PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرور مجازی مناسب برای ارتباط با برنامه اندروید

shs77
February 18th, 2015, 13:53
سلام دوستان بنده برنامه نویسی اندروید انجام میدم و دارم مباحث ارتباط با سرور رو یاد میگیرم و میخوام برنامه آنلاین بسازم در اندروید بیشتر به فایل های php متصل میشوند و دیتابیس که خیلی باهاش کار میکنن mysql هست حالا بنظر شما من چه سرور مجازی بگیرم که بیشتر بکارم بیاد منظورم ویندوز یا لینوکس بودنشه در ضمن میخواستم باهاش وب گردی هم بکنم بنظرتون ویندوز بگیرم یا لینوکس؟

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

یک سوال برای من پیش اومده : میشه از اینترنت سرور مجازی با کامپیوتر خودم استفاده بکنم؟ یعنی بدون remote desktop

iranprogramer
February 18th, 2015, 14:11
با سلام
ارائه میشود در تماس باشید
09104939908

shs77
February 18th, 2015, 14:16
با سلام
ارائه میشود در تماس باشید
09104939908

جناب شما چه چیزی ارائه میدید؟

iranprogramer
February 18th, 2015, 14:32
سرور مجازی درخواست داده بودید در ضمن درخواست فارسی سازی اسکریپتتان هم پاسخ داده شد
ادرس:
http://www.webhostingtalk.ir/f247/135991/
موفق باشید

downloaddl
February 18th, 2015, 14:35
سلام دوستان بنده برنامه نویسی اندروید انجام میدم و دارم مباحث ارتباط با سرور رو یاد میگیرم و میخوام برنامه آنلاین بسازم در اندروید بیشتر به فایل های php متصل میشوند و دیتابیس که خیلی باهاش کار میکنن mysql هست حالا بنظر شما من چه سرور مجازی بگیرم که بیشتر بکارم بیاد منظورم ویندوز یا لینوکس بودنشه در ضمن میخواستم باهاش وب گردی هم بکنم بنظرتون ویندوز بگیرم یا لینوکس؟

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

یک سوال برای من پیش اومده : میشه از اینترنت سرور مجازی با کامپیوتر خودم استفاده بکنم؟ یعنی بدون remote desktop

من بهتون پیشنهاد می کنم لینوکس تهیه کنید و از VNC به محیط گرافیکی متصل شوید و بعد هم استفادده های خودتونو انجام بدین.

در مورد سوال دوم زیاد متوجه نشدم اما اگه درست فهمیده باشم باید از Virtual private network و یا Tunnel استفاده کنید ( که اگر سرور شما خارج از ایران باشه زیاد پاسخگوی شما نخواهد بود )

shs77
February 18th, 2015, 15:14
ممنونم از راهنماییتون

سوال دومم رو هم دوباره بیان میکنم : من میخواستم بدونم امکانش هست از اینترنت پر سرعت سرور در کامپیوتر خودم استفاده بکنم یا نه

LIAN2
February 18th, 2015, 15:16
این مورد مقدور نیست.

سوال دومم رو هم دوباره بیان میکنم : من میخواستم بدونم امکانش هست از اینترنت پر سرعت سرور در کامپیوتر خودم استفاده بکنم یا نه