PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Service Unavailable در Plesk با Windows 2008

mdt
August 1st, 2010, 17:46
سلام،

پلسک روی Windows 2008 نسخه 32 بیت نصب شده.

پنل خود پلسک بدون مشکل کار می کنه، ولی دامین هایی که داخلش اضافه می شه وقتی در مرورگر باز می شه این خطا را می ده:

Service Unavailable

HTTP Error 503. The service is unavailable.

مشکل چیه؟

Aria
August 1st, 2010, 17:59
سلام.

خیلی دلایل میتونه داشته باشه، نمیشه به همین راحتی تشخصی داد.

از کی اینطوری شده ؟ روی سایت های جدید یا همه سایت هایی که قبلاً هم روی سرور بودند این مشکل هست ؟ ورژن Plesk ؟ کرک شده یا لایسنس دار ؟ ورژن ویندوز ؟ کرک یا لایسنس دار ؟

اینا سوالات اولیه هست که باید دقیق جواب داده بشه تا بشه مراحل اولیه بررسی رو انجام داد.

با تشکر.

mdt
August 1st, 2010, 18:09
Plesk 9.0.1 Crack
Windows Server 2008 32bit

کلیه سایت هایی که تعریف می شوند همین مشکل را دارند.
البته هنوز با دامین سایت ها را چک نمی کنم و از طریق ویژگی Site Preview چک می کنم. ولی نباید تفاوتی داشته باشد.

در ضمن به نظرم یک چیزی عجیب است، چون Application Pool ویندوز خالی بود، درحالیکه وقتی Plesk نصب می شود چند App Pool می سازد.

هنگامی هم که خواستم App Pool بسازم، ویندوز همینطور ماند و کاری نکرد!

Aria
August 1st, 2010, 18:10
سلام.

در مورد Plesk کرک شده کمکی از دست من ساخته نیست.

با تشکر.

Online24
August 1st, 2010, 18:51
مشکل از IIS هست . نه Plesk !

Woshka
August 2nd, 2010, 00:12
وقتی پلسک رو نصب کنی بعد پاک کنی دوباره نصب کنی این مشکلات پیش میاد آیا این طوری بوده؟
از plesk reconfigrator برای تعمییر استفاده بکن شاید مشکلت حل شه

به طور کلی مشکل از iis هستش که شاید نتونشته asp.net رو توی خودش رجیستر کنه

mdt
August 2nd, 2010, 09:22
سلام،

بله مشکل هم از IIS است برای پسورد و Authentication و هم از ISAPI ***** PLESK برای SITE PREVIEW که باعث می شود Application Pool متوقف شود.

---------- Post added at 08:22 AM ---------- Previous post was at 08:17 AM ----------

سلام.

در مورد Plesk کرک شده کمکی از دست من ساخته نیست.

با تشکر.

برنامه پر باگی مثل Plesk ارزش Crack کردن هم نداره چه برسه به پول دادن.
برنامه نویس هاش دست برنامه نویس های دوزاری را هم از پشت بسته اند (این رو پس از مدت زیادی سر و کله زدن با back end پلسک عرض می کنم)

ولی به دلیل یک اشتباه اولیه که سرویس دهی را بر مبنای اون شروع کردم، باید از همین برنامه دوزاری استفاده کنم.

البته به زودی سرویس های جدید رو روی Enkompass عرضه خواهم کرد مثل سرویس های لینوکس که از cPanel استفاده می کنم و حتی تا حالا 10 دقیقه هم وقت من را نگرفته به دلیل باگ؛ برعکس پلسک که هفته ها از عمر من رو تلف کرده.