PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست سئو ( پرداخت هزینه در صورت مشاهده بهبود ورودی )

__coma__
February 19th, 2015, 00:42
سلام
من واسه یک سایتی سئو میخام.هزینش رو هم بعد از مشاهده بهبود رتبه و ... پرداخت میکنم
اگر باز هم تکرار میکنم اگر مایل به همکاری بودید به یاهو من پی ام بدید

ID : me7

( قبلا سرم کلاه رفته به همین خاطر این شرط را دارم.ممنون )

pedrami
February 19th, 2015, 01:41
دوست عزیز متاسفم که سرت کلاه رفته ... و امیدوارم کسی شرایط شما رو قبول کنه ....
اما سر خیلی از دوستان هم کلاه رفته ، که مشتری بعد از انجام کار هیچ پولی پرداخت نکرده .... برای همین کلا متاسفانه برای هر دو طرف سخته اعتماد کردن و این موضوع قابل درکه ....
با این حال پیشنهاد من اینه :
ایشالا کسی پیدا میشه که شرایط شما رو قبول کنه .... اما 1% اگه کسی قبول نکرد و سئو براتون مهم بود ....
یا خودتون شروع کنین به یاد گرفتن سئو و بهینه سازی ....
یا اگه وقتش رو ندارین ، با کسی کار کنین که شرکت داره ... تلفن ثابت داره ... نماد الکتریک داره .... ادرس شرکت داره و قرار داد ببندید .... و مرحله به مرحله پول رو پرداخت کنین ....
و این نکته رو هم بگم ... متاسفانه اکثر ماها (از جمله خودم) همیشه دنبال ارزونی هستیم .... همیشه هم سر چیزهای ارزون سرمون کلاه میره
یه مثال میزنم .... من زمانی نیاز به یه لب تاب داشتم .... 1.5 میلیون پول دادم به لب تاب ... اما لب تاب های خوب بازار 2 تا 2.5 میلیون پولش بود ....
نتیجه این شد که همیشه تو انجام بازی ها ، کار های داشنگاهی ، سرعت لب تاب ، صدای لب تاب ، داغ کردن لب تاب و .... مشگل داشتم و همیشه اعصابم خورد بود .... کلی هزینه واسه تعمیر لب تاب و ارتقای لب تابم کردم اما هیچ وقت راضی نبودم .... (شاید واسم 1.5 سال هم کار نکرد)
اما سری بعد لب تابی خریدم که بهترین لب تاب برند خودش بود ... 1 میلیون بیشتر هزینه کردم .... اما همیشه بهترین سرعت ، بهترین بازی ها ، بهترین کیفیت صدا ، طول عمر بالای باطری ، داغ نکردن لب تاب و کلی چیز خوبه دیگه که داشت ... باعث میشد همیشه راضی باشم لذت ببرم از وسیله ای که داشتم .... و الان بالای 3 ساله که داره واسم کار می کنه ،بدون حتی یک بار نیاز به نعمیر داشتن..... و اون زمان بود که یاد گرفتم واسه چی می گن : هنوز انقدر پول دار نشدم که جنس ارزون بخرم ....
همیشه دنبال ارزونی نباشیم ، چون هیچ ارزونی بی حکمت نیست ... هر چیزی خوبی قیمت خاص خودش رو داره ....

__coma__
February 19th, 2015, 02:35
من خودم سئو بلدم.وقتش نیست
کار من طراحی است و مشغله کاری زیاد
منم قیمت ندادم دوست عزیز.ممنون از پاسخ شما

سایت شما را خواندم و مطالب مهمی داشت.ایشالا همکاری خواهیم داشت

iranprogramer
February 19th, 2015, 09:50
سلام
در تماس باشید
با هم کنار خواهیم امد
09104939908

ra3ou1
February 19th, 2015, 11:30
آدرس سایتتون ارسال کنید لطفا

bolorweb
February 19th, 2015, 11:35
سلام
من واسه یک سایتی سئو میخام.هزینش رو هم بعد از مشاهده بهبود رتبه و ... پرداخت میکنم
اگر باز هم تکرار میکنم اگر مایل به همکاری بودید به یاهو من پی ام بدید

ID : me7

( قبلا سرم کلاه رفته به همین خاطر این شرط را دارم.ممنون )
سلام
استاد من اومدم وسایتتون سئو کردم ونتیجه عالی هم گرفتید چه تضمینی هست پول منو بدید؟؟؟
البته قصد جسارت ندارما فقط سواله

__coma__
February 19th, 2015, 14:43
سلام
استاد من اومدم وسایتتون سئو کردم ونتیجه عالی هم گرفتید چه تضمینی هست پول منو بدید؟؟؟
البته قصد جسارت ندارما فقط سواله

بله حق با شما نیز هست
قبلا نیز باهاتون تماس گرفتم.
ولی سئو چیزی نیست که یکباره تموم بشه و ما بیایم اول.نیاز به بررسی مستمر داره.
شما اگر از ما ناراضی بودبد میتونید همکاری رو قطع کنید

- - - Updated - - -

آدرس سایتتون ارسال کنید لطفا
در صورت تمایل یاهو خود را پ.خ کنید

A+I
February 23rd, 2015, 21:49
سلام
عزیز سئو کامل سایتتون به صورت اقساطی
ما سایت شما رو با هر کلمه کلیدی که بخواید توی صفحه اول گوگل میاریم
اگه هنوز به سئو احتیاج دارید ای دی من رو اد کنید
اگه سایتتون با کلمه کلیدی انتخابی به صفحه اول گوگل نیومد 100% پول شما برگردونده میشه + پول ضرر سایتتون
به این صورتی که می خواید هم سئو انجام میشه(در صورت ورودی)

ای دی من : amiralikheiri

لطفا اد کنید