PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره برای خرید تبلت

hotler
February 19th, 2015, 01:35
درود

کمي قبل تر يک تبلت Lenovo A-3000 داشتم نفهميدم براي چي ! ولي فروختمش

حالا ميخوام يک تبلت ديگه بخرم بين Lenovo A3500 و Asus Phone Pad FE375CG و Asus Nexus 7 3G - 32GB و Yoga Tablet Lenovo 8.

بين اين چند مدل موندم . اجراي بازي هاي بروز رو هم مد نظر قرار بديد تا چند سال ديگه نيازي به تعويض تبلت نداشته باشيم .

Nexus هيچي نداشته باشه ولي يک پشتيباني قوي و خوب داره و هميشه ورژن سيستم عامل و .... بروز هست و اولين ها ، اول براي اين تبلت مياد ولي پردازندش ؟ و عدم پشتيباني از کارت حافظه و فقدان دوربين پشت يک معضل هست ! باطري اين مدل رو زياد تعريف نميکنن چون ميگن باطري بدون استفاده و راکت مونده قبل از خريد توسط خريدار و اين موضوع دشمن باطري ها هست ! با اين حال باطري و سيم کارت خور بودن از مهم ترين فاکتور هاي من هست ( تعداد سيم کارت مهم نيست يکي کافيه ) . حالا سيم کارت قابليت مکالمه نداشته باشه زياد مسئله اي نيست ( اگر باشه بهتر ) ولي از اينترنت همراه نميشه گذشت ، مخصوصاً که ميتونستم تو اين رنج قيمت LG GPad 8.3 رو انتخاب کنم که هم از صفحه نمايش با کيفيت تر و رم 2 گيگابايتي بهره ميبره و خيلي محسنات ديگه که به دليل نداشتن سيم کارت ناچاراً نتوسنتم جزو انتخاب هام بزارمش.

Lenovo A3500 از Lenovo A-3000 من که از نزديک ديدم خيلي بهتر عمل ميکرد و از کيفيتي به مراتب بالاتر بهره مند بود ولي در مورد پردازندش و کارت گرافيکش اطلاعي ندارم ، آيا ميتونه تا چند سال آينده بهترين باشه ؟ باطريش چطور ؟

Asus Phone Pad FE375CG اونطور که ميگن خوبه و عملکرد بهتري نسبت به رقيبش Lenovo A3500 داره و از پردازنده intel با معماري 64 بيتي پشتيباني ميکنه ! به نظرتون ارزش داره اين ما به تفاوت قيمتي ، چيزي حدود 240 هزار تومان رو بپردازيم ؟ فقط براي تفاوت اين پردازنده با Lenovo A3500 ؟ اگر تفاوت ديگه اي هم دارند نسبت به هم لطف کنيد اشاره کنيد . عملکرد باطريش چطوره ؟ رم 1 گيگش اين تبلت رو دچار مشکل نميکنه ؟ Memo Pad 8 فکر کنم زده که رم 2 داره ولي خيلي گرونه . اين رم 1 ميتونه از پس اجراي بازي ها و نرم افزار هاي سنگين خوب بر بياد ؟ رم 1 بدجوري زد توي ذوقم .

Yoga Tablet Lenovo 8 هم چون الان مدل جديدش اومده قيمتش افت کرده و اينکه از پردازنده اين تبلت و عملکرد کليش اطلاعي ندارم. تا اونجايي که فهميدم فقط يک باطري کامل داره که ميشه روش به صورت ويژه حساب کرد.الباقي موارد چطور ظاهر شده ؟

بنده بودجم زياد نيست ولي ميتونم با کمي فشار روي خودم هزينه Asus Phone Pad FE375CG رو جور کنم ولي ميخوام بهترين رو انتخاب کنم که فردا نگم کاش يکمي بيشتر ميزاشتم و اون مدل رو ميخريدم.

ممنون میشم دوستان راهنمایی بفرمایند ، سپاس

babelirani
February 19th, 2015, 01:54
با سلام

خوب چند وقتیه تبلت Nexus دارم ازش راضی هستم و واقعا به نظرم توی این رنج قیمت خیلی عالی هستش

مشکلاتی که شما گفتید مثل دوربین پشت نداشتن من زیاد از دوربین گوشی هم استفاده نمیکنم حالا یه تبلت دستم بگیرم برای عکس گرتفم ؟

در مورد کارت حافظه هم فکر کنم 32 گیگ کفایت میکنه البته درسته کل 32 گیگ در دسترس نیست ولی خوب کافیه حداقل برای من

ولی خوب از اون ور من از گرافیک و GPU عالی این تبلت وافعا راضیم و در یک کلام میشه گفت عالی هستش

در مورد رم هم واقعا رم خوبی داره بنده تا الان مشکلی توش نداشتم

بنده همین چند روز پیش آپدیت کردم به اندروید 5 خیلی راحت و بدون مشکل آپدیت شد و در حال حاضر دارم ازش استفاده میکنم

در مورد باتری هم من اتفاقا از باتری بسیار کار میکشم با توجه به استفاده من باتریش خوب جواب داده و من راضی بودم

فقط یه نکته ای بنده تبلت
Asus Phone Pad FE375CG رو هم داشتم

به نظر خودم فقط دوربین پشت این لب تاپ از Nexus بالاتر هستش و اگه میخواید با تبلتون مکالمه هم داشته باشید Asus رو بهتون پیشنهاد میکنم

در غیر این صورت من Nexus رو پیشنهاد میدم بهتون