PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد گرفتن درگاه بانکی

Mr.Mostafa
February 22nd, 2015, 09:11
سلام دوستان

من میخوام برای فروش محصولات مجازی (ف.ش):"> درگاه بگیرم آیا میشه اصلا؟؟؟

راهنمایی کنید لطفاااا؟؟؟؟

mshoja
February 22nd, 2015, 09:24
سلاک.درگاه های بانکی که باید شرکت داشته باشی و مجاز باشی
درگاه هایی هم ک ه مثل پی لاین و جهان پی و... هستن فک کنم متوجه شن اکانتت رو مسدود میکنن
--------
در ضمن این کار فک کنم جرم باشه و پیگرد قانونی داره

Mr.Mostafa
February 22nd, 2015, 09:40
خب چطور بعضی از این سایتها گرفتن؟؟

mamalak
February 22nd, 2015, 09:42
سلام

میتوانید از اونهایی که در حال فروش هستن راهنمایی بگیری

Mr.Mostafa
February 22nd, 2015, 09:43
از جند نفرشون پرسیدم ولی راه حلی نگفتن!!!!!

mamalak
February 22nd, 2015, 09:47
خب 100 درصد کمتر کسی دوست داره اسرار کارشون فاش بشه :113:

پی لاین و جهان پی در صورت دیدن سایت ها اکانتتون رو مسدود میکنه

موفق باشید

alifa
February 22nd, 2015, 09:51
دوست عزیز اول باید نماد اعتماد بگیری بعد بری بانک ملت که بهتون میدند فرقی نداره شرکت باشید یا نباشید نماد اعتماد گرفتن فقط یک قولنامه نیاز هست

Mr.Mostafa
February 22nd, 2015, 09:52
داداش میشه کاری کرد که جهان پی و اینا سایت رو بررسی نکنند ؟؟ آخ تو یکیشون درگاه اختصاصی دارم

hamra
February 22nd, 2015, 09:53
از بانک ملت بدون دردسر میتونید درگاه بگیرید .
-
اما جدیدا باید نماد هم بگیرید تا بهتون درگاه بدن (تمام بانک ها)

mamalak
February 22nd, 2015, 09:53
دوست عزیز اول باید نماد اعتماد بگیری بعد بری بانک ملت که بهتون میدند فرقی نداره شرکت باشید یا نباشید نماد اعتماد گرفتن فقط یک قولنامه نیاز هست

جناب این دوست ما میخواد سایت فروش (ف.ش) راه اندازی کنه فک نکنم بزارن نماد بگیرن به خاطر این سایت چون فروشش جزء جرایم رایانه ای محسوب میشه

alifa
February 22nd, 2015, 09:54
داداش میشه کاری کرد که جهان پی و اینا سایت رو بررسی نکنند ؟؟ آخ تو یکیشون درگاه اختصاصی دارم

به اونا ربطی نداره که شما چند درگاه استفاده میکنید زرین کارت بگیرید که کارمزد نداره

Mr.Mostafa
February 22nd, 2015, 09:56
خب اگه بخوام نماد بگیرم میتونم ی سایت فرضی درست کنم؟؟ فروشگاه بازی مثلا و با اون درگاه بگیرم و مشتریامو با whmcs بفرستم به درگاه فروشگاه؟؟

alifa
February 22nd, 2015, 09:56
دوست عزیز بهترین راه این هست که رو یک ایپی یک سایت مجاز بزنید بعد رو همون ایپی سایتی که می خوایید بزنید کد آسان پرداخت رو بزارید

Mr.Mostafa
February 22nd, 2015, 10:05
دوست عزیز بهترین راه این هست که رو یک ایپی یک سایت مجاز بزنید بعد رو همون ایپی سایتی که می خوایید بزنید کد آسان پرداخت رو بزارید

خب وقتی خواستم درگاه رو به whmcs متصل کنم و whmcs رو ip دیگه باشه میشه؟؟؟

یکم بیشتر راهنمایی کنید

- - - Updated - - -

عکس زیر مربوط به یکی از سایتهاست ولی فروشنده ش توپ گراف -- این کارو چطور انجام بدم؟؟
25191

samansystems
February 22nd, 2015, 12:06
به اونا ربطی نداره که شما چند درگاه استفاده میکنید زرین کارت بگیرید که کارمزد نداره

متاسفانه مطابق قوانين زرين پال امکان ارائه درگاه پرداخت به سايت های فروشنده موارد ممنوعه وجود نداره.
شرايط بدون کارمزد و با تسويه آنی برای کاربران فروشنده موارد قانونی وجود داره.

alifa
February 22nd, 2015, 12:21
.....

dadehban
February 22nd, 2015, 12:33
سلام

شما باید درگاه رو به اسم شرکت بگیرید !

