PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چطور باید بک آپ گیری کنم ؟!

0rBiT
February 21st, 2015, 11:05
سلام دوستان وقتتون بخیر :)

میخواستم بدونم چطور باید بک آپ گیری کنم از سرور ام ؟!
مشخصاتم :

2*3TB / cpanel / 4x RAM 8192 MB DDR3

farhadhelix
February 21st, 2015, 11:16
6 ترابایت هارد پره؟

0rBiT
February 21st, 2015, 11:23
6 ترابایت هارد پره؟
نه خالیه، فقط 20 تا سایت روشه.. میخواستم ازشون بک آپ داشته باشم. که اگه سی پنلم مشکل پیدا کرد بک آپ داشته باشم، چطور باید اینکارو کنم؟

farhadhelix
February 21st, 2015, 11:25
چیز خاص و یا سختی نیست.فقط از تمام محتویات سایت ها کپی بگیرید در درایوی دیگر و همچنین از دیتا بیس ها مرتب بک اپ بگیرید و در محل دیگری ذخیره کنید .

0rBiT
February 21st, 2015, 11:34
چیز خاص و یا سختی نیست.فقط از تمام محتویات سایت ها کپی بگیرید در درایوی دیگر و همچنین از دیتا بیس ها مرتب بک اپ بگیرید و در محل دیگری ذخیره کنید .
خب چطور باید اینکارو کنم؟! ممکنه بگین چطور میشه کپی گرفت

farhadhelix
February 21st, 2015, 11:38
با استفاده از دستور cp از داخل کنسول لینوکس شما یا از طریق مدیریت cpanel میتوانید اقدام به کپی گرفتن بکنید
گزینه backup داخل پنل مدیریت cpanel شما موجود است از طریق همون اقدام به بک اپ گیری کنید.

tafakor
February 21st, 2015, 13:06
درود

اگر سرور مجازی تهیه کردید برای بکاپ ها کافیست ftp بر روی سرور ایجاد نمود و داخل root سرور بشید و به قسمت backup>>legacy backup configuration برید و تنظیمات را بر اساس سرور و نیازتان تنظیم کنید و سپس اطلاعات اف تی پی را روی سرور ست کنید و تمام سرور شما متصل شد .
اگرم فضای بکاپ دارید به صورت اف تی پی که سرویس دهنده هایی هستند که ارائه میدهند میتوانید استفاده نمایید به همین صورت ولی بهترین گزینه سروری جداگانه هست .

موفق باشید

Mehran18
February 21st, 2015, 13:31
سلام.

هاردتون رید نیست ؟ رید 1 برای کار شما توصیه میشه..
روش دوم هم ftp بک آپ هست که دوستمون توضیح دادن.