PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ***ناگفته های بازی کلش اف کلنز***

Ne&in
February 17th, 2015, 14:56
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام ؛
شاید این روزها زیاد اسم بازی کلش اف کلنز رو شنیده باشید چه بسا خودتون بازی میکنید و یا درگوشی یا تبلت دوستان یا آشنایان یا اعضای خانواده خود دیده باشید..
درسته منم خودم کسی هستم که نزدیک به یک سال هست که این بازی رو رها نمیکردم و به قول معروف معتاد بازی بودم...
این روزها در راس بازی های اندرویدی و اپلی میتونید این بازی جذاب رو نظاره گر باشید ...بله بازی جذاب ...قبل از اینکه برم سراغ ناگفته های این بازی جذاب برخودم واجب میدونم یکم ازین بازی بگم و بگم چرا به این بازی وابسته میشیم ..
این بازی اول از همه از یک دهکده خالی از تجهیزات شروع میشه که با تلاش و ساخت و ساز باید به دهکده ای قوی برسیم با نیروهای قوی و قدرتمند...دلیل اعتیاد آور بودن این بازی به نظر بنده البته، این است زمان دار بودن به روز شدن تجهیزات و نیروها هست چون برای اونکه برسیم به آنچه که دوست داریم باید ساعت ها یا گاها روزها صبر کنیم تا خانه اصلی ما به روز و لول بالاتری داشته باشه برای مثال...این بازی همش جنگ هست و خشن و غارت کردن دیگران برای پیشرفت خود و در عین حال در فضای گرافیکی حذاب و جالبی که کمتر جنگ و خشن بودن رو میشه توش لمس کرد...{ولی کاش به جای برنامه ریزی کردن و هدف گذاشتن برای پیشرفت کردن در بازی برای درس و تحصیل و آینده زندگی خودمون اینطور دقیق و عمیق برنامه ریزی میکردیم که هم پیشرفت کنیم سریع هم شکست کمتری رو متحمل بشیم}
و حالا میخوام تجربه زندگیم در این بازی رو برای شما روایت کنم...
والدین محترم که به بچه ها گوشزد میکنید به بچه ها این بازی مزخرف چی هست که دایم بازی میکنی کافیست فقط یک روز زمان بذارید و بازی کنید کمتر کسی سراغ دارم مجذوب بازی نشه....که این ترفند موفقی بود که شرکت سازنده آن از پسش بر آمد ...
و امّا ناگفته های کلش اف کلنز ...
میخوام براتون از زندگی حدود یک ساله ام در کلش اف کلنز بگم...
من در روزهای اول بازی رو خیلی دوست داشتم زود پیشرفت کنم و به دوستان و آشنایان برسم ولی رفته رفته آسیب های این بازی باعث که متنفر بشم ازش...
من بیشترین زمان بازیم رو در کلن یکی از آشنایان گذروندم که خدا رو شکر مشکل اخلاقی در اون کلن نبود چون اعضای کلن مودب بودند...
در اوایل بازی حدود دو ماهی در کلن های مختلفی گشت زدم و با آدم و گروه های متفاوتی آشنا شدم...
که برخی مشکلات این بازی رو در کلن های مختلف باهاش برخورد کردم و این اواخر هم بیشتر در قسمت چت همگانی بودم به برخی فسادهای این بازی برخورد کردم..که فکر میکنم این برای والدین افراد زیر 18 سال هشدار هست نه افرادی که خوب و بد رو تشخیص میدن و شخصیتشون شکل گرفته...
من به یک کلنی پا گذاشتم که رنج سنی **** داشت اول گفتم خوبه عوضش بچه بازی نیست { در کلن هایی که افراد زیر 17 سال وجود داره ثبات حاکم نیست چون هنوز احساس نوجوانی در بچه ها هست و حس غرور کاذب و احساس بزرگی زود رس }گفتم پس در محیطی آرام و کم تنش زا هستم..چون بیشتر افراد بالای 19 سال یا دانشجو هستند یا شاغل و توقع دارند ساعات استراحت خود رو در بازی بگذرونن و دچار اعصاب خوردی نشن {چنین چیزی نبودش در این بازی محال هست }...بعد از گذشت چند ساعت در بازی فحاشی هایی رو از افراد اون کلن دیدم که برای اونها جنبه تفریح و شوخی داشت و کم کم یکی از پسران کلن شروع کرد برای یکی از دخترهای کلن خاطرات خود رو در مورد روابط نامشروع خودش گفتن و تمام کلن دم به دم هم دادن در این مورد و تازه متوجه شدم این دوستان اکثریت اینکاره هستند و اگرم نیستند افراد رو تحریک به اعمال نادرست میکنن و تشویش به این امر ...واقعا متاسف بودم برای افرادی که بازی نمیکردند هدفشون چیز دیگری بود و سریع ازون کلن زدم بیرون و خیلی از خدای خودم شرمنده بودم که چرا باید ما انسانها محیط بازی رو هم به فساد بکشیم و خوشحالم که سریع متوجه شدم اومدم بیرون...شاید خیلی نگذشت از حضورم در این کلن ولی دریافتم فاسد در همه جا کار خودش رو انجام میده...حتی در چت همگانی به وفور دیده میشه ...پسر 12 ساله فحاشی هایی میکنه فقط آدم خجالت میکشه این به عنوان ایرانی داره حرف میزنه....
بعد اون کلنی رفتم بر حسب اتفاق به پیشنهاد یکی از اقوام که حالت دوستانه و خانوادگی داشت کلن واقعا مودب و عالی بودجالب بودم برام یه چیزیش که دوتا داداش و یک خواهر بودن در این کلن که مامانشونم بود حتی نامزد یکی از پسرها هم بود...میخوام بگم مادر که حس نگرانی به این بازی رو با ورود خودش به بازی و جایی که فرزندانش بیشترین ساعات رو میگذروند نظاره گر بود و آفات بازی رو از نزدیک لمس میکرد...
یکی از اتفاقات این بازی سر شوخی بین افراد کلن اختلاف بین یک زوج افتاد تا حدی که باهم قهر کردند و یکی از کلن رفتو دیگری راحت در کلن بود و با ابجی های هم کلنیش میگفت و میخدید و براش مهم نبود چون تنوع برای انتخاب و فکر میکرد این بازی باعث شد روشن بشه و بفهمه که دختر خوب و سر به زیر به درد زندگی نمیخوره...
افراد کوچیکتر هم شاهد این موضوع بودن که سر یک باز ی هم میشه حتی یک زندگی مشترک دچار آسیب بشه...
در کلن دیگری یکی از افراد با افتخارمیگفت من حتی سر کار یواشکی بازی میکنم و وقتی خونه میام برای پسر یکساله ام و همسرم وقتی نمیذارم بعد شام وارهایی که دارم رو میرم و چندتا غارت میکنم و به دهکده ام سر و سامان میدم و اونقدر خسته هستم میخوابم...
واقعا سوالم اینه ازین پدر و همسر سی و چند ساله که ارزش بازی از فرزند یک ساله که شیرین ترین لحظات یک بچه هست بیشتره؟لحظاتی که هیچ وقت بر نمیگرده...یا اینکه همسر شما واقعا حقی نداره بعد از یک روز تمام انتظار رسیدن شما به خونه که به جای بازی به ایشون توجه بشه نه ابجی های توی کلن !!!