اینطوری مشکلتون حل میشه :)

shazo
February 22nd, 2015, 14:40
سلام.. شما بريد توي همون سايت ها نگا كنيد از كجا دارن ميگيرن.. كاملا مشخصه..

h2o_polo
February 22nd, 2015, 15:38
آقا چرا یکی این بنده خدا رو درست راهنمایی نمیکنه ..
آقا برو از شارژ ایران یا باز پرداخت بگیر ..
هر روز یا هر 2 .. 3 روزی یکبار هم کل موجودیتو بریز به حسابت که اگر اکانتتو بستن دلت نسوزه ..
یا حق

goldenhost.org
February 22nd, 2015, 16:33
نماد که قطعا نمیدن درگاه هم ازین جدیدا استفاده کنی فکر کنم کمتر سخت گیری کنن

samansystems
February 22nd, 2015, 16:44
آقا چرا یکی این بنده خدا رو درست راهنمایی نمیکنه ..
آقا برو از شارژ ایران یا باز پرداخت بگیر ..
هر روز یا هر 2 .. 3 روزی یکبار هم کل موجودیتو بریز به حسابت که اگر اکانتتو بستن دلت نسوزه ..
یا حق

يعنی اين دو سايت که نام برديد به سايت های فروشنده موارد ممنوعه هم درگاه ميدن ؟

alifa
February 23rd, 2015, 02:11
يعنی اين دو سايت که نام برديد به سايت های فروشنده موارد ممنوعه هم درگاه ميدن ؟
کی ما گفتیم اینا به اون طور سایت ها درگاه میدند فقط پیشنهاد بود لطفا با آبروشون بازی نکنید

samansystems
February 23rd, 2015, 07:02
کی ما گفتیم اینا به اون طور سایت ها درگاه میدند فقط پیشنهاد بود لطفا با آبروشون بازی نکنید

من سوال کردم.
اتفاقا شما که پيشنهاد داديد بدتر با آبروشون بازی ميکنيد.
اگر نميدن هم کاربر رو سردرگم نکنيد.
با اين محصولشون نميتونن از جائی درگاه آنلاين بگيرن.

hamid.soltani92
February 23rd, 2015, 07:10
سلام.
سرویس دهنده‌های این موارد یک فروشگاه جانبی مثل فروشگاه کارت شارژ ایجاد می‌کنن و برای اون سایت درگاه میگیرن. بعد از طریق درگاه اون سایت عملیات پرداخت سرویس غیرمجاز انجام میشه.
این راهی هست که هیچ فروشنده‌ای بهتون نگفته بوده! به شما هم پیشنهاد می‌کنم وارد این کار نشید. آخر و عاقبت نداره.
ارادتمند.

alifa
February 23rd, 2015, 09:31
من سوال کردم.
اتفاقا شما که پيشنهاد داديد بدتر با آبروشون بازی ميکنيد.
اگر نميدن هم کاربر رو سردرگم نکنيد.
با اين محصولشون نميتونن از جائی درگاه آنلاين بگيرن.

همه درگاه ها کد آسان پرداخت دارند با اونا میشه از همه سایت ها استفاده کرد حتی خود زرین پال

- - - Updated - - -

سلام.
سرویس دهنده‌های این موارد یک فروشگاه جانبی مثل فروشگاه کارت شارژ ایجاد می‌کنن و برای اون سایت درگاه میگیرن. بعد از طریق درگاه اون سایت عملیات پرداخت سرویس غیرمجاز انجام میشه.
این راهی هست که هیچ فروشنده‌ای بهتون نگفته بوده! به شما هم پیشنهاد می‌کنم وارد این کار نشید. آخر و عاقبت نداره.
ارادتمند.

