PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یک مشاوره از طراحان

hannibal
February 15th, 2015, 16:04
سلام خدمت اساتید محترم

یک مشاوره می خواستم ازتون بگیرم

یک شرکت کوچکی هستیم میخواهیم یه سیستم تحت وب ایجاد کنیم.

که توش بتونیم چندین امکان رو قرار بدیم.

شرکت ما این شکلی کار میکنه:

1) قطعات از خارج از کشور وارد میشه : ( شامل مراحل ثبت سفارش از خارج ، حمل شدن توسط کشتی ، خارج شدن از گمرک )

2) انبار داری

3) قطعات اسمبل می شوند و فروش میروند. (فاکتور فروش و زدن سند مالی)

به نظرتون چه سیستم و cms ای این قابلیت رو داره که با این خواسته مچ بشه؟ (اولویتم این هست که برنامه نویسی اختصاصی انجام نشه)

یعنی وردپرس ، یا دیتالایف انجین و... به کمک اینها چیزی رو اجرا کنیم که یک بخشی از خواسته هامون رو جواب بده...

نظرتون چی هست ؟

Rozhin Karimi
February 15th, 2015, 16:07
بله هم با وردپرس میشه و هم خیلی های دیگه که امکان گسترش دارن اما مشکل جای دیگست و اینه که کار اصلی این مدیریت محتواها این نیست و اگر بعدا با مشکل بزرگی برخوردین طبیعیه و بهتره اختصاصی نوشته بشه
البته فروشگاه سازها میتونن نیازتون رو بر آورده کنن و با یه سرچ ساده هم میتونید بفهمید اما باید مستقیم با پشتیبانی هاشون حرف بزنید و ریز نیازهاتون رو بگید

shahinmq
February 15th, 2015, 16:10
اصلا توصیه نمی کنم از اسکریپت های آماده استفاده کنید که براتون ماژولی نصب بشه ، سیستم باید مطابق با کارایی مد نظر شما کار کند نه اینکه سیستمی دیگر رو تغییر دهید.

طبیعتا برای هر سیستمی میشه چنین ماژول هایی طراحی کرد ! اما فکر کنید من ماشین رنو دارم و موتور اون رو باز می کنم میزارم روی bmw ، آیا همون کارایی و پایداری رو برای من دارد ؟

امیدوارم منظور بنده رو متوجه شده باشید.

daving
February 15th, 2015, 16:20
از جوملا استفاده کنید گستردگی ماژول و پلاگین بیشتری داره

startToday
February 15th, 2015, 16:32
با توجه به اینکه نیاز و انتظارات مشخص و مخصوص به خودتون رو دارید، پیشنهاد بنده اینه که تو فکر یه مدیریت محتوای اختصاصی باشید دوستِ عزیز...

hamra
February 15th, 2015, 16:34
با هر سی ام اسی میشه .

Netfollower
February 15th, 2015, 16:35
درود
اوپن کارت

موفق باشید

hannibal
February 15th, 2015, 16:48
از همه ی دوستان ممنونم ، الان اوپن کارت رو روی هاستم نصب کردم ، دارم اجراش میکنم ببینم چی میشه. فوقش شکست میخورم... و مجبور میشم کد نویسی اختصاصی شه دیگه...