گاهاً دیدم طرف میگه از خستگی چشمام باز نمیشه و از سر کار با همسرم اومدیم و شام خوردیم
و الان اون خوابیده من اومدم ات وار برم بعد ات وارش رو رفته ولی زمانیکه برای گپ زدن میتونست برای همسرش بذاره رو برای ابجی ها یا برعکس برای داداشی هاشون گذاشتن خانم ها و اونقدر که در صدد رفع ناراحتی اینها هستند برای اعضای خانواده خودشون زمانی نمیذارن...
بعد رفتم کلنی دیگر فضای خوبی بود ولی آسیب هایی که قشر محصل میدید رو براتون میگم ...
رنج سنی 13- 16 سال مخصوصا آقا پسرا از درس خودشون میزدن که بازی کنن شب امتحان میومدن که وار برن هرچند مدیر کلن حواسش بود آسیب نبینن ولی باید همه وار میرفتن ...و کلا نگم از تنش هایی که بین افراد پیش میومد برای شرکت در وار و چه کدورت هایی ایجاد میشد بین صمیمی ترین افراد و حتی بین زوج ها و خواهر برادرها...
طرف سال پیش دانشگاهی بود و خیلی باهوش ولی تایم زیادی رو برای بازی میذاشت و خیلی قوی بود...سال شرنوشت ساز یک نوجوان...
یک سوال دارم از همه ی محصلین عزیز واقعا بازی ارزشش از آینده شغلی ،اقتصادی ،اجتماعی شما بیشتر هست...یک روزی ازین بازی زده میشد که دیگه دیر هست برای جبران روزها و ساعتها و زمان های خوب برای فرصت های خوب یادگیری یا فرصت های خوب شغلی یا از همه مهم تر در کنار خانواده بودن...
شما اون زمانی رو که صرف بازی میکنید صرف تفریحات همراه خانواده کنید و برای درس و وظایف اصلیتون زمان بذارید ،برای کسب درآمد به فکر ***ی بازی نمی افتید...{البته کم هستند این افراد ولی هستند در همه رنج سن}
بله ***ی در سسن 13 و 16 ساله ...یه بنده خدایی میخواست بازی خودش رو بفروشه چون دیگه میخواست زمانش رو بیشتر برای کار و چیزهای مهم زندگیش بذاره دوتا مشتری داشت که نوجوون بودن و اصرار داشتن که یوزر نیم و پسورد جیمیلش رو بگیرن اول و بعد 1500000تومان رو به حساب شخص بریزن...خلاصه همین که اسم سایتهای معتبر واسطه برای فروش اکانت بازی آوردیم کم کم عصبی میشدن و زیر بار نمی رفتن و میگفتن ما به شما اعتماد داریم و شما هم باید به ما اعتماد کنید ولی در آخر نفروخت و اونها توی اون سن فحاشی هایی میکردن که من توی این 24 سال زندگیم نشنیده بودم...
معلوم و آشکار شد که قطعا ***ن...{چون فکر نمیکنم پدر و مادر درست و فهمیده اجازه خرج میلیونی به نوجوون خود بدهند و چه بسا بیشتر چدر و مادرهای این افراد انسانهای خوبی هستند ولی فرزندانشون با هم نشینی با افراد نادرست یا کل با دوستان یا طمع پول و یا هر دلیل دیگری فرزندشون گرفتار کار نادرستی بشه}
خب چرا یه بازی باید باعث بشه افراد زیادی فقط به فکر ***ی و کلاه برداری باشن ...مگه اسمش بازی نیست؟!!!این هایی که گفتم تازه بعضی از آسیب های این بازی هست...
لازم به ذکر هست که با خودن این مطلب فقط قرار هست هشیار بشیم و نه اینکه بگیم تمام افرادی که بازی میکنن به این شکل هستند بنده تجربیات خودم رو گفتم و افراد خوب و متشخص زیادی هم در همه رنج سنی بود و فقط فقط قصد بازی داشتند و بس که تعداد این افراد خیلی بیشتر از آنهایی بود که روایت شد...فقط بنده قصد آگاهی بخشس به همه افرادی بود که حتی درست بازی میکنن که گرفتار این طور مشکلات نشن....
در آخر از همه میخوام که اگرم بازی میکنید در حد یک بازی و تفریح سالم زمان بذارید براش...محصلین و مجردین بزرگوار زندگی فقط بازی نیست که حتی پس انداز های خودتون رو سر این بازی هدر کنید...پدر و مادر ان ما زحمت بسیار زیادی برای ما کشیدن تا شدیم ماهایی که در کلن تا لول و سطحمون بالا میره دیگه خدارو بنده نیستیم و سر بازی باهاشون جر و بحث میکنیم و باعث نگرانی اونها میشیم که آینده اخلاقی و اجتماعی و تحصیلی فرزند من چی میشه وقتی که حتی وقت غذا و خرید و مهمانی و سر کلاس درس و شب یواشکی زیر پتو مشغول بازی هست...پرخاشگر شده!!!
بزرگواران نسلی بودیم که تلاش کردیم ودرس خوندیم و کمتر به تفریحات کاذب روی آوردیم شدیم این که با تحصیلات مناسب هم باید باز هم تلاش کنیم برای مدارج بالای تحصیلی پیش بریم تا شغل خوب و اقتصاد خوب و موقعیت اجتماعی خوب داشته باشیم...پس فرصت یادگیری و یا فرصت های طلایی زندگی و با هم بودن رو از دست ندید... دیگه بر نمگیرده...مگه چقدر میخوایم زندگی کنیم که نصف عمرمون هدر بازی بشه و سرنوشت درست رو با هدر دادن زمان از دست بدیم..
بچه ما همیشه نوجوان نمیمونیم...نمیگم بازی نکنید به اندازه باشه در حد رضایت پدر و مادر و کاری نکنید که در آینده حسرت گذشته بخورید...
افراد متأهل هم یکم به فکر فرزند و خانواده باشند ..چون همیشه زندگی یک شکل نمیمونه و همیشه طاقت افراد و صبر افراد در برابر غیر ضروریات زندگی یک شکل نیست..
وقتی همسر شما قصد کرد با شما زندگی کنه خواست با خود شما زندگی کنه چه خانمی که بازی میکنی و یا آقایی که بازی میکنی ،{در آقایون بیشتر دیده شده}نه اینکه با کسی زندگی کنه که بیشترین زمان زندگیش رو صرف بازی کنه که هیچ سودی نداره نه برای خودش نه برای افراد خانواده و نه برای آینده اونها...و بهترین لحظات با در کنار هم بودن و محبت بگذرونید و تفریحات سالم و خوب در کنار هم بودن رو از دست ندید...
چرا باید در اینترنت سرچ کنیم روش ترک اعتیاد بازی کلش اف کلنز باشه ؟!شرکت سوپرسل سود میکنه چون از همین فکر و تحصیل و شغل مناسبش داره استفاده میکنه تا کسب در آمد کنه تا فضای مناسبی برای خانوادش داشته باشه ....و در آخر رسیدیم به آخرین نقطه ی بازی آخرش که چی ؟!برسید در حد یک بازی نه زندگی کردن...
زندگی نوجوونا و جوونای ما ایرانی ها شده کلش اف کلنز...
در آخر عرض کنم آسیب های این بازی بیشتر از این حرفها هست که بعد از اینکه فرصت ها و زمانها و عمر خودمون رو تلف کردیم و هدر میفهمیم که دیگه دیره..
موفق و پیروز باشید...

