PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اطلاعیه: تغییر نام هنترز به میزبان دیتا

TARIMEHR
February 15th, 2015, 17:40
با سلام و احترام
امیدوارم ایام به کامتون باشه

از قدیم توی انتخاب اسم مثل امروز چندان ذوق و سلیقه ی جذابی نداشتم.
ماجرای انتخاب اسم هنترز به یک اشتباه لفظی برمیگرده.
دورانی بود که مانور هاستینگ ایران روی دیتاسنتر هتزنر بود. معاملات ریز و درشت زیادی با سرورهای این شرکت المانی توی ایران صورت میگرفت. من کسی که تازه برای اولین بار اومده لب ساحل یواش پامو تو آب دریا میگذاشتم و سریعا عقب میکشیدم. کسانی بودند که خودشونو به آب میزدند و موج سواری میکردند. نوسانات ارزی بالا گرفت و در این بین بعضی شرکت های هاستینگ با مشکلات مالی مواجه شدند. برخی در اثر تحریم سرورهاشون بلاک میشد و موج سواران قهار یکی پس از دیگری دیتاهای مردم از دسترسشون خارج میشد.

آسمان بار امانت نتوانست کشید قرعه بنام من دیوانه زدند.
روز انتخاب اسم فرا رسید. خیلی گشتم که اسم چی انتخاب کنم. جاه طلبی به قدری بود که اولین اسم هایی که سرچ میکردم iranhost و iranserver بود

رفتم سراغ رده دوم و همشونو سروته کردم hostiran و serveriran . باز هم دره بسته. کسی به برعکس شده این نام ها هم رحم نکرد.
دیدم انتخاب اسم خیلی سخته و هرچی که میگذشت از رده خارج تر میشدم.

همینطور که فکر میکردم یاد اشتباه لفظیم افتادم. همیشه در تلفظ اسم دیتاسنتر هتزنر اشتباه داشتم
هتزنر - هنترز henterz - hetzner
اسم برعکس شده ی ایرانی روی خوش به ما نشون نمیداد دیدم برعکس شده ی دیتاسنتر چراغش سبزه. بلافاصله ثبت کردم

غافل از این بودم که این اشتباه لفظی باعث گمراهی کاربر خواهد شد و سختی اسم خودش یکی از عوامل سو برندینگ به حساب میاد.
بعد یه سال دیگه کاملا به این موضوع واقف شدم و پشیمان از انتخاب این اسم.
یه دل میگفت تغییر اسم یه دل میگفت ادامه استفاده از همین اسم

بعد از ۳ سال و اندی جدل با خودم بالاخره پرچم تغییر اسم بالا رفت و اسم هنترز به میزبان دیتا تغییر داده شد.

از این پس آدرس رسمی ما mizbandata.com خواهد بود

با تشکر

majidisaloo1
February 15th, 2015, 17:41
با سلام

نام نیکی را انتخاب نموده اید
امید واریم چرخش برایتان بچرخد

با سپاس
عیسی لو

afshinh
February 15th, 2015, 17:52
مبارکه
واقعا اسم سایتتون خیلی سخت بود

mhiizadi
February 15th, 2015, 17:55
همیشه از اسمی که انتخاب کرده بودید حس بدی نسبت بهش داشتم :d
چون تلفظ اسم قبلی برام سخت بود :|
هتزنر راحته ولی هنترز نه
الان خیلی بهتر شده!

Ashkankamangar.ir
February 15th, 2015, 18:15
جناب تاری مهر منم بهت تبریک میگم
از شناختی که ازتون دارم این اطمینان رو دارم که روزی بهترین ایران میزبان دیتا خواهد بود./

alfavps.com
February 15th, 2015, 18:19
امیدواریم با این نام پیشرفت بزرگی داشته باشید و باعث افتخار ما باشد که همکار شما هستیم :53:

!MihanIt!
February 15th, 2015, 18:26
نام بسیار مناسبی هست انشأالله بتونید در این راه باعث افتخار باشید

m0rt3za
February 15th, 2015, 18:49
سلام
کار بسیار درستی انجام دادید
اسم قبلی به نظر من اصلا مناسب نبود

s0NY
February 15th, 2015, 19:03
مبارک باشه عزیز

mamalak