الان بیشتر زنگ میزنن لاگ ها رو میگیرند کاری با فروشنده آنچنان ندارند

samansystems
February 23rd, 2015, 11:59
همه درگاه ها کد آسان پرداخت دارند با اونا میشه از همه سایت ها استفاده کرد حتی خود زرین پال

در زرين پال شيوه کار به اين صورت هست که حتی اگر يک مورد فروش موارد غير ممنوعه انجام بشه (از هر روشی)
حساب کاربری توقيف ميشه و البته يک پروسه قانونی مشخص هم مطابق توافق ما با مرجع ذيصلاح اجرا ميشه.
آيا در سرويس دهنده های مشابه که نام برديد در صورت کشف فروش موارد ممنوعه، باز هم اجازه فعاليت داده ميشه يا جلو فعاليت گرفته ميشه ؟

__coma__
February 23rd, 2015, 12:09
در زرين پال شيوه کار به اين صورت هست که حتی اگر يک مورد فروش موارد غير ممنوعه انجام بشه (از هر روشی)
حساب کاربری توقيف ميشه و البته يک پروسه قانونی مشخص هم مطابق توافق ما با مرجع ذيصلاح اجرا ميشه.
آيا در سرويس دهنده های مشابه که نام برديد در صورت کشف فروش موارد ممنوعه، باز هم اجازه فعاليت داده ميشه يا جلو فعاليت گرفته ميشه ؟
به نظر من شما بهتره به فکر زرین پال و پیشرفت اون باشید.نه فکر این که کدام درگاه چیکار میکنه

یادش بخیر اوایل زرین پال 7 روز میکشید تصویه کنه الان زرین کارت هم میده

samansystems
February 23rd, 2015, 12:36
به نظر من شما بهتره به فکر زرین پال و پیشرفت اون باشید.نه فکر این که کدام درگاه چیکار میکنه
یادش بخیر اوایل زرین پال 7 روز میکشید تصویه کنه الان زرین کارت هم میده

ضمن تشکر از شما.
برای من به عنوان يک فرد مشغول در روابط عمومی شرکت لازم هست تا فعاليت های مشابه رو به مديريت گزارش کنم تا بر اساس اون مديران شرکت و پروژه ها بتونن تصميم گيری کنن.
فکر نميکنم اطلاعات محرمانه ای باشه که در مقابل اون موضع گرفته شده ;) اين موارد لازم هست.
انعکاس همين نظرات به مديريت بوده که الان سرويس های با تسويه آنی و بدون کارمزد در حال ارائه شدن هست.

alifa
February 23rd, 2015, 12:42
ما سایت دیدیم با همون اسم سایت فیلم دارند فروش می کنند و چیزی نمیشه!!!!
100000 راه وجود داره حتی خود جهان پی و پی لاین هم میشه به راحتی فروخت!!!فقط کمی زرنگی می خواد و اون شیوه ها رو کسی به کسی هیچ وقت یاد نمیده!!!!

- - - Updated - - -

خوب صد در صد معلومه میبندند اگر بدونند .
کسی باعث نون خودش نمیشه واسه خاطر یک شخض چه زرین پال چه جهان پی چه پی لاین.........

samansystems
February 23rd, 2015, 12:49
ما سایت دیدیم با همون اسم سایت فیلم دارند فروش می کنند و چیزی نمیشه!!!!

در مورد زرين پال خيالتون راحت باشه که چنين چيزی ممکن نيست ;)

alifa
February 23rd, 2015, 12:56
در مورد زرين پال خيالتون راحت باشه که چنين چيزی ممکن نيست ;)
چیزی نشد نداره !!!!

samansystems
February 23rd, 2015, 12:59
چیزی نشد نداره !!!!

من با اطمينان به شما ميگم که نميشه.
و اگر هم باشه برای يکی دو روز هست و بعد توقيف ميشه.
شما ميگيد ميشه، خوب مثال نقض بياريد ؟ :)
در غير اينصورت هم بی دليل موضوع غير ممکن رو مطرح نکنيد.

dadehban
February 23rd, 2015, 13:10
چیزی نشد نداره !!!!

دوست عزیز درگاه های به اصطلاح پدر و مادر دار !!! اگه مشاهده کنن مسدود میکنن :)

alifa
February 23rd, 2015, 13:27
دوست عزیز درگاه های به اصطلاح پدر و مادر دار !!! اگه مشاهده کنن مسدود میکنن :)
به پدر مادر دار این چیزها ربط نداره مسلما کسی بدونه می بنده چون به ضرر خودش کسی کار نمیکنه!!!!
و هر کسی ترفندی بلد باشه هیچ وقت به کسی یاد نمیده که اون ترفندش منسوخ شه تموم.....

samansystems
February 23rd, 2015, 13:33
به پدر مادر دار این چیزها ربط نداره مسلما کسی بدونه می بنده چون به ضرر خودش کسی کار نمیکنه!!!!
و هر کسی ترفندی بلد باشه هیچ وقت به کسی یاد نمیده که اون ترفندش منسوخ شه تموم.....

