PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اینترنت حجمی مخابرات (خواهشا راهنمایی کنید)

asramusic
February 16th, 2015, 13:21
سلام و خسته نباشید
من میخوام اینترنت 2 مگ مخابرات بگیرم با ماهانه 8 گیگ حجم دانلود
و فقط یه مشکلی دارم اینه که من منظور مخابرات رو در تعرفه های حجم اضافی نمیفهمم
اساتید اگر میشه یه خرده واضح تر بگید
برداشتی که من کردم از حجم اضافی این بوده
اگر هشت گیگ حجم دانلودت تموم بشه
5 گیگ اضافه دانلود کنی 3600 تومان باید بپردازی
از 5 گیگ تا 10 گیگ 2600 تومان باید بپردازی
از 10 گیگ بیشتر هم 1600 توان باید پرداخت کنی
من قسمت آخر رو متوجه نمیشم
یعنی از 10 گیگ هر چقدر هم بیشتر دانلود کنی , همون 1600 تومان رو باید پرداخت کنی ؟؟؟

ممنون میشم پاسخ بدید

isn
February 16th, 2015, 13:25
نه عزیز منظورش اینه که اگر 10 گیگ به بالا سفارش بدی ، هر گیگ معادل 1600 تومان میشه .

مثلا من یادمه آسیاتک ، هر گیگ 3000 تومان بود ...

pishdad.org
February 16th, 2015, 13:27
ابتدا بگم اگر مخابرات را برای سرویس گیم انلاین می خواهید، من اصلا پیشنهاد نمی کنم.چون دارای packet lost و نوسان پینگ زیاد است.اصفهان و تهرانش همینطوره.

در اینجا منظور این است که اگر شما تا صرف 5 گیگابایت حجم اضافه بخری، به ازای هر گیگابایت 3600 تومان باید پرداخت کنی.
اگز تا 10 گیگ حجم اضافه بخری ، به ازای هر گیگابایت باید 2600 تومان پرداخت کنی.
و مورد سوم هم به همین شکل.
مثلا اگر 10 گیگ خریدی باید مبلغ 26000 تومان را پرداخت کنید.
:53:

pedrami
February 16th, 2015, 13:28
بله دوست عزیز

بعنی مثلا اگه حجم اولبه ی شما تمام شد و شما نیاز به 30 گیگ ترافیگ دیگه تو اون ماه داشتید به این صروت حساب میشه :

5*3600=18000
5*2600=13000
20*1600=32000

جمع این 3 مبلغ هزینه حجم اضافه ای میشه که شما استفاده کردید (30 گیگ مثال بود)
اما پیشنهاد میشه از همون اول میزان حجمی رو بردارید که فرض می کنید لازم دارید .... مثلا اگه 20 گیگ در ماه استفاده دارید ، از همون اول سرعت 2 گیگ با 20 گیگ ترافیک رو انتخاب کنین ...

babelirani
February 16th, 2015, 13:30
سلام و خسته نباشید
یعنی از 10 گیگ هر چقدر هم بیشتر دانلود کنی , همون 1600 تومان رو باید پرداخت کنی ؟؟؟

ممنون میشم پاسخ بدید
سلام

دوست عزیز شما به میزان حجم اضافی که بخرید isp بهتون تخفیف میده مثل همون عمده فروشی هست دیگه

شما به عنوان مثال اگه 8 گیگ حجم اضافی بخرید = 8*2600=20800

ولی اگه 20 گیگ بخرید = 20*1600=32000

و این رقم 1600 تومن از 10 گیگ به بالا تا هر چند گیگ دیگه بخواید حساب میشه و هر گیگ براتون 1600 تومن حساب میشه البته در صورتی که کل حجم رو یه جا بخرید نه اینکه الان 5 گیگ بخرید بعد دوباره 5 گیگ دیگه و اینجوری

rezaserver
February 16th, 2015, 13:42
سلام و خسته نباشید

ممنون میشم پاسخ بدید

سلام
دوست عزیز به هیچ وجه من ال وجوه از مخابرات اینترنت نگیرید
بنده خودم تجربه سرویس هاشون رو چندماه داشتم
پشتیبانی = 0
دانش فنی پشتیبان = 0
سرعت و کیفیت = 0
خلاصه اصلا تعریفی نداره و من فقط 4ماه ازشون سرویس گرفتم و خیلی خیلی ناراضی هستم
پیشنهاد میکنم از های وب ، پارس آنلاین ، آسیاتک اینترنت تهیه فرمایید. سرعت بسیار قابل توجهی دارند و هم اینکه تعرفه های جالبی هم ارائه میدند.

