PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پیشنهادات برای بهبود طبقه‌بندی انجمن‌ها!

Mohsen
August 2nd, 2010, 19:03
همون طور که مطلع هستید چندی پیش تغییرات در طبقه‌بندی داده شد و بخش فروش از بخش آموزشی جدا شد، که خوب با وجود اینکه به لحاظ سئو در کوتاه مدت به سایت لطمه زد ولی در عوض سایت رو منظم تر و بهتر کرد و ... .
با توجه به اینکه قصد دارم مدیران رو افزایش بدیم و مدیران بخش‌ها رو داشته باشیم، خواستم هر کی نظری برای بهبود طبقه بندی انجمن‌ها (مثل منتقل کردن ایبوک به قسمتی دیگر از قسمت متفرقه) یا اضافه کردن انجمن‌های جدید (مثل سخت افزار) داره تو این تاپیک بگه که یه باره قبل از اضافه شدن مدیران اگه لازم هست یه دستی هم به سر و گوش طبقه‌بندی‌ها کشیده بشه. تاپیک رو لطفا شلوغ نکنید! فقط پیشنهادات‌تون رو مطرح کنید ، شامل جابه‌جایی ، حذف یا افزوده شدن بخش‌ها یا انجمن های جدید.

Mohsen
August 4th, 2010, 19:14
کسی نظری نداشت؟

Talahost.Com
August 4th, 2010, 19:22
سلام
بنظر من نیاز باید به مرور زمان توسط کاربر احساس بشه.

IFACO.Net
August 4th, 2010, 20:09
اگه الان دقت کنید بخش بالای سایت که جدیدا ساخته شده ، عنوانش هست، بخش آموزشی بخش بعدی بخش فروش هست و بقیه بخشها اسمشون نه آموزشی هست و نه فروش (غیر از متفرقه)

پیشنهاد می کنم کل فروم به 3 بخش بزرگ تقسیم بشه: 1- بخش آموزشی 2-بخش فروش 3- بخش متفرقه

بعد از اینکه کل فروم سه بخش بزرگ شد، در ابتدای هر فروم یک تاپیک مخصوص قوانین فعالیت اون بخش بزرگ قرار داده بشه و مهمش کنید تا همیشه جلوی چشم کاربران باشه !

پس از همه از اینکه اینکارها انجام شد، می تونید مدیران مشخص با وظایف مشخص برای هر بخش و یا زیر بخش تعیین کنید، والا بدون بخش بندی هایی که گفتم اکثر کارها و وظایف مدیران و حیطه فعالیت شون قاطی میشه و کل فروم رو به هم میریزه.

موفق باشید

kingoftehran
August 5th, 2010, 02:46
با سلام
به نظر من یک بخش تبلیغات متنی مانند مجید آنلاین که تازه تاسیس کرده ایجاد کنید.چون سایت شما کاربرانی داره که همشون هم تو کار هاست هستند و یا خریدار هستند از لحاظ مالی خیلی به سایت کمک می کنه دوستان برای افزایش سئو و تبلیغ به علت هزینه کم آن نسبت به گرافیکی بیشتر استقبال می کنند و تقریبا کمتر شرکتی هست که تمایل به انجام این کار نداشته باشه.

Mohsen
August 5th, 2010, 22:54
همچنان منتظر نظرات سایر کاربران هستیم.