PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : افراد مسلط به فتوشاپ نیازمندیم

007
February 17th, 2015, 21:30
س
به چند نفر فتوشاپ کار حرفه ای نیازمندیم.
دوستان لطف کنین اطلاعات تماس وایبر یا اسکایپشون رو
از طریق پیام خصوصی ارسال کنن باهاش تماس گرفته شه
برای انجام کارهایی هست یا کارهایی که قرار هست در اینده بهمون سفارش داده شه.
ارادت

alializade3
February 17th, 2015, 22:06
با سلام در خدمتم
یاهو ای دی soheilaflatoni

09363141570 وایبر موجو نیس

fanix
February 18th, 2015, 02:55
در چه زمینه ای دوست عزیز؟

liela
February 18th, 2015, 09:36
سلام من کاملا با فتوشاپ طراحی بنر آگهی کاور هدر و... و کلا با فتوشاپ آشنایی کامل و زیادی دارم آیدی یاهوی من
sh.liela@yahoo
در صورت رسیدن به توافقات شماره هم میدم خدمتتون

princeserver
February 18th, 2015, 10:24
سلام من کاملا با فتوشاپ طراحی بنر آگهی کاور هدر و... و کلا با فتوشاپ آشنایی کامل و زیادی دارم آیدی یاهوی من
sh.liela@yahoo
در صورت رسیدن به توافقات شماره هم میدم خدمتتون
هزینه رو بفرمائید

ezatpanah
February 18th, 2015, 10:35
اطلاعات پ.خ شد

princeserver
February 18th, 2015, 10:36
با سلام در خدمتم
یاهو ای دی soheilaflatoni

09363141570 وایبر موجو نیس
سلام هزینه بفرمائید

my.sun
February 18th, 2015, 13:00
شما یک طرحی رو که میخواین کار کنیم رو در نظر بگیرید و بگید که بوجه ی مد نظر من فلان مبلغ هست و من هم اصولا مخالفتی نمیکنم اگر منصفانه باشه که هیچ طرف ضرر نکنند

- - - Updated - - -

چی شد کی جواب رو میفرمایید

- - - Updated - - -

چی شد کی جواب رو میفرمایید

- - - Updated - - -

منتظر پاسخ شما هستیم

- - - Updated - - -

Sh.liela @yahoo
My1sun93@gmail.com

alializade3
February 18th, 2015, 15:43
سلام هزینه بفرمائید
نوع کار رو رو مشخص نکردید تا قیمت رو بگم

007
February 18th, 2015, 15:48
سلام
هنوز دنبال افراد مناسب هستیم:
افراد باید اسکایپ یا وایبر برای تماس داشته باشن
وارسال کنن تا بتونیم حداقل باهاشون تماس بگیرم و صحبت کنیم
از عزیزانی تاحالا درخواست دادن هیچکدوم راههای تماس لازم ما رو نداشتن
یکی مارو ارجاع داده یاهو یکی مارو ارجاع میده گوگل یکی ما رو ارجاع داده به شماره تلفن!!!:39:

alializade3
February 18th, 2015, 16:13
لاین دارید ؟ بیاید لاین یا شماره تونو بدید تو ژ.خ تو وایبر اد کنم .

mihanbaners
February 18th, 2015, 16:38
با سلام
در ختمتیم ...
آیدی یاهو : padidegan
ایمیل : padidegan@yahoo.com

Pars98
February 18th, 2015, 17:44
سلام
هنوز دنبال افراد مناسب هستیم:
افراد باید اسکایپ یا وایبر برای تماس داشته باشن
وارسال کنن تا بتونیم حداقل باهاشون تماس بگیرم و صحبت کنیم
از عزیزانی تاحالا درخواست دادن هیچکدوم راههای تماس لازم ما رو نداشتن
یکی مارو ارجاع داده یاهو یکی مارو ارجاع میده گوگل یکی ما رو ارجاع داده به شماره تلفن!!!:39:

درود ،

ببخشید اما این شما نیستید که باید راه ارتباطی رو انتخاب کنه !
شما به پرسنل نیاز دارید ، افراد دارای شرایط هم دارند راه های ارتباطیشون واستون میذارند..

