PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چه کاری کنم از نظر شما ؟ ( لطفا راهنماییم کنید )

ahmadireza
February 16th, 2015, 16:24
درود
زیاد از خودم تعریف نمیکنم مهارت هام تو چند خط زیر خلاصه میشه :

آشنایی کامل با وردپرس ، وی پی اس ، سرور اختصاصی ، سی پنل و موارد مرتبط تا حدودی
زبان انگلیسی 60 درصد
تایم ازاد در روز حدود 4-5 ساعت
----
وضعیت فعلی : دانشجو

-------------------------------------------------------------------------------------------------
دوستان عزیزم من موندم چه کاری رو در عرصه نت انجام بدم که سریع تر به یه درامد ثابت برسم میدونم موقعیتشو دارم ولی نمیدونم چجوری برنامه ریزی کنم و بهش برسم
الان حدود 500 هزار ت در ماه میتونم صافی هزینه کنم که مبلغ خوبی هستش از نظر خودم .
نمیدونم چه سایتی بزنم نزنم چه کاری بکنم تو چه کاری شرکت بکنم و .... یا اصلا سایتی بخرم که حداکثر تا یک سال به اهدافی که دارم منو برسونه
شما اگه جای من بودید چیکار میکردید ؟
والا نمیدونم باید از کجا شروع کنم خواهشا کمکم کنید
!MihanIt!
February 16th, 2015, 16:29
دوست عزیز اگر زبان شما خوب باشه سایت های معتبر ایرانی استخدام می شید.
اون سایت های 100درصد حقوق ثابت میدهند.

ahmadireza
February 16th, 2015, 16:31
دوست عزیز اگر زبان شما خوب باشه سایت های معتبر ایرانی استخدام می شید.
اون سایت های 100درصد حقوق ثابت میدهند.

حرف شما کاملا متین هستش ولی متاسفانه بعضی افراد ایرانی وقتی در مرتبه ای قرار میگیرند دیگر هیچ کسی را در پایین قله مشاهده نمیکنند که راهنمایی کنند
با خیلی از سایت ها تماس برقرار شد ولی حتی یه جواب سلام هم ندادن
بازم تشکر از نظر شما دوست عزیزم

IrIsT
February 16th, 2015, 16:34
والا خیلی ها هستند که اینطوری هستند
مراکز ترجمه میتونید برید
این فروش هاست ها و سرور ها هم میتونید درخواست بدین به عنوان یک پشتیبان.کارتونو ببینن و خوب باشه باهات همکاری میکنن

ahmadireza
February 16th, 2015, 16:36
والا خیلی ها هستند که اینطوری هستند
مراکز ترجمه میتونید برید
این فروش هاست ها و سرور ها هم میتونید درخواست بدین به عنوان یک پشتیبان.کارتونو ببینن و خوب باشه باهات همکاری میکنن

ممنون از لطف شما ولی متاسفانه در زمینه هاستینگ ( تخصصی به صورت پشتیبانی ) مهارت لازم رو ندارم

IrIsT
February 16th, 2015, 16:42
آها.چون گفتی آشنایی با vps و سرور اختصاصی و ....
خوب الان واسه vps و اینها هم پشتیبانی میخوان.هرچی و بلد هستی,بهتره از شرکت ها و جاهای رسمی بری جلو.هنوز خیلی جاها متقاضی میخوان.البته نمیان دم در.باید بری دنبالش داداش.

ahmadireza
February 16th, 2015, 16:44
آها.چون گفتی آشنایی با vps و سرور اختصاصی و ....
خوب الان واسه vps و اینها هم پشتیبانی میخوان.هرچی و بلد هستی,بهتره از شرکت ها و جاهای رسمی بری جلو.هنوز خیلی جاها متقاضی میخوان.البته نمیان دم در.باید بری دنبالش داداش.

متشکرم داداش حتما انجام میدم *

بقیه دوستان هم اگه میتونن کمک کنن ممنون میشم