هر ترفندی هم زده بشه دو سه روزه کشف ميشه.
اگر درگاهی با کاربری برخورد نکرده دليلش اين نيست که ترفند رو کشف نکرده.
دليلش اين هست که دوست داره به موارد ممنوعه هم درگاه بده تا سودش بيشتر باشه.

alifa
February 23rd, 2015, 13:35
هر ترفندی هم زده بشه دو سه روزه کشف ميشه.
اگر درگاهی با کاربری برخورد نکرده دليلش اين نيست که ترفند رو کشف نکرده.
دليلش اين هست که دوست داره به موارد ممنوعه هم درگاه بده تا سودش بيشتر باشه.
اون هایی که چند ساله میفروشند 1000000 بارم ***** می شند یعنی درگاه ها معلوم نمیشه؟

samansystems
February 23rd, 2015, 14:00
اون هایی که چند ساله میفروشند 1000000 بارم ***** می شند یعنی درگاه ها معلوم نمیشه؟
حتما هم روشی هست که مشکلی پیش نمیاد براشون مثل ایرانیان و - ی - پ / - ا -ن

قطعا از جائی درگاه دارن که نظارتشون ضعيف هست.
يا از عمد ميخوان کاربرای فروشنده موارد ممنوعه فعاليت کنن.

alifa
February 23rd, 2015, 14:04
قطعا از جائی درگاه دارن که نظارتشون ضعيف هست.
يا از عمد ميخوان کاربرای فروشنده موارد ممنوعه فعاليت کنن.
یک چیزش هم موند با دامین آی آر دارند کار می کنند

saeedj
February 23rd, 2015, 14:05
آقاي سامان سيستم من قبول دارم زرين پال خيلي قوي و قانونمند هست. ولي اينكه ميگيد دو سه روزه متخلف مشخص ميكنيم رو نگيد ديگه.
چون راهي وجود داره كه نظارت شمارو دور زد و اصلا هم متوجه نشيد. دو سه روز كه سهل...دو سه سال هم متوجه نميشيد:->

shahinmq
February 23rd, 2015, 14:15
جالبه جدا ! :دی

این بنده خدا کمک خواست ، شما دارید میگید سیستم ما فلانه ! زود پیدا می کنیم و ...

دوست عزیز به عنوان کسی که قبلا این کار رو تجربه بهتون میگم اینکار رو نکنید ، شاید سود بالایی برای شما داشته باشه اما...

بچسبید به کار دیگه ای و ایشالا موفق باشید

- - - Updated - - -

اضافه می کنم ، خو بنده یکسالی تقریبا با زرین پال همین کارو کردم (بعد از این مدت حسابم بسته شد)

چندین سال پیش

samansystems
February 23rd, 2015, 14:20
آقاي سامان سيستم من قبول دارم زرين پال خيلي قوي و قانونمند هست. ولي اينكه ميگيد دو سه روزه متخلف مشخص ميكنيم رو نگيد ديگه.
چون راهي وجود داره كه نظارت شمارو دور زد و اصلا هم متوجه نشيد. دو سه روز كه سهل...دو سه سال هم متوجه نميشيد:->

ميديد آدرس سايت رو ؟
ممکنه تو اون دو سال هيچ فروشی نداشته بوده باشه :)

alifa
February 23rd, 2015, 21:12
ميديد آدرس سايت رو ؟
ممکنه تو اون دو سال هيچ فروشی نداشته بوده باشه :)
من میگم چند صد بار ***** شده

samansystems
February 23rd, 2015, 21:25
من میگم چند صد بار ***** شده

خوب همون ***************** شده اش رو بديد ؟ :)

alifa
February 24th, 2015, 00:31
یک سوال دارم شما که می گید قانونمند هستید چرا نماد اعتماد ندارید؟حتما مثل بقیه می خوایید بگید در حال طی مراحل هست؟

samansystems
February 24th, 2015, 00:52
یک سوال دارم شما که می گید قانونمند هستید چرا نماد اعتماد ندارید؟حتما مثل بقیه می خوایید بگید در حال طی مراحل هست؟