با احترام

asramusic
February 16th, 2015, 14:09
نه عزیز منظورش اینه که اگر 10 گیگ به بالا سفارش بدی ، هر گیگ معادل 1600 تومان میشه .

مثلا من یادمه آسیاتک ، هر گیگ 3000 تومان بود ...

متشکرم از راهنماییتون
حالا به نظر شما چند گیگ بگیرم بهتره
بیشتر دانلود فیلم انجام میدم
وبگردی هم خیلی نمیکنم

- - - Updated - - -

سلام

دوست عزیز شما به میزان حجم اضافی که بخرید isp بهتون تخفیف میده مثل همون عمده فروشی هست دیگه

شما به عنوان مثال اگه 8 گیگ حجم اضافی بخرید = 8*2600=20800

ولی اگه 20 گیگ بخرید = 20*1600=32000

و این رقم 1600 تومن از 10 گیگ به بالا تا هر چند گیگ دیگه بخواید حساب میشه و هر گیگ براتون 1600 تومن حساب میشه البته در صورتی که کل حجم رو یه جا بخرید نه اینکه الان 5 گیگ بخرید بعد دوباره 5 گیگ دیگه و اینجوری

متشکرم از راهنماییتون
وبگردی هم خیلی نمیکنم

- - - Updated - - -

بله دوست عزیز

بعنی مثلا اگه حجم اولبه ی شما تمام شد و شما نیاز به 30 گیگ ترافیگ دیگه تو اون ماه داشتید به این صروت حساب میشه :

5*3600=18000
5*2600=13000
20*1600=32000

جمع این 3 مبلغ هزینه حجم اضافه ای میشه که شما استفاده کردید (30 گیگ مثال بود)
اما پیشنهاد میشه از همون اول میزان حجمی رو بردارید که فرض می کنید لازم دارید .... مثلا اگه 20 گیگ در ماه استفاده دارید ، از همون اول سرعت 2 گیگ با 20 گیگ ترافیک رو انتخاب کنین ...

متشکرم از راهنماییتون
وبگردی هم خیلی نمیکنم

- - - Updated - - -

ابتدا بگم اگر مخابرات را برای سرویس گیم انلاین می خواهید، من اصلا پیشنهاد نمی کنم.چون دارای packet lost و نوسان پینگ زیاد است.اصفهان و تهرانش همینطوره.

در اینجا منظور این است که اگر شما تا صرف 5 گیگابایت حجم اضافه بخری، به ازای هر گیگابایت 3600 تومان باید پرداخت کنی.
اگز تا 10 گیگ حجم اضافه بخری ، به ازای هر گیگابایت باید 2600 تومان پرداخت کنی.
و مورد سوم هم به همین شکل.
مثلا اگر 10 گیگ خریدی باید مبلغ 26000 تومان را پرداخت کنید.
:53:

متشکرم از راهنماییتون
وبگردی هم خیلی نمیکنم

pasargad web
February 16th, 2015, 14:09
اگه دانلود زیاد انجام میدین . هرچی حجم بالا تر و قیمت پایین تر باشه بهتره خوب.

pedrami
February 16th, 2015, 14:47
خواهش می کنم .... والا دوست عزیز
این رو نه من ، نه هیچ کس دیگه ای نمی تونه بگه .... چون شما باید ببینید چقدر دانلود می کنین ...
قبلا معمولا چند گیگ در ماه ترافیک استفاده داشتید ؟ به همون میزان بگیرین .... یا ماه اول 20 گیگ بگیرید .... اگه کم یا زیاد اومد، ماه بعدی به همون میزان تغییرش بدید ...

اما پیشنهاد من اینه اگه برای دانلود استفاده می کنین ... و مشگل مالی ندارید ... از مخابرات سرویس نگیرین ...

مثلا از آسیا تک بگیرین، با سرعت 10مگابایت ....