این وظیفه شما هست که با راه ارتباطی متخصصین تماس بگیرید.
پس از اینکه پرسنلی رو استخدام کردید میتونید بفرمایید که فلان راه ارتباطی رو جهت سهولت امکان پذیر کنید.

با این حال بنده نیز میتونم در خدمتتون باشم. راه های ارتباطی:
تماس تلفنی 09197692972
یاهو مسنجر vakilionline
ایمیل iranvakili@gmail.com

سپاس

007
February 18th, 2015, 18:29
درود ،

ببخشید اما این شما نیستید که باید راه ارتباطی رو انتخاب کنه !
شما به پرسنل نیاز دارید ، افراد دارای شرایط هم دارند راه های ارتباطیشون واستون میذارند..

این وظیفه شما هست که با راه ارتباطی متخصصین تماس بگیرید.
پس از اینکه پرسنلی رو استخدام کردید میتونید بفرمایید که فلان راه ارتباطی رو جهت سهولت امکان پذیر کنید.

با این حال بنده نیز میتونم در خدمتتون باشم. راه های ارتباطی:
تماس تلفنی 09197692972
یاهو مسنجر vakilionline
ایمیل iranvakili@gmail.com

سپاس

س هر استخدام کننده ای شرایط خودشو داره و شما باید خودتونو با اون فرد مچ کنین اقای متخصص.
حتما در اگاهی های استخدام دیدین که شرایط قید میشه طرف بعدش اگر دید با شرایط هم خونی داره مراجعه میکنه
ماهم تنها اسکایپ یا وایبر و داشتن مهارت رو شرط کردیم که فکر نمیکنم موردی باشه درهرصورت ما با افرادی کنار میایم
دقیقا که نیاز ماروبرطرف کنن نه ما خودمون رو با این افراد و فکر کنم حق هر فردی باشه که شرایط کار با کارکنانش رو خودش معین کنه.
1-شماره تماس قبول نیست زیرا هزینه ی مکالمات گرون هست و رقبتی نمیکنم بیخودی از خدمات مخابراتی استفاده کنیم وقتی میشه ارزون تر از تکنولوزی های ارزانتری مثل اینترنت و ویپ استفاده کرد
2-هیچ یک از شرکت های معروف از سرویس معلوم الحالی مثل یاهو استفاده نمیکنن برای ارتباط با کارمندان و مشتری هاشون البته ممکن هست بگید خوب شمامعروف نیستین خوب درست هست
ولی خوب ما میخوایم یک ارتباط بی دردسرو تجربه کنیم که دو روز دیگه بیخودی برای مثال ایدیمون بلاک نشه و نتونیم کاری انجام بدیم و باعث اختلال درکارمون بشه.
3-جیمیل و استفاده ازش هم یاباعث میشه ما یک گوگل هنگ اوت نصب کنیم و یا یک جیمیل باز کنیم که تاکنون ازش استفاده نکرده ایم..
در هر صورت شما میتونستی بخونی مطلب رو و وقتی شرایط رو نداری به سادگی ازش رد شی وفردی باهاتون کاری نداشت.همینجور که ما به هیچ یک از افرادی که در اینجا خصوصی زدن و یادرعمومی مطالب رو نوشتن
کاری نداشتیم و نتونستیم تماسی بگیریم البته ممکن هست این موارد بهانه ما هم باشد ولی برامون مهم بود افرادی باهاشون کار میکنیم اولین شرط کاری ما رو یعنی سازگاری داشته باشن

باتشکر و ارادت

افراد لازم انتخاب شدن لطف کنن مدیران قفل کنن تاپیک رو متشکرم.

armin47
February 19th, 2015, 03:58
شماره بنده 09375501742 است نمی دونم چرا می خواستم پ.خ بدم می گفت مجوز ندارید کاربر جدید!!!! ، وایبر هم هستم .