دلنوشته نویسنده وبلاگ همه چیز در باره کلش اف کلنز (http://iraaanclan.blogfa.com/post/61)...

Netfollower
February 17th, 2015, 15:30
درود

عقده ایرانی زبانزد خاص و عام است
نه اینکه من ایرانی نباشم . نه اینکه جدا باشم
فقط جز دراوردن خرج زندگی و چسبیدن به شکم و کمر
سعی کردم تنوعیات دیگری برای خودم درست کنم (بیلیارد , شنا , فیتنس و.... )
که اینگونه ضعف های زندگی ام را در یک بازی خالی نکنم !
متاسفانه اکثرا چه در این بازی یا چه چت روم ها و... دنبال دوستی هستند (البته نه دوستی خالی)
قطعا وقتی یکی در دنیای واقعی دورش پر باشد نیازی به ..... ندارد !
زن شوهردار , بچه ی محصل , مرد متاهل ,.... " این عمق فاجعست "

این بازی فقط یک بازی تحت وب است و حتی منی که هیچوقت گیمر نبودم و شرکت دارم و کارم 7سال است در
اینترنت است و حتی خودم سایت گیم دارم
هر تایم خالی " پشت ترافیک...فضای خالی بین کلاس های دانشگاه ..." صرفا بازی میکنم
وارد هیچ کلنی هم نمیشوم چون در جریان خصوصیات رفتاری هموطنان غیور هستم

و از انجایی که نمیتوانم هیچ تغییری در این خلق باطل ایجاد کنم تغییر را از خودم شروع میکنم.....

