PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آخرین اخطار به همکاران فاقد نماد دارای درگاه مستقیم

nginxweb
February 21st, 2015, 19:34
ا سلام و احترام پيرو اطلاعيه هاي قبلي اين شرکت در خصوص لزوم اخذ فوري نماد اعتماد الکترونيکي از مرکز توسعه تجارت الکترونيکي توسط آن سايت محترم، بدينوسيله مجدداً اعلام مي گردد حسب الزام بانک مرکزي ج.ا.ا و شاپرک اخذ نماد اعتماد جهت تمامي سايت هاي اينترنتي فعال در حوزه فروش کالا/خدمات الزامي بوده و در صورت عدم انجام اقدام لازم در اين خصوص، متاسفانه درگاه پرداخت اينترنتي ارائه شده به آن سايت محترم از 15/1/94 غير فعال خواهد گرديد.
لذا خواهشمند است به منظور پيشگيري از بروز هرگونه اختلال در دريافت خدمات پرداخت الکترونيک ارائه شده از طرف شرکت تجارت الکترونيک پارسيان در اسرع وقت به نحوي اقدام فرماييد که حداکثر تا تاريخ 28/12/1393 نماد اعتماد الکترونيکي در سايت شما راه اندازي گرديده باشد .

توجه : لطفا بلافاصله پس از دريافت نماد اعتماد الکترونيکي و فعالسازي آن در سايت خود، مراتب را با ذکر تاريخ دريافت نماد اعتماد و آدرس کامل دامنه به ايميل eshop@pec.co.ir (https://mail.google.com/mail/u/0/#14bacdf1293505c3_) ارسال فرماييد.

در خاتمه مجددا تاکيد مي گردد حسب الزام بانک مرکزي ج.ا.ا و شاپرک اخذ نماد اعتماد الکترونيکي براي تمامي سايت هاي فعال اعم از حقيقي و حقوقي الزامي بوده و ادامه ارائه خدمات درگاه پرداخت اينترنتي به سايت هاي فاقد نماد اعتماد امکان پذير نمي باشد و از تاريخ مورد اشاره متوقف خواهد گرديد.

با تشکر
شركت تجارت الكترونيك پارسيان
(واحد پذيرندگان مجازي)

Rozhin Karimi
February 21st, 2015, 19:36
فقط درگاه مستقیم یا پی لاین و.. هم شامل میشه؟

mshoja
February 21st, 2015, 19:38
فک کنم فقط درگاه های مستقیم بانکی نماد بخاد

Abolijoon
February 21st, 2015, 19:39
فقط درگاه مستقیم یا پی لاین و.. هم شامل میشه؟

خیر درگاه های مستقیم هست

xphost
February 21st, 2015, 22:59
فقط درگاه های مستقیم از بانک هستش
بانک پارسیانم مگه میده درگاه مستقیم؟

HPxf
February 21st, 2015, 23:07
فقط درگاه های مستقیم از بانک هستش
بانک پارسیانم مگه میده درگاه مستقیم؟

بانک پارسیان هم درگاه مسقیم ارائه میدهد.

xphost
February 21st, 2015, 23:10
خوبه رئیس شعبه سرچشمه ماله میشناسه میشه راحت گرفت
آقا کسی خبر داره جز نماد اعتماد چیز دیگم بخواد؟

HPxf
February 21st, 2015, 23:19
خوبه رئیس شعبه سرچشمه ماله میشناسه میشه راحت گرفت
آقا کسی خبر داره جز نماد اعتماد چیز دیگم بخواد؟

شركت تجارت الكترونيك پارسيان (http://www.pec.ir/Forms/News/ArticleViewer.aspx?ArticleId=18&ArticleType=1&Priority=5&ShowType=Desc)

pejman_view
February 23rd, 2015, 04:07
من از پاسارگاد یه درگاه مستقیم گرفتم اصلاً زیر نظر شاپرک نیست! تو سایت خود بانک پرداختها انجام می شود البته خیلی قدیم گرفتم حداقل مربوط به 5 سال پیش است. اما هنوز باهاش کار می کنم و هیچ حرفی از نماد الکترونیکی نزده است. به نظرتون گیر میده؟

Kian
February 23rd, 2015, 11:06
قانون تصویب شده کلی بانک مرکزی هست که برای همه اجباری می باشد و دیر یا زود برای درگاه همه بانکها اجرا خواهد شد.

