PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی جهت کولو در زیرساخت

AshkanI
February 23rd, 2015, 13:48
دوستان عزیز سلام
شرکت ما قصد انتقال سرورهای داخلی خود را به شرکت زیرساخت دارد و باتوجه به سیاست کاری شرکت و دستور مدیریت امکان استفاده از شرکت های دیگر وجود ندارد.
اگر بزرگواری بفرمایید و بگید که ما چه اقداماتی باید انجام بدیم که بتونیم از زیر ساخت حداقل 20 یونیت فضا بصورت مستقیم بگیریم بفرمایید.
من تماس گرفتم با زیرساخت جواب درستی ندادند متاسفانه
از لطف شما بزرگواران بی نهایت ممنونم

pejman_view
February 24th, 2015, 12:58
بنده هم مایلم بدونم شرایط کاری مستقیم با این دیتاسنتر چگونه است. محدودیت ها، معایب و نقاط قوت این دیتاسنتر چگونه است.

novin-web
February 24th, 2015, 13:07
سلام
بصورت مستقیم با20 یونیت نیمتونید در زیر ساخت کولو انجام بدید.
حداقل یک اتاق باید اجاره کنید تا مستقیم با خودتون قرار داد ببندند.
اگر از پس هزینه بر میاید میتونید این کار رو بکنید در غیر این صورت بهتر هست واسط کار کنید.

AshkanI
February 24th, 2015, 14:10
نوین وب عزیز ممنون از پاسختون
هزینه یک اتاق رو جای خاصی نوشته یا اینکه باید با شماره هاشون تماس بگیرم
متاسفانه جواب دقیقی نمیدن ، بخاطر همین اینجا پرسیدم
از نظر هزینه باید با مدیریت صحبت کنم و فکر نکنم مشکلی وجود داشته باشه
ولی اگر شما یا دوستانی که از کولو کردن از زیرساخت اطلاع دارن به ما هم بگن چطوری میشه این کار رو انجام داد ، خیلی خوب میشه
توی اینترنت خیلی گشتم هیچ سایتی رو پیدا نکردم که توضیحی در اینباره داده باشه
اگر اینجا حداقل یه توضیحاتی بذاریم خیلی خوب میشه
باز هم از لطفتون ممنونم

behnam nouri
February 24th, 2015, 14:17
نوین وب عزیز ممنون از پاسختون
هزینه یک اتاق رو جای خاصی نوشته یا اینکه باید با شماره هاشون تماس بگیرم
متاسفانه جواب دقیقی نمیدن ، بخاطر همین اینجا پرسیدم
از نظر هزینه باید با مدیریت صحبت کنم و فکر نکنم مشکلی وجود داشته باشه
ولی اگر شما یا دوستانی که از کولو کردن از زیرساخت اطلاع دارن به ما هم بگن چطوری میشه این کار رو انجام داد ، خیلی خوب میشه
توی اینترنت خیلی گشتم هیچ سایتی رو پیدا نکردم که توضیحی در اینباره داده باشه
اگر اینجا حداقل یه توضیحاتی بذاریم خیلی خوب میشه
باز هم از لطفتون ممنونم

سلام

شما در مرحله اول بهترین حالتش این هست که یک isp باشید در غیر این صورت برای اشخاص عادی (شرکت های معمولی) کمی بیشتر سخت میگیرند.
اجاره یک اتاق هست اما ذکر کردم ممکن هست با مذاکره بتوانید با چندین رک اجاره کردن هم باهاشون کنار بیاید (اگر isp باشید).
بعد اجاره هم شما خودتان باید روتر و زیرساخت شبکه و برق اضطراری و ... خودتان را آماده کنید و به زیرساخت مربوط نیست.
آیپی اجاره کرده اید ؟

آیا توانایی چنین مواردی دارید ؟ درسته مدیریت شما ذکر کرده که باید مستقیم باشه اما هر مستقیمی را نمیتواند هر شرکتی انجام دهد و طبیعتا اگر چنین مواردی را نمیتوانید انجام دهید و با زیرساخت های دیتاسنتری آشنا نیستید حتما باید از شرکت های واسط که کارشان تخصصی همین هست استفاده نمائید.

میتوانید جهت مشاوره با روبینا سرور هم صحبت کنید.