PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با اتصال به تیم ویور در سرور مجازی

jpmo02
February 14th, 2015, 18:18
سلام
من یک سرور مجازی ویندوز دارم که روش teamviewerنصب کردم
وقتی اجرا میکنم واز داخل کامپیوتر ای پی و پسوردش رو میزنم وصفحه remoteرو میبندم تابا تیم ویور وصل بشم اروری که در تصویر پیوست ارسال کردم برام در teamviewer میاد ونمیتونم وصل بشم بهش
لطفا راهنمایی کنید چطوری از کامپیوترم با تیم ویور به سرور متصل بشم وازش استفاده کنم

وقتی با remote desktopوص میشم به سرور یکم سرعت باز کردن صفحات اینترنتش پایینه بخاطر همین میخوام با تیم ویور وصل بشم شاید بهتر بشه وبتونم بهتر باهاش کار کنم
اگر هم راه حلی دارید لطفا ارایه دهید سپاس

- - - Updated - - -

up

007
February 14th, 2015, 18:31
سلام
شاید سرعت اینترنتتون پایین باشه
شاید سرور مجازیتون کیفیت لازم رو نداشته باشه
و خیلی از موارد دیگه ........
ارادت

jpmo02
February 14th, 2015, 21:26
سلام
شاید سرعت اینترنتتون پایین باشه
شاید سرور مجازیتون کیفیت لازم رو نداشته باشه
و خیلی از موارد دیگه ........
ارادت
سرور مجازی از امریکا هست وسعت دانلودش حدود 10مگه
سرعت دانلود منم حدود 450-500 کیلو هست
فکر نمیکنم از سرعت اینترنتم باشه
دیگه ازچه چیزهایی ممکنه باشه؟
سپاس

masoud57
November 11th, 2015, 17:24
سلام
من یک سرور مجازی ویندوز دارم که روش teamviewerنصب کردم
وقتی اجرا میکنم واز داخل کامپیوتر ای پی و پسوردش رو میزنم وصفحه remoteرو میبندم تابا تیم ویور وصل بشم اروری که در تصویر پیوست ارسال کردم برام در teamviewer میاد ونمیتونم وصل بشم بهش
لطفا راهنمایی کنید چطوری از کامپیوترم با تیم ویور به سرور متصل بشم وازش استفاده کنم

وقتی با remote desktopوص میشم به سرور یکم سرعت باز کردن صفحات اینترنتش پایینه بخاطر همین میخوام با تیم ویور وصل بشم شاید بهتر بشه وبتونم بهتر باهاش کار کنم
اگر هم راه حلی دارید لطفا ارایه دهید سپاس

- - - Updated - - -

up
دوست عزيز سلام
من هم دقيقا همين مشكل شمارو دارم
آيا راه حلي براي اين مشكل پيدا كردين؟
اگه مشكلو حل كردين به من هم اطلاع ميدين ؟
ممنون