PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل ای پی در nginx_apache

jahromweb
February 13th, 2015, 22:24
باسلام
سرور بنده از وب سرور nginx+ apache استفاده میکند.
مشکلی که وجود دارد : درصوت استفاده از mod_qos ای پی اصلی سرور به جای ای پی کاربران جایگزین میشود و برای مثال اگر تعداد کانکشن برای هر کاربر روی 10 عدد باشد ، پس از اتصال 10 کانکشن از ای پی های مختلف اپاچی تا زمان قطع ان ای پی ها از کار می افتد!
بررسی کردم ، دایرکت ادمین از mod_remoteip استفاده کرده که قانونا باید مشکل را حل کند اما حل نمیکند
همچنین از mod_rpaf هم استفاده شده باز مشکل پابرجاست
درضمن در انجمن دایرکت هم پرسیدم تنها جواب این بود که چک کنید که از اخرین ورژن اپاچی استفاده کنید که استفاده میکردم و مشکلی از این بابت نبوده
لطفا راهنمایی کنید
باتشکر

InterServer.ir
February 14th, 2015, 01:23
سلام

فایل کانفیگ آپاچی را برای بنده پ.خ کنید
حدس می زنم با تغییرات جزئی در کانفیگ آپاچی بشه این مشکل رو حل کرد .

jahromweb
February 15th, 2015, 00:37
باسلام ارسال شد

- - - Updated - - -

دوستان خواهشا کمک کنند!

- - - Updated - - -

دوستان خواهشا کمک کنند!

InterServer.ir
February 16th, 2015, 10:48
اون چيزي كه در نظر داشتم فكر نكنم عملي بشه يك راه تست نشده هست اينكه تنظيمات mod_qos رو در آخر فايل كانفيگ قرار بديد شايد مشكل حل بشه .

اگر مشكلتون حل نشد پيشنهاد من اينه Mod_qos رو حذف كنيد و بجاش از limit_conn در كانفيگ nginx استفاده كنيد به نظرم اين مورد بهتر از mod_qos هم عمل مي كنه و چيزي كه نياز داريد برطرف مي كنه

محدود كردن كانكشن ها در nginx باعث ميشه مصرف رم و پردازنده هم پايين بياد و مشكل آيپي هم پيدا نكنيد

jahromweb
February 16th, 2015, 11:03
اون چيزي كه در نظر داشتم فكر نكنم عملي بشه يك راه تست نشده هست اينكه تنظيمات mod_qos رو در آخر فايل كانفيگ قرار بديد شايد مشكل حل بشه .

اگر مشكلتون حل نشد پيشنهاد من اينه Mod_qos رو حذف كنيد و بجاش از limit_conn در كانفيگ nginx استفاده كنيد به نظرم اين مورد بهتر از mod_qos هم عمل مي كنه و چيزي كه نياز داريد برطرف مي كنه

محدود كردن كانكشن ها در nginx باعث ميشه مصرف رم و پردازنده هم پايين بياد و مشكل آيپي هم پيدا نكنيد
باسلام
امکان لیمیت برای هر ای پی در nginx وجود داره؟

InterServer.ir
February 16th, 2015, 11:12
بله

اين امكان وجود داره من روي 25 كانكشن براي هر آيپي تنظيم كردم و مشكلي هم پيش نيومده حتي تعداد درخواست هاي هر آيپي رو ميشه محدود كرد

اين امكان در دفع حملات تكذيب سرويس هم كاربرد داره و ميشه جلوي برخي از حملات رو گرفت