via2018
February 23rd, 2015, 20:53
خیر درگاه های مستقیم هست

یه هاست خوب باشه هنگ نکنه متوسط
برا کار های طراحی سایت می خواهم
شما چقدر میدید من سالیانه می تونم 50بدم

dadehban
February 23rd, 2015, 20:57
یه هاست خوب باشه هنگ نکنه متوسط
برا کار های طراحی سایت می خواهم
شما چقدر میدید من سالیانه می تونم 50بدم

جااانن؟!!!!!!!!

mostafa73
March 2nd, 2015, 23:28
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان
بنده توی شرکت کارت اعتباری ایران کیش فعالیت میکنم و میتوانم این مشکل شما رو حل کنم
این شرکت همه ی خدمات پرداختی رو میده از جمله درگاه پرداخت مستقیم رایگان و دستگاه های پوز و ...
بانک هایی که این شرکت واسطه پشتیبانی میکنه 7 تا بانک هست که شخصا 3 تاش رو بهتون پیشنهاد میدم
بانک صادرات بانک تجارت بانک کار افرین
گرفتن درگاه هم کاملا رایگان هست فقط تنها هزینه گرفتن کپی قرار داد و همینطور اسکن گرفتن ازشون هست
دوستانی هم که درگاه میگیرن از تراکنش هاشون حتی یک ریال کم نمیشه
این شرکت به صورت رابط میتونه کار شما رو برای دریافت نماد جلو بندازه مثلا اگه دریافت نماد 1 ماه طول بکشه این شرکت 15 روزه براتون انجام میده چون ما خودمون پیگیر کار های درگاه هستیم ولی به شرطی که قبلش ثبت نام کرده باشید برای دریافت نماد اعتماد و کد پیگیری داشته باشید بعد از این که ثبت نام کردین ما درگاه رو به شما میدیم حالا دیگه مهم نیست اون نماد اعتماد یک ماه دیگه تایید بشه یا یک سال چون در اخر شما نماد رو میگیرید ما هم بهتون قبل از تایید نماد درگاه رو میدیم
دوستانی که مایل هستن به دریافت درگاه مستقیم و همین طور نماد اعتماد لطفا به من پیام بدن یا تماس بگیرن

09394524880

مسنجر : mostafa_barkhordari@yahoo.com

AliFatehi
March 2nd, 2015, 23:59
همش کلک اون 35 تومن هست که برای نماد میگیرن.
که همه اون پولو بدن. واقعا جالبه. الان ما برای سایت طراحی وب میخوایم نماد بگیریم باید هزینه کنیم در حالی که هیچ کالای آنلاینی نداریم.
اما مشتری رو نمیشه کاریش کرد که بدون نماد ، اعتماد نمیکنه!

hpnn.wm
March 3rd, 2015, 00:24
اقا من مدارک فیزیکی رو ارسال کردم ولی الان 8 ماهه که کسی جواب نمی ده
ایمیلی - شماره تلفنی چیزی پیدا نکردم
کسی داره بده من یه پیگری بکنم

taksis
March 3rd, 2015, 00:31
من نمیفهمم این نماد چه صیغه ایه این وسط باب شده.قدیم نماد نبود مگه مشکلی داشتیم.اصلا همین نماد باعث بی اعتمادی شد.
خداوکیلی بجز دکور به چه دردی میخوره؟؟؟کاربر که نمیدونه این فقط یه نمایشه.فکر میکنه سایتی که نماد ندازه کلاهبرداره
میخوای هزارتا سایت نماد دار معرفی کنم که چه کلاهبرداری هایی نکردن
یادش بخیر یه زمان بجای نماد، SSL اعتبار سایتو مشخص میکرد:))
میگفتن این سایت با https باز میشه معتبره

shahinmq
March 3rd, 2015, 00:42
اقا من مدارک فیزیکی رو ارسال کردم ولی الان 8 ماهه که کسی جواب نمی ده
ایمیلی - شماره تلفنی چیزی پیدا نکردم
کسی داره بده من یه پیگری بکنم

بنده از سال 92 درخواست دادم،هرچه چک لیستش رو کامل می کردیم می گفت ناقصه ! ما هم بیخیال شدیم دیگه !

الان یک هفته هستش منتظر دریافت کد 12 رقمی توسط پست هستیم :|

امیدی ندارم پست کنن برامون !

25327

mostafa73
March 3rd, 2015, 10:27
کسانی که مشکل نماد دارن به بنده پیام بدن تا بهشون بگم چیکار کنن در صورتی که اون نماد رو فقط برای درگاه مستقیم بخوان

j4b3r
March 3rd, 2015, 18:48
سلام
من دقیقا طی 12 روز نماد دو ستاره گرفتم.
روند کاملا مشخص هست باید موارد را درست و صحیح برید جلو.