موفق باشید

پ.ن

کسی که یک بازی را تبدیل به زندگی میکند , در داشتن زندگی دچار مشکل است
وگرنه این یک بازی است و چه بسا خیلی ها مثل من در روز 15دقیقه هم صرف این بازی نمیکنند !
متاسفانه کسانی که به آن ها اشاره کردید در این اپلیکیشن هرهدفی دارند جز بازی کردن...!!!

mhiizadi
February 17th, 2015, 15:34
من یه ساله رو گوشیم دارمش ولی هیچ وقت واردش هم نشدم :|

delta
February 17th, 2015, 15:59
در آخر عرض کنم آسیب های این بازی بیشتر از این حرفها هست که بعد از اینکه فرصت ها و زمانها و عمر خودمون رو تلف کردیم و هدر میفهمیم که دیگه دیره..
موفق و پیروز باشید...

آسیب چی داداش من؟ کلشها و کلنزها,اینستاگرام و وایبرها,فیس ب و یوتوب ها, قلیان و سیگارها , ما ه واره و نوشیدنی ها همشو همش برای اینه که برای لحظه ای یا ساعتی هم شده از این زندگی تمام استرس و گرانی و ناراحتی که شب و روز فکر اقساط بانک و چک و بدهی و.. هستیم رها بشیم!!ا
بیایید الکی کسی یا چیزی رو مقصر ندونیم...از ماست که برماست!

downloaddl
February 17th, 2015, 16:13
آسیب چی داداش من؟ کلشها و کلنزها,اینستاگرام و وایبرها,فیس ب و یوتوب ها, قلیان و سیگارها , ما ه واره و نوشیدنی ها همشو همش برای اینه که برای لحظه ای یا ساعتی هم شده از این زندگی تمام استرس و گرانی و ناراحتی که شب و روز فکر اقساط بانک و چک و بدهی و.. هستیم رها بشیم!!ا

منم با شما موافقم.
:دی چیز دیگه نمی تونم بگم
موافقم شدید.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

استاتر عزیز

من هم شش ماهی هست که کلش آف کلنز بازی می کنم
این بازی اعتیاد آور هست قبول
ولی آسیب پزیری غیر از داغون کردن گوشیم چیز دیگه ندیدم
بعضی وقت ها باید حد و مرز برای زندگی بزارید و همه چیو گردن بازی ها و نرم افزار های ارتباطی یا ... نندازیم.

Ne&in
February 17th, 2015, 16:26

منم با شما موافقم.
:دی چیز دیگه نمی تونم بگم
موافقم شدید.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

استاتر عزیز

من هم شش ماهی هست که کلش آف کلنز بازی می کنم
این بازی اعتیاد آور هست قبول
ولی آسیب پزیری غیر از داغون کردن گوشیم چیز دیگه ندیدم
بعضی وقت ها باید حد و مرز برای زندگی بزارید و همه چیو گردن بازی ها و نرم افزار های ارتباطی یا ... نندازیم.

با سلام و احترام
بزرگواران اگر متن رو خوب خونده باشید متوجه میشید که بنده فقط در مورده پاره از آسیب ها و مشکلات بازی گفتم که البته این رو هم بارها تاکید کردم که مشکل بازی نیست و دائم از بزرگوارانی که بازی میکنند خواستار شدم که افراط در بازی نکنند...پس بنده بازی زیر سوال نبردم ..بلکه گفتم این ما هستیم که باید در کنار بازی کردن درست تفریح کنیم و تمام زندگی ما بازی نشود...بنده تجربیات و چیزهایی که عیننا دیدم رو بیان کردم و حتی نگفنم برای خودم اینها اتفاق افتاده که بخوام چیزی رو مقصر بدونم...ولی زمان از دست دادن رو داشتم و نشئت گرفته از تفریط هست...

بنده هم گفتم خیلی آسیب هایی که میگم جنبه ی هشداری داره نه اینکه حتما تمامی افرادی که بازی میکنن اینگونه هستند...

TATSERVER.NET
February 17th, 2015, 16:40
مشکل فرهنگ سازی است.

شما کافیست همین الان سر به یک دبستان بزنید!
الفاظی را میشنوید که در عمر خود نشنیده اید!

taksis
February 17th, 2015, 16:51
یه بار نصبش کردم حوصلم نگرفت بازی کنم پاکش کردم :))
اینجور که شنیدم هک هم میشه که بشه توش تقلب کرد

babelirani
February 17th, 2015, 16:52
با سلام

اول اگه میخواستید فقط یه مقاله بی طرف بزارید باید تمام جوانب رو میسجیدید

دوم نیازی نیست برای اثبات حرفهاتون متنتون رو Bold و با سایز بزرگتر از حد معمول ارسال کنید

سوم از نظر نویسنده مقاله اگه بخوایم چاقو رو هم میتونیم به چالش بکشیم

دوست عزیز هر چیزی یه جنبه خوب و یه جنبه بد داره

اینکه شما ازش به صورت بد استفاده میکنید دلیل بر این نیست که کلا مشکل داره

و در آخر لطفا و لطفا کم مد دایی جان ناپلئونی بردارید

sohrab1374
February 17th, 2015, 17:06
مشکل فرهنگ سازی است.

شما کافیست همین الان سر به یک دبستان بزنید!
الفاظی را میشنوید که در عمر خود نشنیده اید!

من توی یه کلن اینترنشنالم ... به شدت به زبانم کمک کرده ...
هرچیزی بستگی به خود ادم داره ...

hotler
February 17th, 2015, 17:07
با سلام

دوم نیازی نیست برای اثبات حرفهاتون متنتون رو Bold و با سایز بزرگتر از حد معمول ارسال کنید

همیشه حرفات تکه تک....
لایک

Ne&in
February 17th, 2015, 17:25
با سلام

بنده همیشه ازین نوع فونت و سایز نوشته استفاده میکنم و نیازی نمیبینم که حرفم اگر حق باشه به زور bold کنم...

