت را به در ردیف های اولیه گوگل بنشانید جای بسیار خوشحالیست بنده پیشنهاد میکنم یک سایت با دیزاین عالی طراحی کرده و سپس با یک فرد وارد مذاکره شوید و خود فروشنده و مدیر آن سایت باشید و با توجه به این که قادر هستید سئو را به صورت بسیار حرفه ای به صورتی که خود فرمودید انجام دهید دیگر نیاز به سفارش های دیگران از طریق تاپیک ها نخواهید داشت و با اینکار خواهید توانست در طول ماه حداقل سود خالص 10 میلیونی کنید با توجه به اینکه میفرمایید قادر به سئو هستید میتوانید چندین سایت با موضوعات زیر ایجاد کرده و تجارت خود را به میلیون ها برسانید برای مثال چندین نکته ذکر میکنم فروشگاه فایل - ایجاد جامعه مجازی - یک سایت که شامل خدمات طراحی سایت سرور مجازی سرویس پیامک سرور اختصاصی و .. باشید - سایت تبلیغات پاپ آپی - سایت افزایش بازدید کلیکی - پنجره ای پاپ آپی - فروش کارت شارژ - و .... شما با حرفه ای که در دست دارید و با دانش فنی که خود دارید میتوانید صاحب میلیون ها تومان سود شوید
5- سایت های بسیاری در صفحات اول گوگل در باره سئو سایت دیده میشوند اما بنده نام و نشانی از شما در بین این اسامی پیدا نکردم
6- برای اطمینان مشتری - شما نیازمند یک سایت با نماد ملی - به همراه اثبات ادعاهای خود هستید تا مشتری به شما اعتماد کند

موفق باشید

bolorweb
March 5th, 2015, 01:00
من بهتون قول میدم چیزی از سئو نمی دونین وگرنه طفره نمی رفتید.
اولا گوگل بر حسب مطالب و تیتر مطالب، سایت رو در کلمه خاصی بالا میاره مثلا اینطور نیست که شما اسم سایتت موزیک هست بعد توش بیل و کلنگ مطلب بزنی بعد بیل بیاد تو قسمت آهنگ.
مردم رو گمراه نکنید.

کسی ازشما نظر خواست؟
به کوری چشم رقیبامون ودشمنامون تاالان تمام پروژه هامون باموفقیت تموم شده وبزودی باکلی نمونه کار بزرگ دهن خیلیا رومیبندیم
البته جسارت نباشه بخودتون نگیریدااا

- - - Updated - - -

باسلام
درمورد کارما باید بگم ازموقعی که که کارو شروع کردیم خاری شدیم توچشم رقیبا چون کارمون خیلی حرفه ای داریم جلومیبریم وبارضایت کامل مشتری ها
اما درمورد گفته هاتون؛:بله ب دلیل درخواست شما وکاربرای مثل شما.ما دوروز پیش یه مجموعه سایت باتمام موضوعاتی که شماگفتید ایجادکردیم+بیش از 30سفارش از جانب مشتری ها
وبابت سایتامون نماد اعتماد هم تقاضا دادیم
درکل اخرفروردین با40نمونه کارمعتبر وبزرگ+مجموعه سایتای خودمون ک همگی درکلماتبزرگی قراربیان اول ونماددهم بگیرند همه رو درهمین تاپیک باعنوان تاپیک دوم به نمایش عموم میذاریم که خیال همه راحت شه

- - - Updated - - -

عزیزانی هم که سایت موزیک دارند اما میخوان با کلمه بیل بیان بالا مااین کارو انجام میدیم باقرارداد رسمی محضری.حالا هرکی روش کم نشد بیاد قرارداد پروژه روببندیم

- - - Updated - - -

عزیزانی هم که سایت موزیک دارند اما میخوان با کلمه بیل بیان بالا مااین کارو انجام میدیم باقرارداد رسمی محضری.حالا هرکی روش کم نشد بیاد قرارداد پروژه روببندیم

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

drcom
March 5th, 2015, 03:41
ممنون از پاسختون با آروزی موفقیت برای شما

amin7x
March 5th, 2015, 09:42
لطفا پ.خ تون رو چک کنید.
باتشکر

bolorweb
March 5th, 2015, 11:24
ممنون از پاسختون با آروزی موفقیت برای شما

واهش میکنم
انشاا... اخرفروردین بانمونه کارای خوب ومجموعه سایتای خودمون اعتماد شماودیگر دوستان مخالف هم جلب میکنیم

