PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : در مورد هاستینگ پشتیبان

armanpart
February 21st, 2015, 16:10
سلام خدمت دوستان عزیز
ببینید من ازاین شرکت هاست خریدم ، هاست رو اشتباه بر روی دامین دیگه ای ستاپ کردند ، من در حدود 17 تیکت زدم تا بالاخره جواب دادند ، جواب دادند برو به فلان دامین و اونجا دی ان اس هارو ست کن ، 1 - اون دامین مربوط به من نبود و اصلا بهش دسترسی ندارم 2- میگن موقع انتخاب دامین دامنه رو اشتباه به جای ir دامنه com وارد کردی ، گیرم که اینطور باشه دامنه رو برام تغییر بدن ، اصلا دی ان اس هارو روی دامنه خودم ست کنند ، از همه مهم تر شما از هر سایت بخواهید دامین بگیرید اول نام دامنه رو چک میکنه بعد اگر دامین یا دامنه موجود باشه می گه نمی شه روی این دامنه سرویس گرفت ، اگر یه کاربر اشتباه کرد و به گفته اینها نام دامنه رو اشتباه وارد کرد دیگه باید پولش بپره ، به من میگن اگر میتونی از دامنه استفاده کن نمیتونی به ما ربطی نداره ، پول رو برنمی گردونیم ، اصلا ما بگیم یک ریال ، از این بالاتر که دیگه نیست یه شرکت معتبر میاد با مردم اینطور برخورد کنه ، 3- دروقع خرید سه گزینه به من نشون داده - گروه هاستینگ پشتیبان دامنه جدید انتخاب کنه - دامنه رو منتقل کنم به هاستینگ پشتیبان - nameserver هارو خودم روی دامنه ست میکنم ، خوب من گزینه سوم رو انتخاب کردم ، به من dns دادن رفتم در سایت irnic دو عدد dns رو در nameserver 3 و nameserver 4 وارد کردم که پیغام خطا داده ، cpanel باز نمی شه ، دامنه ای که معرفی کردن مربوط به یه سایت ثبت شده دیگه است ! خوب من چیز زیادی نخواستم گفتم dns هارو روی دامنه ir که مربوط به خودم هست ست کنین چرا ؟ چون پول دام ؟ کجای حرفم بد بوده ؟ من اگر مشتری یک ماه بعد هم زنگ بزنه میرم رایگان کارش رو درست میکنم با اینکه همه میدونین نرم افزار گارانتی نداره ، اما میرم چرا؟ چون در قبال ریال به ریال پولی که از مردم میگیرم تعهد دارم حالا فهمیدین چرا اینقدر ناراحتم