با عکس العملی که متعصبانه نشون دادین به نوشته نشون میده که بنده دقیقا به هدفم رسیدم...

قصد اصلی بنده هم هوشیاری خانواده ها هست و آنهایی که ارزش قایل هستند به زمانشون...

من توی یه کلن اینترنشنالم ... به شدت به زبانم کمک کرده ...
هرچیزی بستگی به خود ادم داره ...

بله بزرگوار همه چیزهایی که ما استفاده میکنیم هم خوبی داره هم عوارض بد...همون دارو هم که مصرف میکنیم در بروشورش برای هشدار به مصرف کننده ی دارو عین اینکه خوب هست عوارضش رو هم گوشزد میکنه...
فکر نمکنم نه دارو زیر سوال ببره و نه مانع مصرف دارو بشه...

Ashkankamangar.ir
February 17th, 2015, 17:39
من خودم این بازی رو میکنم
یه کلن خانوادگی داریم و پنج شنبه وار استارت میخوره میریم حریف رو میزنیم و تموم
کلاً روزی 30 دقیقه براش وقت میذارم
فقط یک بازی هست
در مورد مسائلی که گفتید چون فونتتون بزرگ بود خوندنش چشممو آزار داد ولی مفهوم کلی رو گرفتم
دوست عزیز اون افرادی که توهین و ... میکنند همه کودک هستند و خود بازی هم گزینه ای به نام mute داره که میتونید دیگه پست های اون فرد رو نبینید
در مورد تاثیر این بازی هم باید بگم چاقو هم برنده هست
داعش با چاقو سر افراد بیگناه رو میبره من به شخصه باچاقو میوه پوست میکنم
مشکل ما ایرانی ها و مخصوصاً مسلمان ها اینه که بلد نیستیم حتی اعتراض کنیم
نحوه ی اعتراض مارو با خارجی ها مقایسه کنید
ما در ایران وقتی معترض هستیم میریم و فیس بوک طرف رو نابود میکنید.میریم تو خیابون داد میزنیم و مرگ بر ... میگیم.
ولی خارجی ها وقتی اعتراض دارند نهایتش اینه یه شمع توی میدان اصلی شهر روشن میکنن
ما ایرانی ها زیادی تو همه چیز افراط میکنیم
تو دوستی ها افراط میکنیم
تو روابط عاشقانه افراط میکنیم
تو بازی افراط میکنیم
امروز بعد از 5 سال رفتم دانشگاهم. که مدرک تحصیلیمو بگیرم و ریز نمراتم رو برای ترجمه واسه سفارت
دانشگاه نگو بگو تالار عروسی (من مشکلی با این قضییه ندارم)
اما واقعا ساپورت برمودا اونم توی زمستون مناسب برای دانشگاه هست؟)
وسط دانشگاه پسره به دختره متلک میگفت(اینو کجای دلم بذارم)
کلاسها خالی بود همه تو محوطه بودند
به هر حال سریع مدرکمو گرفتم و فرارررررر
این موارد باید ریشه ای حل بشه
من 29 سالمه یادمه زمانی که کوچکتر بودم زمان دبیرستان اوج چت یاهو بود
به قرآن قسم میخورم توی چت یاهو خیلی هامون خجالت میکشیدیم به دختر حرفی جز سلام و خوبی و asl بگیم

الان کلا هنوز چت شروع نشده ...........
در ضمن الان چرا همه میگند "اصل" چون کلمه ی asl یا اسل مخفف سه کلمه ی age . S e x .location هست ولی بازم همه میگند اصل ؟؟؟؟؟؟
خلاصه حرف زیاده اینا باید ریشه ای حل بشه
و زمانی بیشتر از 100 سال نیازه اگر شرایط و درک این موارد براتون سخت هست بهترین کار همون کاریه که دارم من میکنم
موفق باشید

emimen222
February 17th, 2015, 17:43
سلام
دوستان که همه حرفاشون منطقی بود
ولی هر چی فکر میکنم متوجه نشدم که منظورشون اینه که بازی نکنیم یا بازی میکنیم با خانواده بازی نکنیم شایدم اگه بازی میکنیم با ادب باشیم ? :d
خودمم چند روزه شروع کردم این بازی ولی هر کاری میکنم بیشتر از 2دقیقه نمیشه موند داخل گیم اپدیتش میافته برای 24h اینده :D اکر هم خواستید برید سافت98 نسخه هک شدش اونجاست :D

یا اینکه بهتر بود بگم این همه مشکل داریم ما توی م م ل ک ت شما چسبیدین به بازی ؟ :D

یاشار زوم
February 17th, 2015, 17:55
من این بازی بازی نکردم زیاد اهل بازی موبایلی و کامپیوتری نیستم

ولی به جای این که بیایید تخریب کنید فرهنگ سازی کنید خیل بهتر به نتیجه میرسید مثل فیسبوک این همه تخریب کردن اخرش به نتیجه نرسیدن مثل موزیک رپ این همه تخریب کردن مستند شوک ساختن باز به نتیجه نرسیدن اخرش همشون مجوز گرفتن و قانونی شدن.

این کار ها فقط هزینه بر دولت میزاره یه ادم های تو ایران هستن که پول موفت میگیرن و کارشون تخریب بازی های خارجی و محصول های امریکایی و ... هستن. به این چیز ها نباید گوش داد...

