PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست انجام سئو و بک لینک

taher2d
February 17th, 2015, 01:44
سلام
اساتید محترم بنده یک سایت موزیک با مدیریت محتوای وردپرس دارم 3000 پست اختصاصی داره اما پیشرفتی حاصل نشده میخواستم بررسی کنید سئو ش در چه حده و نیاز به سئو داره ؟چقدر هزینه داره؟
آیا بک لینک نیاز داره؟با بک لینک سایت پیشرفت خواهد کرد یا خیر؟در کل چه پیشنهادی برای رشد سایت دارید ؟ و هزینه ای که برای بالا آوردن تضمینی سایت میگیرید چقدر هست؟

آدرس سایت:

دانلود آهنگ جدید - موزیک فارس (http://musicfars.com)

kiarash-khatib
February 17th, 2015, 01:48
سئو سایتتون تا حدی خوبه اما آن چنان خوب نیست که بشه رتبه کسب کنید
رتبه الکسا خوبه اما هی افت داره براتون سئو انجام میدیم درحدی که رتبه الکساتون به زیر 2 هزار برسه به جای 25 هزار
هزینه هم فقط 170 تومان میشه سئو هم میشه و تمامی قالب هاتون بهینه سازی میشه با جدید ترین الگوریتم ها

- - - Updated - - -

اکر هم میخواید روزانه ای پی به سایتتون ارسال بشه و بازدید خوبی داشته باشید هم با هزینه 30 تومان روی سئو انجام میشه که جمعا میشه 200 هزار تومان و درصورت ناراضی بودن بعد 1 هفته بازگشت وجه امکان پذیر میباشد

elshan
February 17th, 2015, 01:52
با سلام

درخدمتتون هستیم.

saeed1988m
February 17th, 2015, 01:55
توضیحاتی خدمت شما ارسال شد
در خدمتم

pedrami
February 17th, 2015, 03:25
سلام دوست عزیز
سایتتون سئوش خوبه ، تعداد بک لینک هاشم بد نیست ..... دلیل پیشرفت نکردنتون 4 چیز هست ....
1-بک لینک هاتون، بک لینک های ضعیفی هست که اصلا به سایتتون قدرت نمیده ....
2-وب مسترتون مشگل داره تنضیماتش
3- صفحه های اجتماعی تون که خیلی ضعیف روش کار شده
4- گوگل پلاستون خیلی پایینه

bolorweb
February 17th, 2015, 11:05
سلام
اساتید محترم بنده یک سایت موزیک با مدیریت محتوای وردپرس دارم 3000 پست اختصاصی داره اما پیشرفتی حاصل نشده میخواستم بررسی کنید سئو ش در چه حده و نیاز به سئو داره ؟چقدر هزینه داره؟
آیا بک لینک نیاز داره؟با بک لینک سایت پیشرفت خواهد کرد یا خیر؟در کل چه پیشنهادی برای رشد سایت دارید ؟ و هزینه ای که برای بالا آوردن تضمینی سایت میگیرید چقدر هست؟

آدرس سایت:

دانلود آهنگ جدید - موزیک فارس (http://musicfars.com)

سلام
درخدمتم
باکلی نمونه کاربرای شرکتا
کاملا تضمینی
پولم بعداتمام کارمیگیرم
09107588129

hasanazizi
February 17th, 2015, 13:45
با سلام خدمت شما دوست عزیز
دوست عزیز هر کی میگه قالب شما مشکل داره و یا بهینه نیست کاملا کذب هستش چون این قالب توسط گروه 14 ساخته شده و خود من از این قالب چندین بار برای مشتریانم راه اندازی و سُو کردم و قالب مشکلی نداره
اما باید یه سری تغییرات تو قالب و سایتتون بدید
درصورتی که میخواید در خدمتیم
هزینه ها
هزینه تغییرات و شخصی سازی جمع کل 80 هزار تومان با تخفیف
و هزینه بک لینک که به شدت نیاز دارید بستگی به خودتون داره .. اگه بک لینک خواستید بگید تا سایت بهتون اراُع بدم ....
شماره همراه بنده نیز در امضا موجود هست
با تشکر و احترام

xphost
February 18th, 2015, 23:32
درود
یک سئو فوق العاده میتونیم بکنیم که قیمت از 300 به بالا هستش بستگی به نوع سئو داره
دوست داشتید میتونید با این شماره تماس بگیرید
09302409900

taher2d
February 18th, 2015, 23:44
سلام دوست عزیز
سایتتون سئوش خوبه ، تعداد بک لینک هاشم بد نیست ..... دلیل پیشرفت نکردنتون 4 چیز هست ....
1-بک لینک هاتون، بک لینک های ضعیفی هست که اصلا به سایتتون قدرت نمیده ....
2-وب مسترتون مشگل داره تنضیماتش
3- صفحه های اجتماعی تون که خیلی ضعیف روش کار شده
4- گوگل پلاستون خیلی پایینه

