PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد کولو در دیتاسنترهای سروش و روند تازه

shetab
February 15th, 2015, 20:29
سلام خدمت دوستان و همکاران عزیز

کسی از دوستان تجربه کولو در دیتاسنترهای سروش و روند تازه داره؟
سرور ما الان تو افرانت هست و اخیرا قطعی هاش زیاد شده.
سایت دیتاسنتر سروش چی هست؟

پیشاپیش از راهنماییتون ممنون.

mohsen1
February 15th, 2015, 20:47
سایت شون sinet.ir هست.
پورت شون برای دانلود از خارج از ایران مناسب نیست.
در ماه معمولا مشکل نت ورک و قطعی مخابراتی دارند حدود 10 ساعت .
قیمت ها شون هم با افرانت تقریبا فرقی نداره .

shetab
February 15th, 2015, 20:55
سایت شون sinet.ir هست.
پورت شون برای دانلود از خارج از ایران مناسب نیست.
در ماه معمولا مشکل نت ورک و قطعی مخابراتی دارند حدود 10 ساعت .
قیمت ها شون هم با افرانت تقریبا فرقی نداره .

ممنون از راهنماییتون. در مورد روند تازه (ouriran) اطلاعی نارید؟

mohsen1
February 15th, 2015, 21:00
خیر متاسفانه...

shetab
February 15th, 2015, 21:04
خیر متاسفانه...

شما خودتون تو افرانت کولو میدید؟ از پشتیبانی پروایدر فعلیمون راضی نیستیم. ما متاسفانه نمی تونیم قرارداد مستقیم با افرانت ببندیم چون کمتر از 2u نمیدن و %100 مالیات بر ارزش افزوده هم میگیرن که برای ما نمی صرفه.

mohsen1
February 15th, 2015, 21:20
فضا و آی پی و پهنای باند مورد نیازتون رو بفرمایید ایمیل کنید. هم از سروش و هم افرانت میتونم در خدمتتون باشیم.

mb28511
@
gmail
.com

coopunzero
February 15th, 2015, 23:12
همون افرانت بمون دوست عزيز ريسك نكن

shetab
February 15th, 2015, 23:16
فضا و آی پی و پهنای باند مورد نیازتون رو بفرمایید ایمیل کنید. هم از سروش و هم افرانت میتونم در خدمتتون باشیم.

mb28511
@
gmail
.com

اطلاعات خواسته شده رو براتون ایمیل کردم. به دستتون نرسید؟

respina.net
February 16th, 2015, 00:43
بنده چندین سال با روند تازه کار میکنم ، کیفیت سرویس و پشتیبانی شون بسیار خوب هستش

shetab
February 16th, 2015, 00:49
بنده چندین سال با روند تازه کار میکنم ، کیفیت سرویس و پشتیبانی شون بسیار خوب هستش

شما در روند تازه کولو ارائه می کنید؟

RoobinaServer
February 16th, 2015, 00:54
استارتر گرامی به هادی امیری مراجعه کنید با روند تازه فکر کنم هنوز کار کنند (فکر کنم این که گفتند روند سرور دارند برای چندین ماه پیش بود تو انجمن).

از هزینه های ترافیک اطلاع دارید ؟ فکر کنم هنوز هر 100 گیگ 70 تومان باشد. توان مالی آن را دارید ؟

موفق باشید

taksis
February 16th, 2015, 00:58
من سال 79 از روند تازه سرویس داشتم.اونموقع دیتاسنتر نبودند.هاستینگ بود
معرکه بودن خداییش
تو ایران هنوز پیدا نکردم مثل اونا.

alivw71
February 18th, 2015, 13:34
سروش رسانه پینگ خوبی به خارج داره . و ترافیکش هم فکر کنم 1 به 1 باشه.

alivw71
March 18th, 2015, 01:36
اپتایم 3 سرور روم ایرانی !!(روش پینگ هست) به سرورهای خارجی

http://www.webhostingtalk.ir/attachment.php?attachmentid=25535&stc=1
سروش رسانه ,time out بدی داره
جایگاه ,قابل تامل هست.
ندارایانه ,هم time out زیادی به سرورهای امریکایی میده

سزار
March 20th, 2015, 08:01

مجید اینجایی؟!! رضاسیف هستم / شرکت شهرک غرب / طراح سایته ;) داداش از روندتازه تعریف میکنی! خیره ایشالا :)))

- - - Updated - - -

آقا از روندتازه نگیرید. یهو حرکتای فاطی کاماندویی میزنن دهنتون سرویس میشه. مثلا یهو کلا رنج آی پی عوض میکنن! میخواستیم سرورو جمع کنیم نمیزاشتن وارد دیتاسنتر بشیم. یا برای بکاپ باما لج کرده بودن اذیتمون میکردن. کلا استراتژی روند تازه اینه که وقتی مشتری نداره به دست و پاتون میفته وقتی مشتریهاش زیاد میشن شما رو تحویل نمیگیره
اسم دیتاسنتر هم زیادیشه. دیتاسنتر که چه عرض کنم. یه آپارتمان ۱۳۰-۱۴۰متری اجاره ای هست که از املاک وزارت نفته اجاره کردن تو میرداماد پنجره هاشو جوش دادن توش بیست/ بیست و پنج تا رک apc و یه کانال تهویه گذاشتن شده دیتاسنتر. حتما از نزدیک برید ببینید. سه سال قرارداد داشتیم که سال آخرش مشتریهاشون زیاد شده بود تحویل نمیگرفتن.
اونی هم که میگه پشتیبانیش خوبه واسه وقتیه که مشتریهاشون کمه. اصلا سیاستش همینه. تازه وقتی مشتریهاشون زیاد میشه شروع میکنن به گلچین کردن! فکر میکنن مثلا چه پخی هستن
افرانت خیلی خیلی بهتره. از اون بهتر آسیاتک هستش که فوق العادس. رسپینا هم خوبه. رسپینا و آسیاتک تو TIC روم دارن.

sevenvds
March 28th, 2015, 19:53
سلام من میخواستم از رسپینا سرور بگیرم

پهنای باند محدود نداشت اینترنت مگی میداد ماهی 600 هزار تومان نامحدود سرعت دیتاش عالی هست ولی برای کسانی که وی پی اس میفروشن باصرفه نیست رفتم از افرانت گرفتم

sina.click
April 2nd, 2015, 23:37
سلام خدمت دوستان و همکاران عزیز

کسی از دوستان تجربه کولو در دیتاسنترهای سروش و روند تازه داره؟
سرور ما الان تو افرانت هست و اخیرا قطعی هاش زیاد شده.
سایت دیتاسنتر سروش چی هست؟

پیشاپیش از راهنماییتون ممنون.

با سلام
دوست عزیز با تجربه کاری که با افرانت دارم ، میتونم با جرئت بگم که یکی از stable ترین دیتاسنتر ها در ایران می باشد و اینکه پورت بسیار قوی ای دارن
به نظر بنده هیچی افرانت نمیشه ، فقط قیمتش زیادی گرونه :دی