Ne&in
February 17th, 2015, 18:12
من این بازی بازی نکردم زیاد اهل بازی موبایلی و کامپیوتری نیستم

ولی به جای این که بیایید تخریب کنید فرهنگ سازی کنید خیل بهتر به نتیجه میرسید مثل فیسبوک این همه تخریب کردن اخرش به نتیجه نرسیدن مثل موزیک رپ این همه تخریب کردن مستند شوک ساختن باز به نتیجه نرسیدن اخرش همشون مجوز گرفتن و قانونی شدن.

این کار ها فقط هزینه بر دولت میزاره یه ادم های تو ایران هستن که پول موفت میگیرن و کارشون تخریب بازی های خارجی و محصول های امریکایی و ... هستن. به این چیز ها نباید گوش داد...

بنده هیچ کاری با سیاست ندارم و این رو یک موضوع اجتماعی تلقی میکنم...بنده چیزهایی که خودم دیده بودم و تجربه کرده بودم رو گفتم...و بارها هم گفتم بنده اصلا طرف صحبتم بازی نیست و اصلا نگفتم بازی نکنند بلکه یکم بی تعصب و بدون نگاه مغرضانه نگاه بشه بنده دارم میگم ما نباید اینطور یاشیم این شرکت سوپرسل فقط فقط یک بازی طراحی کرده و ما هستیم که حتی داریم فضای بازی رو خراب میکنیم و قدر لحظات خودمون رو بدونیم...
فکر میکردم مخالف مطلب زیاد باشه ولی منطقی نه احساسی...

همینکه یک نفر آگاه بشه و هشیار برای بنده کافی هست ...حتی به والدین گفتم فرزندتون رو زود از بازی رو محروم نکنید بلکه خودتون اگر نگران هستید همگام باشید بعد شما بزرگواران بنده رو محکوم میکنید به تخریب ..

گفتم ولی بازهم دوباره عنوان میکنم :همه چیزهایی که ما استفاده میکنیم هم خوبی داره هم عوارض بد...همون دارو هم که مصرف میکنیم در بروشورش برای هشدار به مصرف کننده ی دارو عین اینکه خوب هست عوارضش رو هم گوشزد میکنه...

هیچ وقت هوشیار کردن آدم ها و شاید تلنگری باشه برای کسی مطلبی رو تخریب تلقی نکنیم...

همین دیگه همیشه منتظر هستیم تمام حرفها رو تخریب برداشت کنیم و خودمون همون کار رو برای طرف مقابل انجام بدیم...

بازم میگم خوشحالم به اون چیزی که میخواست رسید نوشته...چون بازخورد مطلب رو در سایت های متفاوت با افکار و عقاید متفاوت دریافت کردم...

Quality
February 17th, 2015, 18:32
بنده هیچ کاری با سیاست ندارم و این رو یک موضوع اجتماعی تلقی میکنم...بنده چیزهایی که خودم دیده بودم و تجربه کرده بودم رو گفتم...و بارها هم گفتم بنده اصلا طرف صحبتم بازی نیست و اصلا نگفتم بازی نکنند بلکه یکم بی تعصب و بدون نگاه مغرضانه نگاه بشه بنده دارم میگم ما نباید اینطور یاشیم این شرکت سوپرسل فقط فقط یک بازی طراحی کرده و ما هستیم که حتی داریم فضای بازی رو خراب میکنیم و قدر لحظات خودمون رو بدونیم...
فکر میکردم مخالف مطلب زیاد باشه ولی منطقی نه احساسی...

همینکه یک نفر آگاه بشه و هشیار برای بنده کافی هست ...حتی به والدین گفتم فرزندتون رو زود از بازی رو محروم نکنید بلکه خودتون اگر نگران هستید همگام باشید بعد شما بزرگواران بنده رو محکوم میکنید به تخریب ..

گفتم ولی بازهم دوباره عنوان میکنم :همه چیزهایی که ما استفاده میکنیم هم خوبی داره هم عوارض بد...همون دارو هم که مصرف میکنیم در بروشورش برای هشدار به مصرف کننده ی دارو عین اینکه خوب هست عوارضش رو هم گوشزد میکنه...

هیچ وقت هوشیار کردن آدم ها و شاید تلنگری باشه برای کسی مطلبی رو تخریب تلقی نکنیم...

همین دیگه همیشه منتظر هستیم تمام حرفها رو تخریب برداشت کنیم و خودمون همون کار رو برای طرف مقابل انجام بدیم...

بازم میگم خوشحالم به اون چیزی که میخواست رسید نوشته...چون بازخورد مطلب رو در سایت های متفاوت با افکار و عقاید متفاوت دریافت کردم...

شستشوی مغزی
فرهنگ سازی اشتباه

بهش فکر کن

Ne&in
February 17th, 2015, 18:36
شستشوی مغزی
فرهنگ سازی اشتباه

بهش فکر کن

الان بنده چه شستشوی مغزی کردم و یا چه فرهنگسازی اشتباهی کردم؟!

یاشار زوم
February 17th, 2015, 19:25
شستشوی مغزی هست این کار

با یک نوشته نمیشه فرهنگ سازی کرد روی سیگار رو نگاه کنید عکس های دل و قلوه وجود داره ایا این کار باعث کاهش ادم های سیگاری شده؟ خیره هرسال هم میشنویم که سال به سال بیشتر میشه

خود بازی رایانه ای باعث خلاقیت میشه الان توی کشور های امریکایی میبینیم که مسابقات حرفه ای برگزار میشه توی تلوزیون مصاحبه میشه سرمایه گزاری انچنانی و ....

شما این مطلب رو زدین من الان تشویق شدم برم دانلود کنم و روی موبایلم نصبش کنم به خدا...

