PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مقابله با ddos

milad1363
February 20th, 2015, 12:34
سلام
یک سرور اختصاصی با پنل دایرکت ادمین دارم که تحت حمله ddos قرار گرفته و مسدود شده (البته الان موقتاً سرور رو unlock کردن). برای رفع مشکل اگه کسی امکان همکاری داره با اعلام هزینه احتمالی لطفاً اعلام فرمایید. با تشکر

taha_2011
February 20th, 2015, 12:37
سلام
یک سرور اختصاصی با پنل دایرکت ادمین دارم که تحت حمله ddos قرار گرفته و مسدود شده (البته الان موقتاً سرور رو unlock کردن). برای رفع مشکل اگه کسی امکان همکاری داره با اعلام هزینه احتمالی لطفاً اعلام فرمایید. با تشکر
پیشنهاد میکنم از این سایت سرویس کلود پروتکشن تهیه بفرمایید:
سنترال هاستینگ - هاست لینوکس cPanel - DDoS Protection (http://central-hosting.com/)

موفق باشید.

ali0000
February 20th, 2015, 12:38
سلام ، باید نوع حمله مشخص بشه کانفیگ سرورتون توسط افراد متخصص بصورت حرفه ایی بررسی و در صورت نقص اصلاح بشه ، درخواست از ارائه کننده سرور جهت ایجاد فایروال سخت افزاری ، نصب و کانفیگ فایروال بطور مثال csf و محدود سازی پورتهایی که نیاز ندارین و کلاً در کانفیگ فایروال میشه خیلی تغییرات و محدودیت ایجاد کرد از بستن ping تا تعیین میزان دریافت پکت و ...

milad1363
February 20th, 2015, 12:40
با تشکر
با توجه به اینکه روی ip اصلی سرور داره اتک میشه استفاده از سرویسی که اشاره کردید میتونه مفید باشه؟

wenhost
February 20th, 2015, 12:40
با سلام کانفینگ فایروال رو چک کنید + از روشن بودن فایروال اطمینان حاصل بفرمایید احتمالا از این 2 مورد باشه

milad1363
February 20th, 2015, 12:41
سلام ، باید نوع حمله مشخص بشه کانفیگ سرورتون توسط افراد متخصص بصورت حرفه ایی بررسی و در صورت نقص اصلاح بشه ، درخواست از ارائه کننده سرور جهت ایجاد فایروال سخت افزاری ، نصب و کانفیگ فایروال بطور مثال csf و محدود سازی پورتهایی که نیاز ندارین و کلاً در کانفیگ فایروال میشه خیلی تغییرات و محدودیت ایجاد کرد از بستن ping تا تعیین میزان دریافت پکت و ...
خوب دوست عزیز منم اینجا دنبال یکی از این افراد حرفه ای می گردم دیگه!

wenhost
February 20th, 2015, 12:43
اگر خواستید از یاهو در ارتباط باشید فایروالتون چک بشه

secureconfig
February 20th, 2015, 12:48
سلام.

امکان ایمن سازی سرورتان در برابر حملات دیداس هست.
همچنین درصورت ناتوانی در دفع حملات مبلغ پرداختی عودت داده میشود.
توضیحات + هزینه پ.خ شد.

موفق باشید./

taha_2011
February 20th, 2015, 12:55
با تشکر
با توجه به اینکه روی ip اصلی سرور داره اتک میشه استفاده از سرویسی که اشاره کردید میتونه مفید باشه؟
اگر روی آی پی دیداس دارید پیشنهاد میکنم، اول آیپی تون رو عوض کنید و از سرویس های کلود پروتکشن استفاده بفرمایید.
به نظر من بهترین و به صرفه ترین راه مقابله با دیداس کلود پروتکشن می باشد که تا جایی که بنده در جریانم کلود فلاره از نوع خارجیش و سنترال هاستینگ از نوع داخلیش خیلی معتبر هستند و شخصا خودم ازشون چند سرویس دارم....
با تشکر

farhadhelix
February 20th, 2015, 15:01
ای پی رو تعویض کنید و از دی ان اس های cloudflare استفاده کنید تا ای پی سرورتون مشخص نشود که چیست.

yastheme
February 20th, 2015, 15:59
با سلام،
اتک در لایه 7 (http) بوده یا در لایه 4 شبکه و در این صورت بر روی چه پورتی؟
جهت دریافت راهنمایی و توضیحات لازم در ارتباط باشید

novin-web
February 20th, 2015, 16:13
سلام
حملات لایه چند هست؟
میتونیم براتون اتک رو رفع کنیم.

-------------------------------------------------------------------------------------------------
برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشد :

تیکت : ارسال درخواست (http://www.novinhost.org/client/submitticket.php)
تلفن شرکت: فروش (66015891-021) - فنی (66913139-021) داخلی 103
موبایل: 3715950-0937
وایبر: 09213601063
ایمیل :admin@novinhost.org
یاهو : novinhost
------------------------------------------------------------------------------------------------
نمای کلی از شرکت و کارکنان نوین هاست (http://www.novinhost.org/index.php/%D9%BE%D8%B4%D8%AA%DB%8C%D8%A8%D8%A7%D9%86%DB%8C/%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D9%84%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA.html)
دارای نماد اعتماد
تا 24 ساعت بک مانی
کیفیت شعار نیست

fanous_m
February 20th, 2015, 16:28
براتون با هزینه میتونم انجام بدم
در ارتباط باشید

Yas-Host
February 20th, 2015, 16:32
سلام

در صورت نیاز در لایه 7 می توانیم به شما راهکار های لازم را ارائه کنیم.

براحتی جلوی اتک های http - syn - tcp را می توان گرفت .

در مورد اتک های لایه 4 شبکه باید فایروال سخت افزاری تهیه کنید.

wenhost
February 20th, 2015, 16:38
عزیزان مشکل فایروال داشتند توسط بنده حل شد
farhadhelix
February 20th, 2015, 23:50
حملات اخیرا از نوع botnet یا همان zombie اتک شده اند که منابع رو اشعال میکنند. سی پی مخصوصا این اتک ها از بدترین نوع هستند به نظر من که تنها راهش سخت افزاری هست.این دوستمون هم احتمالا تتحت این نوع اتک هست

milad1363
February 23rd, 2015, 09:26
ضمن تشکر از دوستانی که وقت گذاشتن به خصوص wenhost عزیز، حمله دوباره دیشب تکرار شد و متوجه شدم که بر روی IP اصلی vmware داره انجام میشه و نه دایرکت ادمین. از اونجایی که این انجمن اجازه ارسال pm به من نمیده لطفاً دوستانی که امکان همکاری دارن تو pm ارسالی شماره تماس یا ایمیلشونو بدن تا بتونیم صحبت کنیم.

yastheme
February 23rd, 2015, 11:11
با سلام؛

اگر حمله بر روی آی پی هست. تقریبا فقط با تغییر دیتا سنتر برطرف می شود؛چون نیاز به فایروال سخت افزاری دارید.

پیشنهاد من ovh است که علی رغم هزینه کمتر سرویس خوبی دارد؛ اما اگر سرویس های اختصاصی این کار خواستید می تونم معرفی کنم اما هزینشون خیلی بیشتر هست.