PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شروع کار با سرور مجازی

1616
February 18th, 2015, 15:53
سلام
من میخوام با سرور مجازی بیشتر اشنا بشم و به طور حرفه ای باهاش کار کنم
چون تمام هاست هام دایرکت ادمین بودن و واقعا ازش راضی هستم میخوام سرور مجازیم هم همین سیستم باشه.
حالا چند تا سوال دارم.
- یه سرور مجازی با منابع خیلی کم و صرفا جهت یادگیری و اموزش ماهی حدودا چقدر لازمه؟
- هزینه دایرکت ادمین به طور میانگین ماهی چقدره؟
- ایا بدون سیستم مدیریت هم میشه سرور رو اداره کرد؟ یه تازه کار میتونه از پسش بربیاد؟
- ایا سرورهای مجازی بر اساس کاراییشون با همدیگه فرق دارن؟ مثلا سرور مجازی برای نگه داری فایل با سرور مجازی برای بالا اوردن سایت تفاوت داره؟ (از نظر منابع میدونم تفاوت دارن)
- و سوال اخرم این که میشه با سرور مجازی بدون کم شدن حجم اینترنتی به صورت انلاین فیلم های با کیفیت و پرسرعت دید؟

007
February 18th, 2015, 16:01
سلام
سرور ارزون 15تومنی کارتون رو راه می اندازه
ن-ال نصب کنین مجانی میشه
یکم اشنایی داشته باشین بله میتونین بدون پنل مدیریت کنین کار سختی نیست
نه فرقی ندارن
نخیر نمیشه عزیزم
ارادت

1616
February 18th, 2015, 16:05
سلام
سرور ارزون 15تومنی کارتون رو راه می اندازه
ن-ال نصب کنین مجانی میشه
یکم اشنایی داشته باشین بله میتونین بدون پنل مدیریت کنین کار سختی نیست
نه فرقی ندارن
نخیر نمیشه عزیزم
ارادت
سلام
مرسی از کمکتون
درباره اینکه فیلم نگاه کنیم ویا... این کار تو هاست میشه اما تو سرور مجازی نمیشه؟
البته تو هاست حجم کم میکنه

007
February 18th, 2015, 16:09
سلام
مرسی از کمکتون
درباره اینکه فیلم نگاه کنیم ویا... این کار تو هاست میشه اما تو سرور مجازی نمیشه؟
البته تو هاست حجم کم میکنه
س مجدد
شدن میشه ولی درهرصورت حجم کم میشه و شما میخوای نشه که راهی نداره این مورد.............
ارادت

1616
February 18th, 2015, 16:12
س مجدد
شدن میشه ولی درهرصورت حجم کم میشه و شما میخوای نشه که راهی نداره این مورد.............
ارادت
من تا بحال شنیده بودم که سرور مجازی از حجم کم نمیکنه و از این حرفها
مثلا میگفتن این سایت های دانلود هیچ هزینه ای برای اپلود و یا دانلود در سرور مجازی انجام نمیدن (البته به جز هزینه سرور مجازی) و از حجم اینترنتیشون کم نمیکنه

Mr.Te0
February 18th, 2015, 21:22
مثلا میگفتن این سایت های دانلود هیچ هزینه ای برای اپلود و یا دانلود در سرور مجازی انجام نمیدن (البته به جز هزینه سرور مجازی) و از حجم اینترنتیشون کم نمیکنه

هنگامی که شما برای اتصال به سرویس مورد نظر به هر نحو اقدام میکنید ، از اینترنت استفاده میشود.
استفاده از اینترنت هم محدود به سقف حجمی است که برای شما تعیین شده است .

jahromweb
February 18th, 2015, 21:27
دوست عزیز به یک مورد دقت کنید:
دانلود فایل روی سرور مجازی هرینه ای ندارد اما انتقال ان به کامپیوتر شما هزینه دارد
درمورد فیلم هم باید خدمتتان عرض کنم که درست مثل این است که شما فیلم را به صورت انلاین نگاه کنید
موفق باشید