PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیاز به سئو کامل سایتم + راه کارهایی برای افزایش رنک گوگل + رفع مشکل موجود

h2o_polo
February 22nd, 2015, 16:42
با سلام و عرض ادب خدمت شما عزیزان

نیازمند این هستم که سایتم به صورت کامل سئو شود .. سایت کلا 5 صفحه می باشد و به صورت html نوشته شده است ..
همچنین کارهایی انجام شود که باعث افزایش رنک گوگل شود ..

ولی مشکلی که در این بین وجود دارد این است که حدودا هر هفته سایتم فیل..تر می شود .. اما سایت های مشابه ای را می بینم که هر 3 ماه یکبار ف می شوند و صفحه اول گوگل نیز می باشند ..
لطفا دوستانی که می توانند موارد بالا را به بهترین شکل انجام دهند به بنده اطلاع دهند
سپاسگزارم

pedrami
February 22nd, 2015, 16:49
سلام دوست عزیز

هر سایتی قابلیت این رو داره که با انجام یک سلسله مراتب به صفحه ی اول گوگل بیاد ... حتی سایت هایی که فیل.تر میشن ....

ممنون میشم تو یاهو پیام بدید که بیشتر صحبت کنیم و سایتتون رو انالیز بتونیم کنیم که بهتون بگم چه کارهایی باید براش انجام بدیم .... و رقیب هاتون رو هم یک بررسی کنیم تو کلمات کلیدی که مد نظرتونه

iD Yahoo : novinwebsaz@yahoo.com

mask-online
February 22nd, 2015, 18:02
با سلام خدمت شما
آدرس سایت و کلمه کلیدی مورد نظر رو ارسال بفرمایید
در خصوص سوالات شما باید عرض کنم
سایت از لحاظ کدنویسی بهینه سازی و سپس سئو اقدام میشود تا نتیجه مطلوب تری بدست آورید
در خصوص هیتلرینگ هم با دسترسی به وبمستر و تغییرات لازم میتوانید تغییر دامنه دهید
با آرزوی موفقیت

h2o_polo
February 22nd, 2015, 19:31
درود
ممنون میشم از دوستان عزیزی که پیغام خصوصی میدن آدرس یاهو مسنجرشون رو هم بزارن تا بتونیم راجع به تمامی مسائل صحبت کنیم ..
سپاس

navid2zp
February 22nd, 2015, 19:46
چه نوع سایتی هست جناب ؟

kiarash-khatib
February 22nd, 2015, 19:51
ادرس سایتتونو پ.خ بدید برسی کنم

h2o_polo
February 22nd, 2015, 19:59
سایت فروش اکانت ... هستش.

- - - Updated - - -

متاسفانه سیستم اجازه نمیده که پیغام خصوصی بزارم .. برا همین گفتم لطفا آدرس یاهو مسنجر خودتون رو قرار بدید لطفا

mask-online
February 22nd, 2015, 20:04
با سلام مجدد
ایمیل یاهو mask_online@yahoo.com
تلفن های تماس 09126543957 و 09351191051

h2o_polo
February 22nd, 2015, 22:52
چند تا پست باید داشته باشم تا بتونم پیغام شخصی بدم ؟؟
لطفا در پیغام های خصوصی ادرس یاهو مسنجرتون رو قرار بدید تا بتونم با شما ارتباط برقرار کنم.
سپاس

dadehban
February 22nd, 2015, 22:55
آدرس سایتتون رو پ.خ کنید ...

h2o_polo
February 23rd, 2015, 11:33
عزیز من نمیتونم پیغام خصوصی بدم
لطفا آدرس یاهو مسنجرتون را برای بنده ارسال فرمایید ..

sitetheme
February 23rd, 2015, 12:09
باسلام ، در ابتدا باید قالبتون بررسی بشه از این نظر که تا چه حد امکان optimize داره و بعد اینکار براتون با کمترین هزینه هم seo قالب انجام میدیم براتون هم قالب رو بهینه میکنمو همچنین خطا های کدنویسی رو براتون رفع میکنیم که این سه مورد مهمترین عامل ها برای رشد وبسایتتون هست
در صورت تمایل باشماره 09361609623 برای مشاوره تماس بگیرید همچنین میتونید با ای دی یاهو در تماس باشید

bolorweb
February 23rd, 2015, 13:36
با سلام و عرض ادب خدمت شما عزیزان

نیازمند این هستم که سایتم به صورت کامل سئو شود .. سایت کلا 5 صفحه می باشد و به صورت html نوشته شده است ..
همچنین کارهایی انجام شود که باعث افزایش رنک گوگل شود ..

ولی مشکلی که در این بین وجود دارد این است که حدودا هر هفته سایتم فیل..تر می شود .. اما سایت های مشابه ای را می بینم که هر 3 ماه یکبار ف می شوند و صفحه اول گوگل نیز می باشند ..
لطفا دوستانی که می توانند موارد بالا را به بهترین شکل انجام دهند به بنده اطلاع دهند
سپاسگزارم

سلام
باکمترین قیمت وبالاترین کیفیت درخدمتم
09107588129

A+I
February 23rd, 2015, 21:46
سلام
عزیز سئو کامل سایتتون به صورت اقساطی
ما سایت شما رو با هر کلمه کلیدی که بخواید توی صفحه اول گوگل میاریم
اگه هنوز به سئو احتیاج دارید ای دی من رو اد کنید
اگه سایتتون با کلمه کلیدی انتخابی به صفحه اول گوگل نیومد 100% پول شما برگردونده میشه + پول ضرر سایتتون

ای دی من : amiralikheiri

لطفا اد کنید

h2o_polo
February 23rd, 2015, 21:53
درود بر عزیزان .. با یکی از دوستان برای سئو سایت به نتیجه رسیدیم .. از عزیزانی که محبت کردند و پیغام گذاشتن و وقت گذاشتند ممنونم ..

مشکل اساسي که وجود دارد فيل.تر شدن زود به زود سايت مي باشد ..
چون من هرچي سعي کنم که رتبه گوگل سايتم بالا رود ولي از اون طرف سايت فيل تر شود خوب همه زحمات از بين مي رود ..
ممنون میشم اگر دوستان راه حلی برای این موضوع داشتند به همراه هزینه آن برای بنده ارسال نمایند ..
سپاس

h2o_polo
February 27th, 2015, 21:01
درود
مشکل اساسي که الان وجود دارد .. فيل.تر شدن زود به زود سايت مي باشد ..
ممنون میشم اگر دوستان راه حلی برای این موضوع داشتند به همراه هزینه آن برای بنده ارسال نمایند ..
سپاس

hasanazizi
February 28th, 2015, 06:27
با سلام در خدمتیم دوست عزیز
سئو سازی کامل سایت شما
کاملا تضمینی
ارائه اموزش به شما البته اگر سایت شما دارای مدیریت محتوا باشد اگر هم استاتیک میباشد نیز به شما اموزش خواهیم داد
لطفا دیدن فرمایید
سایتمون تازه راه اندازی شده و متعسفانه دامنه قبلی ما به دلیل سهل انگاری خودم از دست رفت
میهن وب دیزاین طراحی سئو و بهینه سازی (http://mihandesigne.ir)
با قیمت پیشنهادی شما