PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرور مجازی برای اپلود و دانلود؟

mohsen041
February 16th, 2015, 20:21
با سلام من قصد ایجاد یک سایت دانلود دارم پیش خودم دیدم بخوام با این نت فایلها رو روی هاست آپلود کنم خیلی طول میکشه حالا چندتا سوال دارم:
1-سرور مجازی باید بگیرم برای آپلود و دانلود؟؟
2-از سرور لینوکس هم برای این کار به راحتی سرور ویندوز میتونم استفاده کنم؟ و آیا محیط گرافیکی داره لینوکس؟؟
3-حالا اگه سرور مجازی گرفتم منطقیه که در کنارش هاست دانلود داشته باشم یا از همون سرور به عنوان هاست دانلود استفاده کنم؟؟
4-سرور ارزان و با کیفیت سراغ دارین؟(برای این مورد تو پی وی بگین اگه مغایر قوانینه)
5-آیا سرور اشتراکی برای این کار هست که هزینه ها کمتر بشه در صورتی که کسی بخواد از سرور فقط برای آپلود به هاست دانلود استفاده کنه؟
6-کلا بهترین راه برای مدیریت به صرفه سایت دانلود .....؟؟ هاست دانلود؟ سرور مجازی ؟

خواهش میکنم اگه تکراریه نگین سرچ کن و ازین حرفا اصلا فرض کنید بنده سرچ بلد نیستم نتونستم چیزی پیدا کنم!

TukaNet
February 16th, 2015, 20:44
میتونید یه سرور مجازی بگیرید ولی سعی کنید سروری با کیفیت مناسب تهیه کنید

سرورهای ارزان قیمت به دلیل بالا بودن ضریب اشتراک هارد دیسک مناسب کار شما نخواهند بود

ویندوز بهترین گزینه برای استفاده به صورت ریموت خواهد بود

برای دانلود سرور حتما سرور مجزا تهیه نمایید

downloaddl
February 16th, 2015, 20:52
با سلام من قصد ایجاد یک سایت دانلود دارم پیش خودم دیدم بخوام با این نت فایلها رو روی هاست آپلود کنم خیلی طول میکشه حالا چندتا سوال دارم:
1-سرور مجازی باید بگیرم برای آپلود و دانلود؟؟
2-از سرور لینوکس هم برای این کار به راحتی سرور ویندوز میتونم استفاده کنم؟ و آیا محیط گرافیکی داره لینوکس؟؟
3-حالا اگه سرور مجازی گرفتم منطقیه که در کنارش هاست دانلود داشته باشم یا از همون سرور به عنوان هاست دانلود استفاده کنم؟؟
4-سرور ارزان و با کیفیت سراغ دارین؟(برای این مورد تو پی وی بگین اگه مغایر قوانینه)
5-آیا سرور اشتراکی برای این کار هست که هزینه ها کمتر بشه در صورتی که کسی بخواد از سرور فقط برای آپلود به هاست دانلود استفاده کنه؟
6-کلا بهترین راه برای مدیریت به صرفه سایت دانلود .....؟؟ هاست دانلود؟ سرور مجازی ؟

خواهش میکنم اگه تکراریه نگین سرچ کن و ازین حرفا اصلا فرض کنید بنده سرچ بلد نیستم نتونستم چیزی پیدا کنم!

با سلام خدمت شما دوست عزیز

1. بله سرور مجازی تهیه کنید.
2.بله لینوکس محیط گرافیکی داره که برای دسترسی به محیط گرافیکی باید از vnc استفاده کنید.
3.به نظر من یک وی پی اس قوی تهیه کنید که به عنوان هاست دانلود هم استفاده کنید.
4.کیفیت خوب همیشه ارزان و کم قیمت نیست.
5.متوجه منظور شما نشدم.
6.هاست دانلود برای سایت های مناسب می باشد که 10 تا 15 فایل دارند که زیاد هم دانلود نمیشن.

jaheshserver
February 16th, 2015, 21:58
یک سرور با کیفیت ویندوز تمام نیاز های شما رو برطرف میکنه