PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال درباره خرید لایسنس از دایرکت ادمین با کارت اعتباری

sami85
February 22nd, 2015, 22:10
سلام دوستان
من دارم از دایرکت ادمین خرید می کنم با کارت اعتباری :
توی قسمت اطلاعات سرور ازم یک سوال میکنه که من متوجه نمیشم چی می خواد
میپرسه سرور هاست نیم رو بده که به عبارتی باید نام دامنه ای نوشت ؟؟؟!!!!؟؟؟؟
من سرور را از ایران گرفتم !
با فرض اینکه سرور از آسیا... باشه ! و من دامنه ام sami85.ir باشه و دامنه آسیاتک asia.org باید اسم سرور رو کدوم بزارم آیا دامنه من رو می خواد که بعداً DNS ست میکنم یا دامنه آسیا... ؟
این عکس رو نگاه کنید ! لطفا یکی بگه منظور دقیقش چیه ؟ فرض کنید اسم سرور من هم jacky باشه

25207

!MihanIt!
February 22nd, 2015, 22:15
هاست نیم >>> مثلا server.webhostingtalk.ir
هاست نیم برای اینه می تونید به جای آی پی به کاربر بدید.

dadehban
February 22nd, 2015, 22:18
هاست نیمی که موقع نصب دایرکت ادمین مشخص کردید رو باید بدید اونجا ... !

sami85
February 22nd, 2015, 22:24
هاست نیمی که موقع نصب دایرکت ادمین مشخص کردید رو باید بدید اونجا ... !

دوست عزیز من تازه سرور گرفتم و هنوز دایرکت ادمین نصب نکردم ؟ می خوام بخرم همین الان ‍!

kiarash-khatib
February 22nd, 2015, 22:26
یک هاست نیم بزنید اما وقتی زدید باید همونو موقع نصب به کار ببرید مثلا
server.zarin-server.com
میزنید اینطوری بزنید اما دامنه ی خودتون بعدش موقع نصب باید همینو به عنولن هاست نیم بزنید

sami85
February 22nd, 2015, 22:27
هاست نیم >>> مثلا server.webhostingtalk.ir
هاست نیم برای اینه می تونید به جای آی پی به کاربر بدید.

یعنی میشه دامنه ای رو بدم که هنوز باهاش سایت نساختم ؟
آیا میشه پر نکنم این فیلد رو ؟
من دامنه دارم و هنوز تثبیت نشده ؟ اگر اون رو وارد کنم انجام نمیشه ؟

kiarash-khatib
February 22nd, 2015, 22:28
1. بله میتونید اما بعد هاست نیمتون اون میشه و باید موقع ساخت اونو بزنید سوال میپرسه ازتون
خیر نمیشه پر نکنید
میشه ثبت نکرده باشید بزنید اما بعدش باید ثبت کنید و هاست نیم بسازید تا هم از هاست نیم بالا بیاد هم از ای پی

!MihanIt!
February 22nd, 2015, 22:29
یعنی میشه دامنه ای رو بدم که هنوز باهاش سایت نساختم ؟
آیا میشه پر نکنم این فیلد رو ؟
من دامنه دارم و هنوز تثبیت نشده ؟ اگر اون رو وارد کنم انجام نمیشه ؟

بله هیچ مشکلی نداره ولی بهتره آماده باشه.....

sami85
February 22nd, 2015, 22:36
یک هاست نیم بزنید اما وقتی زدید باید همونو موقع نصب به کار ببرید مثلا
server.zarin-server.com
میزنید اینطوری بزنید اما دامنه ی خودتون بعدش موقع نصب باید همینو به عنولن هاست نیم بزنید

اینم بگم من نمی خوام هاست تولید کنم می خوام روی این سرور ۲ دامنه و سایت بزارم همین ! انجام دادم ! شدنیه .
آیا میشه این فیلد رو با دامنه ای ثبت کرد که ایرنیک فردا اون رو ثبت میکنه
دوست عزیز من قبلا دایرکت ادمین نصب کردم کلاین ایدی می خواد و لاسنس ای دی و آی پی !!!! چیزه دیگهای نمی خواد شاید هم نیم سرور رو بخواد !
من موقع تنظیم دی ان اس درون دایرکت ادمین (بعد از نصب) یک آی پی سرور خواهم داشت با دی ان اس که درون ایرنیک ثبت میکنم ! و سرور بر قرار میشه منظور شما چیه دقیقاً

kiarash-khatib
February 22nd, 2015, 22:41
بله حتی بخواید دایرکت بسازید هاست تولید نکنید باید هاست نیم بزنید هاست نیم محلی هست که دایرکتتون نصب میشه
مشکلی نداره با دامنه ای که بعدا ثبت میشه بزنید
در انجام کانفیگ و نصب هاست نیم میپرسه باید بزنید نزنید نمیره مرحله بعد

sami85
February 22nd, 2015, 22:59
1. بله میتونید اما بعد هاست نیمتون اون میشه و باید موقع ساخت اونو بزنید سوال میپرسه ازتون
خیر نمیشه پر نکنید
میشه ثبت نکرده باشید بزنید اما بعدش باید ثبت کنید و هاست نیم بسازید تا هم از هاست نیم بالا بیاد هم از ای پی

من دایرکت ادمین روی سرور نصب کردم با ssh . سایت در دایرکت ادمین بالا اوردم و هاست نیم نساختم !!!!!!!!!!!!! و ۲ سایت فعال دارم الان برای سرور دیگه که ایرانیه می خوام خودم بگیرم ! چطور باید هاست نیم بسازم این مربوط میشه به سلر و یوزر در دایرکت ادمین یا همون دامینه که باهاش دی ان اس میسازم از ادمینستریتور ستینگ تو ادمین لول؟

- - - Updated - - -

دوستان من سری قبل که دایرکنت ادمین رو به یکی از دوستانمون دادم که تهیه کرد ایشون فقط به من اینها رو داد .

CID : 5654656465465

LID : 1213213213213

IP : 100.001.100.00 = ServerName

تمام اطلاعات سرورم رو آی پی گذاشته بود ؟؟؟ سرور مال خودش بود و لایسنس هم خودش خریده بود !!!!!‌ یعنی میشه آی پی سرور رو قرار داد ؟؟؟

arazit
February 22nd, 2015, 23:36
سلام
هاست نیم در لایسنس های cpanel و دایرکت ادمین هر چی بزنید مهم نیست و تاثیری روی سرور نمی گذارد
موفق باشید

kiarash-khatib
February 23rd, 2015, 00:19
میتونید هرچی بزنید فرقی نداره

AvalinHost
February 23rd, 2015, 01:58
هیچ فرقی نمی کند، هرچی دلتون میخواد بزنید مثلا Server.domain.com ...
تاثیری در مراحل نصب ندارد، اما، در خود سرور و هنگام نصب ازتون هاست نیم سرور رو سوال می کنه حتما هاست نیمی که برای سرور تنظیم کردین رو وارد کنید.