PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرداخت آنلاین بانکها

rn4j1m1
August 2nd, 2010, 23:33
سلام دوستان
هر کس نمونه پرداخت آنلاین هر یک از بانک ها رو داره واسم بفرسته تا من ماژولش رو واسه whmcs بنویسم (هر وقت تونستم) و همین جا رایگان منتشر میشه

rn4j1m1
August 3rd, 2010, 02:39
خوب یکی بفرسته دیگه

NovinServer
August 3rd, 2010, 05:01
یعنی چی ؟
نمونه پرداخت یعنی دروازه پرداختش را می خواهی نگاه کنی ؟

rn4j1m1
August 3rd, 2010, 09:16
یعنی چی ؟
نمونه پرداخت یعنی دروازه پرداختش را می خواهی نگاه کنی ؟

نه ، سورسش رو میخام

taghikhani
August 3rd, 2010, 09:24
نه ، سورسش رو میخام

یعنی همون فایلی که خود بانک میده؟

---------- Post added at 09:24 AM ---------- Previous post was at 09:18 AM ----------

راستی!
اگر بتونید ماژول پرداخت آنلاین سامان و زرین پال رو برای پنل ریسلری دایرکتی بنویسید بسیار عالی میشه. (این امکان روش وجود داره و بعضیها دارن)
به شکلی که نرخ رو به دلار بگیره و بعد به ریال تبدیل کنه و به بانک بفرسته و باز موقع برگشت به دلار تبدیل کنه و به اعتبار نماینده اضافه کنه.
اگر هم بتونه کلا واحد پولی رو تشخیص بده و تبدیل کنه که بسیار عالی میشه.
برای این کار من حاضرم یه پنل ریسلری هم در اختیارتون بذارم برای تست.

rn4j1m1
August 3rd, 2010, 09:32
یعنی همون فایلی که خود بانک میده؟

---------- Post added at 09:24 AM ---------- Previous post was at 09:18 AM ----------

راستی!
اگر بتونید ماژول پرداخت آنلاین سامان و زرین پال رو برای پنل ریسلری دایرکتی بنویسید بسیار عالی میشه. (این امکان روش وجود داره و بعضیها دارن)
به شکلی که نرخ رو به دلار بگیره و بعد به ریال تبدیل کنه و به بانک بفرسته و باز موقع برگشت به دلار تبدیل کنه و به اعتبار نماینده اضافه کنه.
اگر هم بتونه کلا واحد پولی رو تشخیص بده و تبدیل کنه که بسیار عالی میشه.
برای این کار من حاضرم یه پنل ریسلری هم در اختیارتون بذارم برای تست.

حتما بانک هم یه نمونه کد میده بهتون دیگه ؟؟! یه چیزی مثل این : https://www.zarinpal.com/pages/labs/webservice-php-sample/
در مورد DirectI یه فکرای خوبی دارم :D صبر کنید الان سرم خیلی شلوغه

amiri113
August 3rd, 2010, 11:22

زرين پال اين مورد در حال تکميل هستش.

با تشکر
علی امیری

taghikhani
August 3rd, 2010, 11:27
فایلهای نمونه بانک سامان پیوست شد:65:

Xfise
August 3rd, 2010, 13:31
تا جایی که من میدونم بانک ها کد و یا سورسی به کسی نمیدند فقط یه وب سرویس هست که اگه بگردی تو اینترنت 100 % پیدا میکنی چون چیز خیلی امنیتی نیست

rn4j1m1
August 3rd, 2010, 13:51
تا جایی که من میدونم بانک ها کد و یا سورسی به کسی نمیدند فقط یه وب سرویس هست که اگه بگردی تو اینترنت 100 % پیدا میکنی چون چیز خیلی امنیتی نیست

منظور من هم نمونه استفاده از همین وب سرویس بود ;)

Xfise
August 3rd, 2010, 14:03
منظور من هم نمونه استفاده از همین وب سرویس بود ;)

برات یه سرچی میکنم اگه پیدا کردم میذارم

Rapid
August 3rd, 2010, 14:10
ربات پرداخت (امورمالي) دامنه ir هم بنويسي خوبه

rn4j1m1
August 3rd, 2010, 14:18
ربات پرداخت (امورمالي) دامنه ir هم بنويسي خوبه

اون در مرحله تحقیق هست !

Rapid
August 3rd, 2010, 14:33
واقعا عجيبه كسايي كه دارند از اينم دريغ ميكنند
بانك پارسيان كامل پيوست شد