Ne&in
February 17th, 2015, 19:37
شستشوی مغزی هست این کار

با یک نوشته نمیشه فرهنگ سازی کرد روی سیگار رو نگاه کنید عکس های دل و قلوه وجود داره ایا این کار باعث کاهش ادم های سیگاری شده؟ خیره هرسال هم میشنویم که سال به سال بیشتر میشه

خود بازی رایانه ای باعث خلاقیت میشه الان توی کشور های امریکایی میبینیم که مسابقات حرفه ای برگزار میشه توی تلوزیون مصاحبه میشه سرمایه گزاری انچنانی و ....

شما این مطلب رو زدین من الان تشویق شدم برم دانلود کنم و روی موبایلم نصبش کنم به خدا...

بنده هم دارم میگم استفاده درست بشه داستان هایی رو که روایت کردم همش گویای این بود که ایها الناس ازین بازی درست استفاده کنیم...
تو قسمت قبلی بنده گفتم تا اسم یک سایت معتبر واسطه برای فروش اومد جا زد...پس بنده برای کسب درآمد یا استفاده درست از این بازی بحثی ندارم...

گفتم بازم میگم اگر خوب و دقیق بخونید متن رو دارم میگم از یک بازی خوب هم میشه یک بازی بد ساخت اونا مسابقات حرفه ای میذارن بله چون همه بیشتر بازی میکنن و رقابت درست تا همه دیگر رو تخریب کنن حتی در بازی....

بله درسته اونیکه نخواد بفهمه و گوش بده که درست استفاده کنه نمیکنه ولی برای اینکه عده زیادی گوش نمیکنن شرکت دارویی نمیاد برای اون یک عده نگه عوارض های بد یک دارو رو...

Edwin
February 17th, 2015, 19:43
حدود 4 ماهی میشه بازی می کنم .
اوقات خالیم رو که میتونست با خیلی کارهای مُخربِ دیگه ( به فرض مثال عرض می کنم ) پُر کرده .
ادراک و قدرت تشخیص خوب و بد رو هم خداوند بهمون داده .
هرکسی خوب و بد خودشو تشخیص میده و اگر هم نتونه خودش ضربه میخوره ..
نمیشه گفت چون کسی ضربه خورده همه ضربه خواهند خورد !!!!
به طور مثال اگر در ایران اینترنت محدودیتی نداشته باشه .
ممکنه یکی برای ارتباط با خانوادش در اون سر دنیا از فیسبوک استفاده کنه
ممکن هم هست که یک نفر به سایتهای مُخَرِب رو بیاره .

من شما نیستم ، و شما هم من نیستید . این یک قضیه کلی هست
موفق باشید .

پ.ن: اگر سایز نوشته تون کوچک باشه باعث آزار دیگران نخواهید شد و قطعا در کمتر خوانده شدن متن تان تاثیری نخواهد داشت !!!!!!

m0rt3za
February 17th, 2015, 19:47
سلام
نمیدونم چرا اکثر کسانی که در این تاپیک شرکت کردن به استارتر حمله کردن
شاید چون متن طولانی بود کامل نخوندین
استارتر هیچ جا نگفت بازی نکنید، نگفت این بازی از پایه و اساس بد هست و مشکل داره
فقط چند تا مشکل رو گوشزد کرد که واقعیت هست
استارتر داره میگه اگر بازی می کنید، فقط براتون در حد یه بازی باشه و طوری نباشه که کار و زندگی و خانواده رو فدای بازی کنید ولی نمیدونم چرا عده ای در مقابل حرف های منطقی ایشون جبهه گرفتن
قبلا از اظهار نظر های غیر منطقی متن رو بخونید بعد یکم فکر کنید و بعد منطقی نظر بدید

Ne&in
February 17th, 2015, 19:50
حدود 4 ماهی میشه بازی می کنم .
اوقات خالیم رو که میتونست با خیلی کارهای مُخربِ دیگه ( به فرض مثال عرض می کنم ) پُر کرده .
ادراک و قدرت تشخیص خوب و بد رو هم خداوند بهمون داده .
هرکسی خوب و بد خودشو تشخیص میده و اگر هم نتونه خودش ضربه میخوره ..
نمیشه گفت چون کسی ضربه خورده همه ضربه خواهند خورد !!!!
به طور مثال اگر در ایران اینترنت محدودیتی نداشته باشه .
ممکنه یکی برای ارتباط با خانوادش در اون سر دنیا از فیسبوک استفاده کنه
ممکن هم هست که یک نفر به سایتهای مُخَرِب رو بیاره .

من شما نیستم ، و شما هم من نیستید . این یک قضیه کلی هست
موفق باشید .

پ.ن: اگر سایز نوشته تون کوچک باشه باعث آزار دیگران نخواهید شد و قطعا در بیشتر خوانده شدن متن تان تاثیری نخواهد داشت !!!!!!

برای بار چندم میگم بنده دوست دارم فونت و سایز نوشته هام به این صورت باشه . سلیقه هست کلا اینجور میپسندم...
بنده هم حودم گرفتار این موضوعات نشدم پاره ای اتفاقات رو روایت کردم که افراط نشه ..بنده هم بارها در کلن خوبی که همیشه بودم میگفتم که این بازی از خیلی تفریحات ناسالم بهتر هست و خودمم گفتم بازی میکنم...
فقط گفتم با افراط و تفریط ها و رفتار های نادرستمون خراب نکنیم محیط خوب یک بازی رو...