سرعت 10 مگابایت با 20 گیگ ترافیک و 2 تا 8 سبح رایگان هزینه اش 66900 میشه

sitetheme
February 16th, 2015, 14:54
به ناچار. بزودی به وایمکس تغییر سرویس میدم و از شر اینترنت مخابرات راحت میشم دوستانی که قصد دارند اینترنت مخابرات بگیرین ، نظر من اینه پولتون رو دور نریزید! وایمکس با تعرفه گرون بگیرید از مخابرات سرویس نگیرید . یکسال سرویس داشتم ترافیک ***ی هاشون که بماند ، سرعت2مگابیت که میدن اسمش 2مگابیت هست وقتی زنگ میزنی میگی سرعتم از 250 کیلوبایت خیلی کمتره میگن الان کاربر انلاین زیاده به همین دلیل افت سرعت دارین:|خوب اخه وقتی میگین ضریب یک به هشت ینی 256 کیلوبایت رو باید رو سرویس دو مگابیتتضمین کنید دیگه! از اون گذشته طبق فرمایش دوستمون پینگ افتضاحی داره و قعطی رو هم بهتره نگم دیگه...

almanwebhost
February 16th, 2015, 14:59
اگه اطرافتون شاتل میده
128 شاتل نامحدود بگیر سرعت دانلودشم 170 کیلوبایته ماهانه 30 هزار تومان
مخابرات بدرد نمیخوره یه دفه قبض میاد خداد تومن

isn
February 16th, 2015, 16:42
پیشنهاد من :

اگر گیم بازی می کنید ، اصلا دنبال نامحدود نرید !
اگر به دنبال سرعت بهتر است همیشه حجمی بگیرید .
پارس آنلاین الان 16 مگ رو ممکن کرده ( اخیرا تو تبلیغاتش دیدم ) ( حالا راست و دروغش ... )
از هر جایی که می گیرید اول کار بپرسید سرعت آپلود و دانلود دقیقا ( مثلا 1/8 یا ... ) چقدره ، چون معمولا کلی امکانات خوب خوب بهتون میگن بعد 3 روز اول هم همه چی خوبه ، بعدش داستانتون با پشتیبانی شروع می شود !

حجم دانلود هم بستگی به نوع مصارفتون داره ، اگر زیاد فیلم و موزیک و برنامه و ... دانلود می کنید به نظرم 20 گیگ کافیه . ( 20 گیگ برای 3 ماه ، نظر شخصی من :دی )

clack
February 16th, 2015, 17:10
چند گیگ بخرم

شما 17.500 گیگ بخر .
نه کمتر نه بیشتر :d

خوب بستگی داره چقدر بخوای استفاده کنی .
ببین مخابرات خیلی دست به رند کردنش خوبه مثلآ 700 یا 800 مگ دانلود میکنی برای اینکه اشتباه پیش نیاد خیلی وقتا میکندش 1 گیگ ;;)
مثلآ اگر 10 گیگ استفاده داری باید 13 گیگ بخری که رند شد به مشکل نخوری

asramusic
February 16th, 2015, 17:40
پارس آنلاین الان 16 مگ رو ممکن کرده ( اخیرا تو تبلیغاتش دیدم ) ( حالا راست و دروغش ... )

اینترنت فعلی خودم پارس آنلاین هستش
خوبه ولی به علت درآمدم نمیتونم سرویس بگیرم ازش

xwoman2
February 16th, 2015, 17:44
کلا اگر برای دانلود میخوای هیچی نگیری بهتره . . . صبا نت شاتل و پارس انلاین که کلا شبانه ندارن.برداشتن.حالا نمیشه گفت که ندارن ولی عملا ندارن.یکیش فیر پالیسی داره یکی دوبرابر حجم روزانه.یکی هم یک سوم کم میکنه.کلا داغونه.اسیاتک هم بنده 10 مگابیت دارم با 40 گیگ ترافیک ماهانه.سرعت روزم 1400 کیلوبایته ولی شب راس ساعت 2 میشه 250 :d زنگ میزنم پشتیبانی میگن ضریب اشتراک اسیاتک یه به چهاره.سرعتتون خیلی هم خوبه.بعد من فقط موندم یعنی راس ساعت 2 4 نفر میریزن تو شبکه؟تازه بریزن اینها به بهانه ی شیر کردن میان سرعت رو با روتر محدود میکنن.یعنی در حقیقت مفهومه شیر کردن رو یا من نمیفهمم یا اینا . . .
در کل برای بازی صبانت خوبه پینگش و اینکه البته در تایم رایگان پکت لاست زیادی داره.برای دانلود هم همین اسیاتک رو بگیرید آب باریکه ای هست میاد.شبی 5 تا 6 گیگ میتونید دانلود کنید.

se7en-host
February 17th, 2015, 10:38
متاسفانه مخابرات افت سرعت و قطعی زیادی داره
البته خوم از ناچاری دارم استفاده می کنم :دی