PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشكل با dns هاي vps كمك كنيد .

mahdiak
May 7th, 2009, 16:36
سلام

من به تازگي VPS گرفتم كه كنترل پنل آن LxAdmin هستش

اول كه VPS رو سفارش دادم روي دامين .me بود و DNS هم شد براي همين دامين اما هنگام ست كردن ip با DNS گفته شد كه دامينهاي .me نميشه DNS ست كرد و ....

خلاصه IP سرورم را با DNS هاي ديگري ست كردم حالا ميخوام DNS هاي سرور رو به اين DNS ها كه با ip ست شده تغيير بدم .

اگه ميشه راهنمايي كنيد بايد چكار كنم ؟ چزوري DNS سرور را تغيير بدهم

با ssh هم اصلا آشنايي ندارم . LxAdmin هم كه تاحالا كار نكردم :دي

چقدر DNS من تايب كردم اينجا :sweatdrop:

Nikihost
May 7th, 2009, 17:48
سلام

من به تازگي VPS گرفتم كه كنترل پنل آن LxAdmin هستش

اول كه VPS رو سفارش دادم روي دامين .me بود و DNS هم شد براي همين دامين اما هنگام ست كردن ip با DNS گفته شد كه دامينهاي .me نميشه DNS ست كرد و ....

خلاصه IP سرورم را با DNS هاي ديگري ست كردم حالا ميخوام DNS هاي سرور رو به اين DNS ها كه با ip ست شده تغيير بدم .

اگه ميشه راهنمايي كنيد بايد چكار كنم ؟ چزوري DNS سرور را تغيير بدهم

با ssh هم اصلا آشنايي ندارم . LxAdmin هم كه تاحالا كار نكردم :دي

چقدر DNS من تايب كردم اينجا :sweatdrop:
سلام دوست عزيز
براي ساخت Dns شما در قسمت Dns Template در Lxadmin برين و ان استون را بسازيد و بعد بياد در پنل مديريت دامنه خود برين بخش Manage Name Servers و ان اس هاي كه در LXadmin ساختن را هم در پنل دومين خود بسازيد .اين ترتيب دي ان اس ساختن بود.:flowers:

mahdiak
May 7th, 2009, 18:02
سلام

دوست من بنده اين كار را كردم و DNS هم ساختم توي پنل دامنه هم تغيير دادم اما دامين با سرر ست نميشه
به پشتيباني DC GIGA تماس گرفتم گفتند از طريق ssh انس هاي سرور رو تغيير بديد

از طريق ssh چطور ميشه اينكارو كرد ؟

Vahid
May 7th, 2009, 18:43
شما دامین رو بزارید من چک کنم

mahdiak
May 7th, 2009, 18:49
دامين كه رو سرور هست اينه

www.birjand.me