PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در مورد کاربران متخلف

bamahost
February 20th, 2015, 18:47
با درود فراوان خدمت تمامی همکاران عزیز
امروز توسط تماس تلفنی یکی از همکاران مطلع شدم که یکی از کاربران روی هاستش در حال فیشینگ هست
به این صورت که ایشون اومده و یک فیک پیج قرار داده برای فروش ..... که از این طریق اطلاعات کارت اعتباری رو بدست بیاره
من سریعا هاست رو ساسپند کردم و در حال حاظر هم کاربر پیام داده و درخواست رفع انسداد کرده ، در ضمن در قوانین سایت هم در مورد عواقب ناشی از سواستفاده از سرویس تذکر داده شده
حالا به نظر شما باید چه کرد؟ کسانی که چنین مشکلاتی رو پشت سر گذاشتن خوشحال میشم تجربیاتشون رو بیان کنن.

4mir4
February 20th, 2015, 18:59
در قوانین شما ذکر کردید ؟ که میبندید؟

jahromweb
February 20th, 2015, 19:05
والا چون برای همه خطر افرینه به نظرم ببندید و یه جورایی هم گزارش بدید
در قوانین ذکر شده؟

bamahost
February 20th, 2015, 19:47
در قوانین اسمی از فیشینگ اورده نشده ولی در حالت کلی گفته شده
www.bamahost.com/terms.php (http://www.bamahost.com/terms)

modiranhosting
February 20th, 2015, 19:52
سلام و احترام

به طور کلی در قوانین سایتتان ذکر شده باشد و یا خیر ، شما موظف به بستن سایت فیشینگ هستید.

موفق باشید

Ashkankamangar.ir
February 20th, 2015, 19:53
ببینید اگر این فرد داشته از مردم د ز د ی میکرده
و این مورد به شما ثابت شده
پس ایشون د ز د هستند
خب شما تو خیابون یه نفر کیف یه نفر رو جلوی شما بزنه چیکار میکنید؟
اینجا هم همون کار رو بکنید

پ.ن: به این افراد رحم نکنید چون این آقا شما اصلاً براش مهم نبودی چون این آقا باید بدونه اول از همه داره به شما آسیب میزنه چون فتا شمارو میگیره.پس مردونگی در مقابل نامرد بی معناست.نیازی هم نیست تو قوانینتون هست یا نه،شما تو قوانین نوشتید که باید مطابق قوانین جمهوری اسلامی باشه؟ خب د ز د ی تو قانون ما جرم هست

mobinhost.in
February 20th, 2015, 20:35
دوست من اگر واقعا همچین صفحه ای در هاست شما ایجاد شده چه در قوانین بوده باشد و یانباشد شما باید این سایت را ساسپند نمایید
در ضمن اگر مدرکی دارید که این اتفاق افتاده می توانید به فتا نیز گزارش دهید

espad
February 20th, 2015, 20:42
اکانتش رو مسدود کنید و در صورتی که ثابت شده به فتا گزارش بدید اگر کسی شکایت کنه ممکنه به شما هم گیر بدن بهتره از خودتون رفع مسئولیت کنید

HPxf
February 20th, 2015, 20:50
حتما به پلیس فتا گزارش کنید

bamahost
February 20th, 2015, 21:35
سایت ایشون که در حال حاظر ساسپند هست ولی میخوام بدونم باید باهاش چیکار کنم بک آپ بهش بدم بره پی کارش؟ یا اینکه گزارش بدم به پلیس
در ضمن من صفحه رو بررسی کردم 100% جعلی هست دامنه هم که ثبت کردن خیلی مشابه اسم یکی از بانک های کشور هست و دقیقا برای همین منظور ثبت شده
نمیدونم که اطلاعات کسی رو گرفتن یا نه ولی فکر نمیکنم زیاد تونسته باشن کار کنن چون حدود 1 ماه هست که روی سایت کار کردن و بالا آوردنش چون مدتی پیش به من تیکت دادن برای ست کردن dns ها که بلد نبودن
چطور میتونم شماره تلفن پلیس فتا استان رو بگیرم؟

Ashkankamangar.ir
February 20th, 2015, 21:39
سایت ایشون که در حال حاظر ساسپند هست ولی میخوام بدونم باید باهاش چیکار کنم بک آپ بهش بدم بره پی کارش؟ یا اینکه گزارش بدم به پلیس
در ضمن من صفحه رو بررسی کردم 100% جعلی هست دامنه هم که ثبت کردن خیلی مشابه اسم یکی از بانک های کشور هست و دقیقا برای همین منظور ثبت شده
نمیدونم که اطلاعات کسی رو گرفتن یا نه ولی فکر نمیکنم زیاد تونسته باشن کار کنن چون حدود 1 ماه هست که روی سایت کار کردن و بالا آوردنش چون مدتی پیش به من تیکت دادن برای ست کردن dns ها که بلد نبودن

رک بگم بهتون اگر به این فدر بکاپ بدید و بذارید بره
به کل مردمی که ازشون د ز د ی شده و کسانی که در آینده ازشون د ز د ی میکنند خیانت کردید و باید پاسخ بدید

bamahost
February 20th, 2015, 21:41
پس پیشنهاد میکنید به پلیس گزارش بدم و در آخر هاست رو ترمینات کنم؟

saeedj
February 20th, 2015, 21:45
اگر مدت زيادي نيست كه دارن اينكار رو ميكنن بهتره: بكاپشون رو بدي رد بشن برن.
بعد بصورت فرد ناشناس به پليس فتا گزارش بده كه اين دامنه داره يه همچين كاري ميكنه

Ashkankamangar.ir
February 20th, 2015, 21:46
پس پیشنهاد میکنید به پلیس گزارش بدم و در آخر هاست رو ترمینات کنم؟

هاست رو پاک نکنید
مراقب باشید مشخصاتشو تغییر نده
بعد برید فتا و بگید این فرد مشتریتونه و این کار رو کرده

bamahost
February 20th, 2015, 21:47
اگر مدت زيادي نيست كه دارن اينكار رو ميكنن بهتره: بكاپشون رو بدي رد بشن برن.
بعد بصورت فرد ناشناس به پليس فتا گزارش بده كه اين دامنه داره يه همچين كاري ميكنه
چرا ناشناس؟

saeedj
February 21st, 2015, 02:54
خيلي اتفاق افتاده (ديديم و شنيديم) يكي خاسته يه چيزي رو به پليس گزارش بده...پليس اومده اول خود اون گزارشدهنده رو متهم كرده!
ولي اگر مورد خيلي حاد بود و مثلا چندين ماه و سال اينا روي هاست شما اين كار رو داشتم ميكردن و حتما شاكيهايي خواد بود و... اونموقع بهتر بود كه شما شخصا به پليس گزارش كنيد تا رفع مسئوليت بشه. با اينكه در ابتدا ممكنه شما رو هم متهم كنن.
ولي حالا كه ميگيد تازه ميخاستن شروع كنن و احتمالا قرباني متعدد هم وجود نداره... شايد بهتر باشه كه خودتون رو درگير پليس نكنين.
اين نظر من بود. شايد بقيه دوستان بگن كه: نه تو اين مملكت يقه بيگناه رو نميگرن..شما كه كاري نكردي و ...

modiranhosting
February 21st, 2015, 14:00

مراجعه حضوری داشته باشید به این آدرس:

اصفهان - بلوار كشاورز - سه راه قائمیه- خ فضیلت - جنب پلیس آگاهی استان - پلیس فتا

2184332
2184331
2184326