من شما نیستم و شما هم من نیستید ولی همین من و شما های نوعی فضای زشت و بد گلوبال بازی رو ساختیم که یکبار نشد برم گلوبال حرف های زشت و نادرست نباشه بیشتر کاربران بازی نوجوان هستند و باید رعایت ادب باشه...

یادآوری اخلاقیات به افراد اینهمه ناراحت کننده هست !!! برای همینه اخلاقیات در جامعه دیگه دیده نمیشه....

omid3963
February 17th, 2015, 19:53
این بازی خیلی اعتیاد آوره.
البته مدیریت و استراتژی رو تقویت میکنه‌
ولی خب باید اعتدال رو رعایت کرد.

!MihanIt!
February 17th, 2015, 19:58
بازی بسیار جالبی هست من لول 70 هستم:D
ولی من به عنوان زندگی ازش نام نمی برم فقط بازی هست اونم چند دقیقه در روز ....
و شاید روزی یک ساعت بازی آنلاین Ps3 (Mw2/Call11) ولی نباید بگم زندگی :|
باتشکر . /

sms.bartarhost
February 17th, 2015, 20:18
این همه حرف ما شنیدیم و دیدیم کلا به هیچ مثبت یا حتی منفی نرسیدیم

اما نظر شخصی خودم یک جمله کوتاه
هرکسی جنبه خودش رو داره باید جنبت در حدی باشه که از چیزی استفاده کنی همین

babelirani
February 17th, 2015, 20:30
بنده همیشه ازین نوع فونت و سایز نوشته استفاده میکنم و نیازی نمیبینم که حرفم اگر حق باشه به زور bold کنم...

با عکس العملی که متعصبانه نشون دادین به نوشته نشون میده که بنده دقیقا به هدفم رسیدم...

قصد اصلی بنده هم هوشیاری خانواده ها هست و آنهایی که ارزش قایل هستند به زمانشون...

خوب عزیز این فونت و سایز نوشته اگه مسئولین انجمن میدونستن بهتره مطمئنن میزاشتن روی پیش فرض عزیز

من ؟ کجا تعصب داشتم بنده گفتم شما بی طرف قضاوت کنید نه اینکه فقط جنبه های بد یک چیز رو بفرماید دوست عزیز

در مورد هوشیاری هم عزیز تا وقتی فرهنگ در تمام سطوح جامعه نباشه نمیتونید خانواده هارو هوشیار کنید باید فرهنگ رو ریشه ای بسیازید

امروز بعد از 5 سال رفتم دانشگاهم. که مدرک تحصیلیمو بگیرم و ریز نمراتم رو برای ترجمه واسه سفارت

ماشالا در مدت زمانی که بودید چقد اطلاعات جمع کردی

همیشه اینقد نکته بینید ؟

راستی کدوم دانشگاه بودید ارشد اونجارو بزنم :d

پ.ن 1 : فقط جنبه شوخی داشت حرفم
پ.ن 2 : بنده به شخصه با تالار عروس و نحوه ی پوشش زیاد موافق نیستم روش اینقد حساس بشیم ولی در مورد متلک انداحتن و کلاس های خالی متاسفانه دانشگاه شده صرفا جایی برای پر کردن اوقات فراغت نه دیگه تحصیل

shahinmq
February 17th, 2015, 20:42
به هر حال سریع مدرکمو گرفتم و فرارررررر
این موارد باید ریشه ای حل بشه
من 29 سالمه یادمه زمانی که کوچکتر بودم زمان دبیرستان اوج چت یاهو بود
به قرآن قسم میخورم توی چت یاهو خیلی هامون خجالت میکشیدیم به دختر حرفی جز سلام و خوبی و asl بگیم

الان کلا هنوز چت شروع نشده ...........
در ضمن الان چرا همه میگند "اصل" چون کلمه ی asl یا اسل مخفف سه کلمه ی age . S e x .location هست ولی بازم همه میگند اصل ؟؟؟؟؟؟
خلاصه حرف زیاده اینا باید ریشه ای حل بشه
و زمانی بیشتر از 100 سال نیازه اگر شرایط و درک این موارد براتون سخت هست بهترین کار همون کاریه که دارم من میکنم
موفق باشید

یعنی واقعا این موضوع رو قبول دارم ! بنده دانشگاه فنی و حرفه ای میرم (دانشگاه های دولتی جنسیت پسر و دختر از هم جداست،البته خدارو شکر)
همه کلی درس خوندیم که دانشگاه دولتی قبول بشیم حالا همشون بعد از گذشت 2 ترم در حال انتقالی گرفتن برای دانشگاه آزاد و غیرانتفاعی هستند،اما چرا ؟
این دانشگاه دختر ندارد ، اما اونجا دختر دارد !!!!!!!
اما واقعا اینکار ارزش داره که آینده رو خراب کنیم ؟ جواب دوستان : برای اینکه آدمی اجتماعی بشویم باید با جنس مخالف در ارتباط باشیم :|

پ.ن : ما داریم به خودمون کلک میزنیم و ضربه ی اون رو هم به خودمون هم به جامعه وارد می کنیم !

به شخصه با بازی کردن مشکلی ندارم چه بسا با دوستان قدیمی به یاد گذشته و دیدار همدیگه دور هم جمع بشیم بریم ایکس باکس ، گیم نت و ...

فقط ای کاش تفریحات و حد و مرز کافی در ایران داشتیم ! شاید بهتر بود...

sadegh
February 17th, 2015, 20:43
منم که کلا وقت ندارم بازی کنم !
ولی اگه وقت داشته باشم ترجیع میدم به خوندن تکنولوژی ها جدید مشغول بشم