PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قطع و وصلی پی در پی اینترنت

babelirani
February 17th, 2015, 20:41
با سلام خدمت تمامی عزیزان

متاسفانه حدود یک هفته ای میشه با قطع و وصلی بسیار زیادی در اینترنتم مواجه هستم

متاسفانه چند روزیم هستش پیگیریم با شرکت ISP ولی هنوز به هیچ نتیجه ای نرسیدم و احساس میکنم فقط دارم بحث رو کش میدن که خسته بشم و بیخیال

دوستان عزیز ممنون میشم اگه در این مورد مطالعه ای کردید یا تجربه ی مشابهی داشتید بنده رو کمک کنید واقعا خسته شدم از این قطع و وصلی های پی در پی هر 5-10 دقیقه یه بار نت قطع و دوباره وصل میشه

اینم وضعیت خط

http://8pic.ir/images/2ixr09zr5xjob7753ai5.png

اینم وضعیت پینگ و تایم اوت های مکرر

http://8pic.ir/images/jse6sslntdzvxcsrcwxj.jpg

SaMaN0861
February 17th, 2015, 20:45
والا خط که نویز نداره ، دانلود هم روی 4Mbps برات آپ کردن !
وقتی قطع میشی لینک مودم میره یا چراغ اینترنتت میره ( بعضی مودم ها رنگی میشن ) ؟؟

Mr.Pouria
February 17th, 2015, 20:48
سرویس دهنتون شاتل هست ؟

babelirani
February 17th, 2015, 20:52
والا خط که نویز نداره ، دانلود هم روی 4Mbps برات آپ کردن !
وقتی قطع میشی لینک مودم میره یا چراغ اینترنتت میره ( بعضی مودم ها رنگی میشن ) ؟؟

هیچکدوم چراغ ها کلا کاری نمیکنن و روشن باقی میمونن مثل وقتی که مودم روشنه ولی هیچ استفاده ای از نت نمیشه

پ.ن : با مودم دیگری هم تست شده مشکل هنوز پابرجاست

سرویس دهنتون شاتل هست ؟

خیر عزیز

Mr.Pouria
February 17th, 2015, 20:55
هیچکدوم چراغ ها کلا کاری نمیکنن و روشن باقی میمونن مثل وقتی که مودم روشنه ولی هیچ استفاده ای از نت نمیشه

خیر عزیز

من چنین مشکلی رو روی شاتل داشتم و بعد از پیگیری های متعدد توسط شاتل و ارسال چند کارشناس جهت برسی وضعیت بعد از 1 ماه مشکل رفع شد ...

مشکل از سمت من نبود و مشکل فک میکنم از تجهیزات شاتل در مرکز مخابراتی بود ...

به احتمال زیاد خود isp شما مشکل داره و ممکنه از مشکل خودشون مثل شاتل در منطقه ما با خبر نباشه ...

SaMaN0861
February 17th, 2015, 20:55

دوست عزیز اگر برات مقدور هست teamviewer ارسال کن تا دقیق بررسی کنم .

babelirani
February 17th, 2015, 20:58
من چنین مشکلی رو روی شاتل داشتم و بعد از پیگیری های متعدد توسط شاتل و ارسال چند کارشناس جهت برسی وضعیت بعد از 1 ماه مشکل رفع شد ...

مشکل از سمت من نبود و مشکل فک میکنم از تجهیزات شاتل در مرکز مخابراتی بود ...

به احتمال زیاد خود isp شما مشکل داره و ممکنه از مشکل خودشون مثل شاتل در منطقه ما با خبر نباشه ...

متاسفانه همین مشکل سال گذشتم همین مشکل برام پیش اومد اون موقع هم پیگیری کردم درست نشد یک ماه بعدش خود به خود درست شد

در هر صورت ممنون از راهنمایتون باهاشون در میون میزارم همچین موردی رو حتما

دوست عزیز اگر برات مقدور هست teamviewer ارسال کن تا دقیق بررسی کنم .

با سلام پ.خ میدم خدمتتون