PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیازمند ارائه دهنده ی اینترنت روی فیبر نوری در اصفهان - فوری

xman0098
February 13th, 2015, 19:01
سلام دوستان
بنده اهل اصفهان هستم
به تازگی به دلیل نقل مکان مجبورم شرکت ارائه دهند ی اینترنت خودم رو عوض کنم (قبلا شاتل بود و عالی بود) چون شماره تلفن خونه ی جدیدم روی فیبرنوری هستش
مثل اینکه فیبرنوری در انحصاره مخابراته(خودم ازش سرویس داشتم و واقعا ***ه) منم به اجبارم میخام adsl تهیه کنم اما مخابرات میگه پورت پره
اگه کسی خودش داخل مخابرات هستش یا احیانا آشنا داره
و میتونه برای بنده پورت خالی کنه
اعلام کنه (شیرینیش محفوظه)
اون عزیزانی هم که باز خودشون ارائه دهنده هستن یا سراغ دارن کسی رو که روی فیبر نوری سرویس میده معرفی کنن

با تشکر از همگی

- - - Updated - - -

شماره تماس جهت ارتباط سریعتر
فقط پیام یا استفاده از شبکه های اجتماعی:
09361200153 ( بی تاک - هایک - چت اون - تانگو - اسکایپ - وایبر - لاین - کیک - واتساپ - بیسفون - یو - انار)

bepad
February 13th, 2015, 19:02
سلام دوستان
بنده اهل اصفهان هستم
به تازگی به دلیل نقل مکان مجبورم شرکت ارائه دهند ی اینترنت خودم رو عوض کنم (قبلا شاتل بود و عالی بود) چون شماره تلفن خونه ی جدیدم روی فیبرنوری هستش
مثل اینکه فیبرنوری در انحصاره مخابراته(خودم ازش سرویس داشتم و واقعا ***ه) منم به اجبارم میخام adsl تهیه کنم اما مخابرات میگه پورت پره
اون عزیزانی هم که باز خودشون ارائه دهنده هستن یا سراغ دارن کسی رو که روی فیبر نوری سرویس میده معرفی کنن

با تشکر از همگی

با سلام

متاسفانه هیچ شرکت خصوصی اینکارو نمیتونه کنه و فقط مخابرات میتونه بده حتی روی کافو نوری هم نمیشه

موفق باشید

shahinmq
February 13th, 2015, 20:07
یک شماره تماس براتون پ خ می کنم ، 5 سال پیش کار مارو راه انداختند و فکرم نمی کنم خاطرشون باشه.

به هرحال باهاشون در ارتباط باشید

pasargad web
February 13th, 2015, 20:20
سلام دوستان
بنده اهل اصفهان هستم

با تشکر از همگی

- - - Updated - - -

شماره تماس جهت ارتباط سریعتر
فقط پیام یا استفاده از شبکه های اجتماعی:
09361200153 ( بی تاک - هایک - چت اون - تانگو - اسکایپ - وایبر - لاین - کیک - واتساپ - بیسفون - یو - انار)

به این سایت یک سری بزنید به نظرم فیبر نوری میدن.البته بیشتر برای دانشگاه ها پورت میدن این شرکت. http://www.jahanonline.com/
با تلفن پشتیبانیش تماس بگیرین.

se7en-host
February 13th, 2015, 21:33
فیبر نوری فقط مخابرات پشتبانی می کنم
چرا از وایمکس استفاده نمی کنید ؟

xman0098
February 14th, 2015, 18:00
فیبر نوری فقط مخابرات پشتبانی می کنم
چرا از وایمکس استفاده نمی کنید ؟
من مصرفم بالاست
و وایمکس برام مقرون به صرفه نیست

jahromweb
February 14th, 2015, 18:24
سلام
به احتمال 99 درصد شرکت هایی هستند که با radio wireless سرویس ارائه میکنند
تنها به یک انتن به قیمت 200 به بالا نیاز دارید
مزیت ان این است که دیگر نگران مخابرات و خط تلفن و pcm و ...
نیستید و همچنین معمولا تعرفه هایی بسیار به صرفه تر از ADSL دارند
درشهر ما حدود 5 مرکز اینچنینی وجود دارد که خدمات بسیار خوبی ارائه میکنند و 99 درصد نقاط حتی روستا های اطراف را هم پوشش میدهند
سرعت تا 10 مگابیت هم ارائه میدهند
البته نصب انتن را به یک شخص متخصص بسپارید تا بعدا به مشکل نخورید
برای یک موسسه که شبکه راه اندازی کردیم یک چیز که برایم خیلی جالب بود پینگ مناسب سرویس وایرلس بود . شاید باور ان سخت باشد اما پینگ از ADSL مناسب تر بود.
موفق باشید

xman0098
February 14th, 2015, 18:48
سلام
به احتمال 99 درصد شرکت هایی هستند که با radio wireless سرویس ارائه میکنند
تنها به یک انتن به قیمت 200 به بالا نیاز دارید
مزیت ان این است که دیگر نگران مخابرات و خط تلفن و pcm و ...
نیستید و همچنین معمولا تعرفه هایی بسیار به صرفه تر از ADSL دارند
درشهر ما حدود 5 مرکز اینچنینی وجود دارد که خدمات بسیار خوبی ارائه میکنند و 99 درصد نقاط حتی روستا های اطراف را هم پوشش میدهند
سرعت تا 10 مگابیت هم ارائه میدهند
البته نصب انتن را به یک شخص متخصص بسپارید تا بعدا به مشکل نخورید
برای یک موسسه که شبکه راه اندازی کردیم یک چیز که برایم خیلی جالب بود پینگ مناسب سرویس وایرلس بود . شاید باور ان سخت باشد اما پینگ از ADSL مناسب تر بود.
موفق باشید
با سلام
با تشکر از شما
من اگه بخام وایمکس بخرم باید بابت مودم تنها 220 تومن بدم بعدش هم برای هر گیگ خداتومن
شما لطف کنید بفرمائید دقیقا هزینه هاش به چه صورته
و اینکه من اگه دوباره نقل مکان کنم نصب و راه اندازیش به چه صورته؟
چه شرکتهایی ارائه میدن؟