:) شما چرا سوال رو با سوال جواب ميديد :) ؟؟ اول جواب سوال قبلی رو بديد بعد جواب سوال فعلی بديد ؟
نماد اعتماد هم وجود داره. کافی هست در سايت نماد و در ميان سايت های دارنده نماد جستجو کنيد. ضمن اينکه مذاکرات ما با مجموعه نماد و اداره نظام های پرداخت برای تدوين يک قانون مشخص برای تمامی سايت های فعال در اين زمينه وجود داره که ان شاء الله بزودی اين موضوع هم به نتيجه ميرسه.
علاوه بر نماد شرکت سامان سيستم از متقاضيان اتصال به سوئيچ شاپرک در سال 1391 هم بوده و الان هم بر اساس قرار داد Back to Back با بانک ها و PSP ها کار ميکنه.
حتما مستحضر هستيد زرين پال کارت متصل به شبکه شتاب رو به نام خودش به پذيرنده های خودش ميده و به سوئيچ داخلی برخی بانک ها هم به طور مستقيم متصل هست.
شما ميتونيد امکانات متصل زرين کارت به زرين پال رو در پنل کاربری خودتون و همچنين از طريق اپليکيشن موبايل زرين پال مشاهده کنيد.
امکاناتی نظير مشاهده موجودی، گردش کارت و ...
حالا جواب سوال ما رو ميديد :) ؟؟

alifa
February 24th, 2015, 01:34
:) شما چرا سوال رو با سوال جواب ميديد :) ؟؟ اول جواب سوال قبلی رو بديد بعد جواب سوال فعلی بديد ؟
نماد اعتماد هم وجود داره. کافی هست در سايت نماد و در ميان سايت های دارنده نماد جستجو کنيد. ضمن اينکه مذاکرات ما با مجموعه نماد و اداره نظام های پرداخت برای تدوين يک قانون مشخص برای تمامی سايت های فعال در اين زمينه وجود داره که ان شاء الله بزودی اين موضوع هم به نتيجه ميرسه.
علاوه بر نماد شرکت سامان سيستم از متقاضيان اتصال به سوئيچ شاپرک در سال 1391 هم بوده و الان هم بر اساس قرار داد Back to Back با بانک ها و PSP ها کار ميکنه.
حتما مستحضر هستيد زرين پال کارت متصل به شبکه شتاب رو به نام خودش به پذيرنده های خودش ميده و به سوئيچ داخلی برخی بانک ها هم به طور مستقيم متصل هست.
شما ميتونيد امکانات متصل زرين کارت به زرين پال رو در پنل کاربری خودتون و همچنين از طريق اپليکيشن موبايل زرين پال مشاهده کنيد.
امکاناتی نظير مشاهده موجودی، گردش کارت و ...
حالا جواب سوال ما رو ميديد :) ؟؟

دوست عزیز سوال من جواب اش رو همه میدونند این همه سایت ق ن د ش ک ن هست!!!با یک سرچ همه رو می تونید ببینید
شما میگید نماد دارید پس چزا تو سایت نمیزارید بعد انتظار دارید که مشترک آرم زرین پال رو تو سایت قرار بده٬٬!!!!

samansystems
February 24th, 2015, 06:53
دوست عزیز سوال من جواب اش رو همه میدونند این همه سایت ق ن د ش ک ن هست!!!با یک سرچ همه رو می تونید ببینید
شما میگید نماد دارید پس چزا تو سایت نمیزارید بعد انتظار دارید که مشترک آرم زرین پال رو تو سایت قرار بده٬٬!!!!

اين اختيار ما هست که قرار بديم يا نديم :) از نظر ما اعتماد کاربرانمون در اين 4 5 سال فعاليت بيشتر ازين هست که بخواد اين مورد اعتبار ببخشه.
همونطور که هيچ psp و بانکی هم داخل سايتش اين مورد رو قرار نميده.
شما داريد ميگيد تو زرين پال هم اين مورد هست (فروش موارد ممنوعه) و من هم به شدت تاکيد ميکنم که نيست. اگر ميگيد هست موردش رو هم بگيد و اگر مثال و موردش رو هم نداريد لطفا بی دليل تهمت نزنيد ;)
در هر حال اگر مثالی نداريد لطفا بيشتر ازين تاپيک رو در حاشيه قرار نديد.