PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یک سوال مبتدی در رابطه با دانلود از سرور مجازی

ahmadireza
February 20th, 2015, 18:51
درود
من یه سوال مبتدی دارم که شاید سوال خیلی ها باشه
سوالم اینه الان برفرض با یک سرور مجازی با پهنای باند 500 گیگ ( پهنای باند اپلود نامحدود ) داریم
میخوایم ازش به عنوان هاست دی ال استفاده کنیم برای همین روش iis نصب میکنیم
خب حالا سوالم اینه
وقتی بازدید کننده های سایت میان فایلی رو دانلود میکنن از پهنای باند 500 گیگ سرور مجازی کم میشه یا اون پهنای باند آپلود ؟
در کل یعنی از حجم دانلود سرور کم میشه یا حجم آپلود
_mahdi_
February 20th, 2015, 18:56
وقتی کاربر از سرور شما دانلود میکنه قاعدتا سرور شما اون فایل رو آپلود میکنه و از آپلود سرور شما کم میشه
البته حجم ناچیزی این وسط واسه تبادل header ها هم استفاده میشه که عملا سرور شما در خواست کاربر رو دانلود میکنه و جواب رو که همون فایل هست واسه کاربر آپلود میکنه

ahmadireza
February 20th, 2015, 19:00
ممنونم از پاسختون ولی من گیج شدم الان از کدومش کم میکنه در آخر ؟

jahromweb
February 20th, 2015, 19:07
دوست عزیز اگر کاربر دانلود کنه اپلود حساب میشه برای شما
موفق باشید

ahmadireza
February 20th, 2015, 19:09
دوست عزیز اگر کاربر دانلود کنه اپلود حساب میشه برای شما
موفق باشید

درود
یعنی الان سرور ایران بگیریم حجم آپلودش نامحدوده دیگه درسته ؟؟

pejman_view
February 20th, 2015, 20:03
سلام

بله دوست عزیز سرور شما نامحدود است. اما اگر شما فایلی روی سرورتون آپلود کنید برای کاربراتون بذارین از پهنای باند دانلودتون استفاده خواهد کرد.

InterServer.ir
February 20th, 2015, 20:04
درود
یعنی الان سرور ایران بگیریم حجم آپلودش نامحدوده دیگه درسته ؟؟

این موضوع به شرکت و دیتاسنتر اون سرور مجازی که قرار هست بخرید مربوط هست

سرور ایران برای هاست آپلود و دانلود پیشنهاد نمیشه چون سرعت پورت در ایران بسیار پایین هست و سرور مجازی شما در بهترین حالت به تناسب سرعت دانلود کاربران جواب 5-25 کاربر رو برای دانلود میده !

sssoheil
February 20th, 2015, 20:26
سلام

اگر شما فایلی را روی سرور دانلود کنید از پهنای باند دانلود شما استفاده میشود ولی اگر کاربران از سرور شما دانلود کنند از پهنای باند آپلود شما استفاده میشود.

ahmadireza
February 20th, 2015, 20:29
سلام

اگر شما فایلی را روی سرور دانلود کنید از پهنای باند دانلود شما استفاده میشود ولی اگر کاربران از سرور شما دانلود کنند از پهنای باند آپلود شما استفاده میشود.

پس با این حساب که دوستان گفتن سرور های خارجی باید تهیه کرد
الان سرور آلمان که 10-20 ترابایت پهنا میده اون مشکلی نداره یعنی اپلودش نامحدوده ؟؟