- - - Updated - - -

لطفا پ.خ تون رو چک کنید.
باتشکر

چشم

- - - Updated - - -

منقدین عزیز میتونند به این تاپیک مراجعه کنند

ازاونجایی که قبلا حدس زدیم بعضیا بیان دبه کنند باز مارو زیر سوال ببرند
دراون تاپیک تمام پروژه ها +زمان اماده شدنش رو اعلام کردیم
واگه کلمه کلیدی خاصی هم مدنظرتونه میتونید اونجا مطرح کنید
http://www.webhostingtalk.ir/f236/137202/#post1291829

nazarkhani
April 7th, 2015, 12:41
9 صحفه تاپیک زدین یک سایت درست حسابی معرفی نکردین عزیز
چرت و پرت نوشتن کاری نداره و ادعا کردن چند تا سایت بزرگ در ضمینه های مختلف ( کلمه های دانلود فیلم . هاست . دانلود آهنگ . اس ام اس . و ... که مهمند ) معرفی کن + ادمین اون سایت ها که ما با آن ها صحبت کردیم تایید کنند ....
به جای بد و بیراه گفتن به هم دیگه بیاد کمک کنید این الگریتم جدید گوگل به کار خیلی ها ضربه جدی زده و *****ینگ هم دیگه شورشو در اورده اگه مرد کار و عملی نمونه بده و حقایق را نشان کاربرا بدین ...

mchteh
April 7th, 2015, 13:35
9 صحفه تاپیک زدین یک سایت درست حسابی معرفی نکردین عزیز
چرت و پرت نوشتن کاری نداره و ادعا کردن چند تا سایت بزرگ در ضمینه های مختلف ( کلمه های دانلود فیلم . هاست . دانلود آهنگ . اس ام اس . و ... که مهمند ) معرفی کن + ادمین اون سایت ها که ما با آن ها صحبت کردیم تایید کنند ....
به جای بد و بیراه گفتن به هم دیگه بیاد کمک کنید این الگریتم جدید گوگل به کار خیلی ها ضربه جدی زده و *****ینگ هم دیگه شورشو در اورده اگه مرد کار و عملی نمونه بده و حقایق را نشان کاربرا بدین ...

عرض سلام واحترام
1-امثال شما زیادن که میخوان مارو خراب کنند واعتبار چند سالمون توفضای مجازی ازبین ببرند ولی خداروشکر با پروژه های خوبی که ارائه دادیم همیشه اثبات کردیم بهترین تیم سئوی ایرانیم
2-امثال شمامیان میگن ماکلماتی ک سئوکردیم کوچیک بوده براهمین موفق بودیم درصورتی که شما وامثالتون عرضه ی سئوی همینم ندارید وفقط پول مردم میگیرید ومیپیچونید
3--من به کسی بدوبیراه نگفتم وهیچوقتم چنین جسارتی نمیکنم ولی بهرحال امثال ماباید جلوی افراد سودجو دربیان البته بلانسبتتون
4-سایتایی که توسط ما سئوشده تا حالا هیچ پسرفتی نداشته وگوگلم هیچ غلطی نتونسته بکنه میدونید چرا؟؟؟؟؟چون کارمون درسته و اصولیه
5-ازشما وامثال شما خواهش دارم چوب لاچرخ مانذارید چون اولا تمامی مشتری های ما ازما رضایت کامل دارند
دوما:اگه ماکارمون بدبود هیچوقت نمیگفتیم اقا اول سایت سئومیکنیم بعدکه نتیجه دیدید پول بدید
ثالثا فعلاسفارش جدید قبول نمیکنیم بدلیل ترافیک کاری وسفارش بالا

و درپایان اگه شما ودوستان دیگه خیلی ادعاتون میشه برید توفضای مجازی دوتا کاردرست انجام بدید دوتاطراحی درست دوتا سئوی درست دوتا پشتیبانی درست بعد بیاید از ما انتقاد کنید

من نمیدونم چراتواین دوسالی که ماکاروشروع کردیم خاری شدیم توچشم بعضیا

دوست عزیز از حرفام برداشت غلط نکنید قصدجسارت وبی احترامی نداشتم وندارم فقط خواستم بگم ماهرچی که هستیم همینیم ومشتریامون ازمون راضین چون همیشه همه پروژه هامون چه کوچیک چه بزرگ رو به پیشرفت بوده نه پسرفت
موفق باشید

- - - Updated - - -

9

1-ما به کسی بدوبیراه نگفتیم همه درنظر ما عزیزومحترم اند
2-این الگوریتم جدید گوگل به ادمایی که سئوبلدنبودند یاسئوشون غیراصولی بوده ضربه زده
3-*****ینگ بهترین چیز ممکن هست وبنظرمن وخیلیا باید شدیدتر هم بشه تابتونه جلوی یه سری ادم.............که دارند جو مملکت به گند میکشن بگیره
4-نمونه ها در طی تاپیک ها مشخصه وبزودی هم نمونه های جدید وبزرگ رو میکنیم

