PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در بلاک ای پی

reza0071
February 13th, 2015, 13:58
سلام وقت بخیر دوستان عزیز

بنده میخوام دسترسی تمام کشور ها بجز ایران آمریکا و المان به سرور ببندم لطفا بهترین روش برای این کار ذکر کنید
سرور بنده مجازی هست و امکان استفاده از فایروال سخت افزاری نیست.

secureconfig
February 13th, 2015, 14:06
سلام.

فایروال csf را نصب کنید و در etc/csf/csf.conf/ جلوی cc_deny = متن زیر را اضافه کنید :
AD,AE,AF,AG,AI,AL,AM,AN,AO,AQ,AR,AS,AU,AT,AW,AZ,BA ,BB,BD,BE,BF,BG,BH,BI,BJ,BM,BN,BO,BR,BS,BT,BV,BW,B Y,BZ,CC,CF,CG,CH,CI,CK,CL,CM,CN,CS,CR,CO,CU,CV,CX, CY,CZ,DJ,DK,DM,DO,DZ,EC,EE,EG,EH,ER,ES,ET,FI,FJ,FK ,FM,FO,FX,GA,GB,GD,GE,GF,GH,GI,GL,GM,GN,GP,GQ,GR,G S,GT,GU,GW,GY,HK,HM,HN,HR,HT,HU,ID,IE,IL,IN,IO,IS, IT,JM,JO,JP,KE,KG,KH,KI,KM,KN,KP,KR,KP,KW,KY,KZ,LA ,LB,LC,LI,LK,LR,LS,LT,LU,LV,LY,MA,MC,MD,MG,MH,MK,M L,MM,MO,MP,MQ,MR,MS,MT,MU,MV,MW,MX,MY,MZ,NA,NC,NE, NF,NG,NI,NO,NP,NR,NT,NU,NZ,OM,PA,PE,PF,PG,PH,PK,PL ,PM,PN,PR,PT,PW,PY,QA,RE,RU,RW,SA,SB,SD,SE,SG,SH,S I,SJ,SK,SL,SM,SN,SO,SR,ST,SU,SV,SY,SZ,TC,TD,TF,TG, TH,TJ,TK,TM,TN,TO,TP,TR,TT,TV,TW,TZ,UA,UG,UM,UY,UZ ,VA,VC,VE,VG,VI,VN,VU,WF,WS,YE,YT,YU,ZA,ZM,ZR,ZW
و دقت کنید در لیست بالا کشور هایی که وی پی ان دارند مثل هلند - امریکا - انگلیس- فرانسه - کانادا - المان بسته نشده و شما میتونید با اضافه کردن پسوند دامنه ی کشور را ببندید.
سپس:
csf -r

موفق باشید./

reza0071
February 13th, 2015, 14:18
دوست عزیز این روش اضافه باری بر روی سرور نداره؟ و مصرف رم و سایر منابع رو بالا نمیبره یا این که روی سرعت بارگذازی سایت ها تاثیر داشته باشه؟

secureconfig
February 13th, 2015, 14:21
زمانی که بنده استفاده کرده بودم مصرف زیادی نداشت (cpu & ram)
روی سرعت هم تاثیری نمیزارد.

موفق باشید./

reza0071
February 13th, 2015, 14:36
به نظرتون بهتر نیست توی قسمت
cc_allow = کد کشوری هایی که میخوام دسترسی داشته باشن بزارم؟

secureconfig
February 13th, 2015, 14:37
بنده این مورد را تست نکردم که ببینم جواب میدهد یا خیر.

reza0071
February 16th, 2015, 11:20
بنده این مورد را تست نکردم که ببینم جواب میدهد یا خیر.

تشکر از وقتی گذاشتین،منتظر پیشنهاد های دوستان در مورد.

- - - Updated - - -

up

- - - Updated - - -

up

- - - Updated - - -

کسی نمیدونه؟

- - - Updated - - -

منتظر راهنمایی دوستان

jahromweb
February 16th, 2015, 12:05
سلام
من توی اون قسمت ir گذاشتم ولی سرور به ایران محدودنشد
پس یعنی اون هدفی که دارید رو انجام نمیده
همون روشی که جناب فخر ابادی گفتن انجام بدید
موفق باشید

reza0071
February 20th, 2015, 02:13
سلام
من توی اون قسمت ir گذاشتم ولی سرور به ایران محدودنشد
پس یعنی اون هدفی که دارید رو انجام نمیده
همون روشی که جناب فخر ابادی گفتن انجام بدید
موفق باشید

اون روش انجام دادم جواب نداد
دوستان لطفا کمک کنید

_mahdi_
February 20th, 2015, 02:41
سلام
اگه از php استفاده میکنید میتونید پکیج php-geoip نصب کنید و توی برنامه مشخص کنید اگه کد کشور IR یا US یا DE نبود دسترسی نده

fanous_m
February 20th, 2015, 02:41
همون روشی که بالا دوستمون گفتند از همه بهتر بود

reza0071
February 20th, 2015, 10:57
همون روشی که بالا دوستمون گفتند از همه بهتر بود

این کارو کردمولی ای پی های کشور وارد شده بلاک نشد

secureconfig
February 20th, 2015, 10:58
بعد از انجام فایروال csf را ریستارت کرده اید ؟
+ از چه روشی برای تست بلاک شدن یا نشدن استفاده میکنید ؟

fanous_m
February 20th, 2015, 13:45
فایروال رو ری استارت نکردید
برای همینه

reza0071
February 26th, 2015, 14:14
فایروال رو ریستارت کردم اما بازم هنوز مشکل پا برجاست و اما بنده از روش خاصی برای تست صحیح یا غلط بودن این روش استفاده نکردم منتها میخوام با استفاده از این روش میخوام جلوی حملات brutforce بگیرم و ای پی چندین کشور محدود کنم
اما برای مثال بنده ru وارد کردم طبق این اموزش ها نباید دیگه ای پی های کشور روسیه دسترسی داشته باشند به سرور اما بازم سرور نشون میده که فردی با ای پی ها روسیه دوباره به سرور وصل شده و سعی داشته پسورد به دست بیاره

- - - Updated - - -

up

- - - Updated - - -

up