PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ویروس فوق العاده بد سیستم من :(( کمک

vhost
February 23rd, 2015, 22:33
سلام

متاسفانه ویندوزم یک ویروسس فوق العاده بد گرفته به این شکل که سایتی باز میکنم بالا و کنار اون سایت تصاویر تبلیغاتی نشون میده

و همینطور پاپ آپ باز میکنه بنده ویندوز رو به طور کامل عوض کردم و یک ویندوز جدید از یک شرکت دیگه ریختم بدون اینکه برنامه ای نصب کنم یک سایت باز کردم اما بازم مشکل پا برجا لود -- سیستمم با آویرا و آواست اسکن کردم ویروسی پیدا نکرد.. لطفا راهنمایی کنید دوستان...

با تشکر

smhnw
February 23rd, 2015, 22:37
ویروس نیست

افزونه های مرورگرتون رو چک کنید ...

dadehban
February 23rd, 2015, 22:40
بله همونطور که دوستمون فرمودن ویروس نیست

مرورگرتون چیه؟

jahromweb
February 23rd, 2015, 22:47
دوست عزیز ویروس است اسم ان را یادم نیست
کنار بنر ها یک کلمه نمی نویسد؟

vhost
February 23rd, 2015, 22:54
ویروس نیست

افزونه های مرورگرتون رو چک کنید ...
فکر میکنم کامل نخوندید پستمو
""""
بنده ویندوز رو به طور کامل عوض کردم و یک ویندوز جدید از یک شرکت دیگه ریختم بدون اینکه برنامه ای نصب کنم یک سایت باز کردم اما بازم مشکل پا برجا لود """

حتی درایورا ویندوزمم نصب نکردم و با اینترنت اکسپلوره سایت باز کردم شما می فرمایید افزونه مرورگر ؟!!!!!

- - - Updated - - -

25227

_hemmati_
February 23rd, 2015, 23:31
چندی پیش همین بلا سر من نازل شد!

من برنامه نصب کردم
ببینید اخیرا چه برنامه ای نصب شده

vhost
February 23rd, 2015, 23:41
عزیزان کسی راهکاری نداره؟؟؟؟

- - - Updated - - -

چندی پیش همین بلا سر من نازل شد!

من برنامه نصب کردم
ببینید اخیرا چه برنامه ای نصب شده
ویندوزو عوض کردم هر برنامه ای نصب شده بود به طور کامل حذف شده ....

- - - Updated - - -

دوست عزیز ویروس است اسم ان را یادم نیست
کنار بنر ها یک کلمه نمی نویسد؟
خیر چیزه خاصی نمینویسه

vahab00
February 23rd, 2015, 23:59
عزیز من هم همین مشکل رو داشتم
اما ویندوز عوض نکردم
تمام اددان ها و اکستیشن های فایرفاکسم رو غیرفعال کردم و دونه دونه فعال کردم و فهمیدم کدوم اددان مشکل داره پاکش کردم
به همین سادگی
ممکن هست از یک برنامه ای گرفته باشید
الان رو فایرفاکس من درسته اما رو اپرا من هنوز هست و چون استفاده نمیکنم ازش حذفش نکردم

mehrdad0098
February 24th, 2015, 00:15
درود ، منم یه مدت اینجوری شده بود سیستمم البته از این بدتر بود تمام گوشه های صفحه تبلیغات و تصاویری نشون میداد در تمام مرورگر هام

با نصب این برنامه حل شد : کلیک کنید (http://www.yac.mx/fa/isafe-virus-removal-tool.html)

امیدوارم کمکتون کنه

موفق باشید ; )

vhost
February 24th, 2015, 00:18
پاپ اپی که باز میشه به ادرس زیر میره
adultcamera.info

- - - Updated - - -

درود ، منم یه مدت اینجوری شده بود سیستمم البته از این بدتر بود تمام گوشه های صفحه تبلیغات و تصاویری نشون میداد در تمام مرورگر هام

با نصب این برنامه حل شد : کلیک کنید (http://www.yac.mx/fa/isafe-virus-removal-tool.html)

امیدوارم کمکتون کنه

موفق باشید ; )

ممنون حتما تست میکتم

geniune
February 24th, 2015, 00:53
بنده هم چنین مشکلی برام پیش اومده
به نظرم شما در نرم افزار هایی که نصب میکنید یا مرورگرتون تیک یک قسمت تبلیغاتی رو میزنید که باعث میشه این به مرورگرتون اضافه بشه و چنین مشکلی بهش دچار بشید
بیشتر بررسی کنید مشکل به ویندوز مربوط نیست مربوط به افزونه های تبلیغاتی ست ...

rezaonline.net
February 24th, 2015, 01:04
من این ویروس/تروجان/هرچی رو نداشتم ولی روش مقابله باهاشون راحته
task manager رو باز کنید به منوی پروسس برید سپس سعی کنید پروسس مربوط به اون برنامه مخرب رو پیدا کنید
راه حلش اینه مثلا ویندوز 64 بیتی داشته باشید پروسس های 32 بیتی کنارشون *32 میخوره از بین اونها مشکوک رو پیدا کنید و end task بزنید
اگر اون تبلیغات حذف شد که یعنی پروسس همینه

بار دیگر که تبلغات آمد روی پروسس مربوط کلیک راست کنید گزینه open file location رو بزنید که دقیقا فایل برنامه مخرب رو نشون میده سپس با استفاده از یک آنتی ویروس مثل nod32 قرنطینه کنید.
بعد end task بزنید سپس فایل قرنطینه رو پاک کنید .

:)

راحت بود ؟

amirsafari
February 24th, 2015, 22:26
سلام

متاسفانه ویندوزم یک ویروسس فوق العاده بد گرفته به این شکل که سایتی باز میکنم بالا و کنار اون سایت تصاویر تبلیغاتی نشون میده

و همینطور پاپ آپ باز میکنه بنده ویندوز رو به طور کامل عوض کردم و یک ویندوز جدید از یک شرکت دیگه ریختم بدون اینکه برنامه ای نصب کنم یک سایت باز کردم اما بازم مشکل پا برجا لود -- سیستمم با آویرا و آواست اسکن کردم ویروسی پیدا نکرد.. لطفا راهنمایی کنید دوستان...

با تشکر

حتمآ ی ضد ویروس ( اصلی و معتبر داری ) با شرکتی که ازش ضد ویروس رو خریدی تماس بگیر .

ابزارهای مطمئن ویروس یابی : ترندمیکرو housecall و ATTK
ضد ویروسهای معتبر و مطمئن : ترندمیکرو - سیمنتک - وب روت