nazarkhani
April 7th, 2015, 14:44
عرض سلام واحترام
1-امثال شما زیادن که میخوان مارو خراب کنند واعتبار چند سالمون توفضای مجازی ازبین ببرند ولی خداروشکر با پروژه های خوبی که ارائه دادیم همیشه اثبات کردیم بهترین تیم سئوی ایرانیم
2-امثال شمامیان میگن ماکلماتی ک سئوکردیم کوچیک بوده براهمین موفق بودیم درصورتی که شما وامثالتون عرضه ی سئوی همینم ندارید وفقط پول مردم میگیرید ومیپیچونید
3--من به کسی بدوبیراه نگفتم وهیچوقتم چنین جسارتی نمیکنم ولی بهرحال امثال ماباید جلوی افراد سودجو دربیان البته بلانسبتتون
4-سایتایی که توسط ما سئوشده تا حالا هیچ پسرفتی نداشته وگوگلم هیچ غلطی نتونسته بکنه میدونید چرا؟؟؟؟؟چون کارمون درسته و اصولیه
5-ازشما وامثال شما خواهش دارم چوب لاچرخ مانذارید چون اولا تمامی مشتری های ما ازما رضایت کامل دارند
دوما:اگه ماکارمون بدبود هیچوقت نمیگفتیم اقا اول سایت سئومیکنیم بعدکه نتیجه دیدید پول بدید
ثالثا فعلاسفارش جدید قبول نمیکنیم بدلیل ترافیک کاری وسفارش بالا

و درپایان اگه شما ودوستان دیگه خیلی ادعاتون میشه برید توفضای مجازی دوتا کاردرست انجام بدید دوتاطراحی درست دوتا سئوی درست دوتا پشتیبانی درست بعد بیاید از ما انتقاد کنید

من نمیدونم چراتواین دوسالی که ماکاروشروع کردیم خاری شدیم توچشم بعضیا

دوست عزیز از حرفام برداشت غلط نکنید قصدجسارت وبی احترامی نداشتم وندارم فقط خواستم بگم ماهرچی که هستیم همینیم ومشتریامون ازمون راضین چون همیشه همه پروژه هامون چه کوچیک چه بزرگ رو به پیشرفت بوده نه پسرفت
موفق باشید

- - - Updated - - -

1-ما به کسی بدوبیراه نگفتیم همه درنظر ما عزیزومحترم اند
2-این الگوریتم جدید گوگل به ادمایی که سئوبلدنبودند یاسئوشون غیراصولی بوده ضربه زده
3-*****ینگ بهترین چیز ممکن هست وبنظرمن وخیلیا باید شدیدتر هم بشه تابتونه جلوی یه سری ادم.............که دارند جو مملکت به گند میکشن بگیره
4-نمونه ها در طی تاپیک ها مشخصه وبزودی هم نمونه های جدید وبزرگ رو میکنیم

حال شما خوب نیست مثل اینکه اخه من مگه بیکارم بیام شمارو خراب کنم ... امثال ما ؟؟؟ این اگه توهین نیست پس چیه ؟
شما اگه تونستی یه سئو درست حسابی کنی به عنوان یه ایرانی ما بهت افتخار میکنیم عزیز کار شما با کار ما 180 درجه فرق داره
به جای اول و دوم کردن هات 4 تا نمونه کار بزار ...

mchteh
April 7th, 2015, 15:35
حال شما خوب نیست مثل اینکه اخه من مگه بیکارم بیام شمارو خراب کنم
بله جسارتا دقیقا بیکارید لحن پیام اولتون رو ببینید

امثال ما ؟؟؟ این اگه توهین نیست پس چیه ؟
مثلا میتونه انتقاد تلقی شه

شما اگه تونستی یه سئو درست حسابی کنی به عنوان یه ایرانی ما بهت افتخار میکنیم
الان این جملتون بوی تخریب منو تیممو ومشتریامو میده-یعنی چی اگه تونستی-یعنی مانمیتونیم و تمام مشتریای مااحمق هستن که میگن سئوی مادرست حسابی وکارمون خوبه-مواظب لحن صحبتتون باشید

به جای اول و دوم کردن هات 4 تا نمونه کار بزار ...
شما اگه یکم منطق داشتی تاپیک کامل مطالع میکردید میدید ماهم نمونه دادیم+هم نمونه درحال انجام+هم گفتیم بزودی نمونه های بزرگمون کارش تموم میشه وبه نمایش میذاریم

- - - Updated - - -

عزیز من وقت چونه زدن باشما رو ندارم لطفا وقت بنده و دیگر بزرگواران رو نگیرید اگه میخواید مارو تخریب کنید اشتباه اومدید ماکارمون درسته وهمه قبولمون دارند اگه نه چنین قصدی نداشتید که ممنون از پیشنهاد وانتقادتون
اگه سفارشی دارید همینجا مطرح کنید بعد بررسی زمان+هزینه+تمام نمونه کارامون براتون ارسال میشه
یاعلی

nazarkhani
April 15th, 2015, 18:13
دوست عزیز ادعا دارید میکنید و سر 4 نفر شاید بتونید شیره بمالید ... شما دارید یه چیزی رو تبلیغ میکنید اما همش تفره میرید و 4 تا نمونه کار نمیزارید ... تفره نرو جبهه نگیر و نمونه کار بزار .. هر نمونه کاری که داری قبوله با اطلاعات ادمین سایت که ما سئوال کنیم ازش