سپاسگذارم بابت راهنماییتون،شما پیشنهاد میکنید بک لینک قوی بگیرم برای سایت؟

- - - Updated - - -

با سلام خدمت شما دوست عزیز
دوست عزیز هر کی میگه قالب شما مشکل داره و یا بهینه نیست کاملا کذب هستش چون این قالب توسط گروه 14 ساخته شده و خود من از این قالب چندین بار برای مشتریانم راه اندازی و سُو کردم و قالب مشکلی نداره
اما باید یه سری تغییرات تو قالب و سایتتون بدید
درصورتی که میخواید در خدمتیم
هزینه ها
هزینه تغییرات و شخصی سازی جمع کل 80 هزار تومان با تخفیف
و هزینه بک لینک که به شدت نیاز دارید بستگی به خودتون داره .. اگه بک لینک خواستید بگید تا سایت بهتون اراُع بدم ....
شماره همراه بنده نیز در امضا موجود هست
با تشکر و احترام

سپاسگذارم بابت راهنمایی لطفا یک راه ارتباطی قرار بدید بنده قادر به ارسال پ.خ نیستم

pedrami
February 19th, 2015, 00:13
سپاسگذارم بابت راهنماییتون،شما پیشنهاد میکنید بک لینک قوی بگیرم برای سایت؟

ببین دوست عزیز ، یک سایت اگه می خواد به طور مستمر و دائم تو رتبه های اول گوگل باشه .... باید چند چیز رو با هم تو سئو و بهینه سازی هم زمان رعایت کنه ....

حالا تو ایران چون خیلی از سایت ها از نظر سئو مشگل دارن ، یک سایت تنها با بک لینک گیری خالی هم می تونه تو رتبه های اول گوگل باشه ....

اگه رقابت شما با سایت هایی هست که سئو خوب و حرفه ای دارن ، همراه بک لینک باید رو گوگل پلاس و صفحه های اجتماعیتونم کار کنین که همیشه از اون ها بتونین بالاتر باشین ....

من انالیز خیلی دقیقی رو رقیب هاتون نداشتم که بتونم بگم چه تعداد بک لینک بهتون کمک می کنه و یا اینکه حتما نیازی به گوگل پلاس دارید یا نه ...

اگه نیاز به راهنمایی و سوالات بیشتر دارین تو این ضمینه ها یا دنبال کسی هستین که براتون این کار ها رو انجام بده با ایدی یاهو بنده یا شماره دفتر تماس بگیرید که بیشتر صحبت داشته باشیم دوست عزیز

idi yahoo : novinwebsaz@yahoo.com

tell : 021-44844198
09128938739

نوین وب ساز|سئو، هاست، دامنه، نرم افزار سئو، بک لینک گیری،VPS (http://novinwebsaz.ir/)

A+I
February 23rd, 2015, 21:58
عزیز سئو سایتتون رو انجام میدیم
تضمینی در صفحه اول گوگل قرار می گیرید با هر کلمه کلیدی
اگر در صفحه اول قرار نگرفتید پول شما به صورت کامل پرداخت میشود

ای دی من : amiralikheiri

sam127
March 7th, 2015, 14:57
سلام بک لینک خواستید خدمت شما
مجله فرهنگی - هنری ایران من | (http://www.myiranmag.com/)

300 هزار ایندکس گوگل .50 درصد مطالب اختصاصی ترجمه شده.رنک2 .سابقه 3 ساله سایت

1 ماهه 12 هزار تومان
3 ماهه 30 هزار تومان
دائمی هم این 3 پکیج را داریم شامل
قیمت پکیج 1 :
1 لینک + 1 عکس + 3 خط قیمت 20 هزار تومان
پکیچ 2 :
2 لینک + 2 عکس + 6 خط قیمت 40 هزار تومان
پکیج 3 ( ویژه ) :
3 لینک.3 عکس + 12 خط 60 هزار تومان