PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست سرور اختصاصی از اروپا

vPsPersia.COM
August 1st, 2010, 03:12
سلام خدمت دوستان عزیز .

من می خوام سرور 3 رو از اروپا بگیرم . لطفا با لیست زیر قیمت های خود را اعلام کنید و اسم دیتاسنتر رو بگید

تذکر : لطفا از دیتاسنتر های OVH - Hetzner - Giga-International آفر ندید

CPU : Intel Core2Quad 9550
RAM : 8 GIG
HDD : 2x 1.5 TB
Port : 1gbps Full Deplex
KVM = 1 day
IP : 15 Ips

هزینه هر آی پی رو بگید .

نکاتی که باید توجه داشت :
1- تحریم نباشه ( ترجیحا 9(
2-شبکه ساده داشته باشی ، مبتنی بر مک آدرس نباشه ، مثل Hetzner , OVH
3- سریع جواب بدند .

سرور دوم :

CPU : Intel CoreI7 Or Xeon 5410
RAM : 8 upgradable to 16
HDD : 2x 1.5 tb
Port : 1gbps Full Deplex
KVM = 1 day
IP : 15 Ips

با تشکر فراوان

J4vad
August 1st, 2010, 03:54
با سلام ،

سرور های netdirekt Frankfurt - Provider, Webhosting und Server (http://netdirekt.com) را ببنید و هر کدام از سرور ها را که انتخاب کنید بدون واسطه با رابطی که در این دیتاسنتر داریم برای شما تهیه می کنیم .

پشتیبانی هم مستقیم از طریق دیتاسنتر و هم غیر مستقیم از طریق ما صورت خواهد گرفت .

موفق باشید .

vPsPersia.COM
August 1st, 2010, 08:09
سلام به آقا جواد عزيز .

مشكلي كه هست اين ترافيك ماهانه هست و الان يكم قيمت هاشون بالا زدن ،‌

ولي در كل يه صحبتي بكن ،‌ببني پلان زير رو چند ميدن :‌

Intel Q9550, 4x 2.83 GHz CPU
8.192 MB RAM, DDRII Ram
2x 1000 GB SATAII Harddisk
1000 MBit, 5.000 GB Traffic
15 IPs

1 Day KVM

ببين اين پلان رو چند ميدن ،‌راستي توي سايتش زده 99.5 آپتايم هست . داون زياد ميشه؟ از نظر پشتيباني چه طورياست ؟ زمان كريسمس و يكشنبه ها هستند؟

TukaNet
August 1st, 2010, 10:25
1 - ترافیک ماهانشون خیلی کمه !
2 - پورتشون چطوره ؟! هیچی در مورد پورت ننوشته !
3 - ساپورت و آپ تایم چطوره ؟

J4vad
August 1st, 2010, 12:50
با سلام ،

وقت بخیر ، از نظر من این قیمت بسیار نرمال می باشد ! مگر اینکه از یک دیتاسنتر واقعا آشغال بخواهید سرویسی از این ارزانتر تهیه کنید .

بنده بعد از چند سال کار با این دیتاسنتر فقط 2 الی 3 بار به مدت کمتر از 10 دقیقه قطعی داشته ام که آن هم برای مشکل در شبکه اینترنتشون بوده است .

پشتیبانی همیشه و همه هفته از طریق ایمیل و بسیار سریع انجام میشه ، تلفن ها رو از یکشنبه تا جمعه شب پاسخ می دهند همینطور سفارشات رو .

پورت 1Gbps هم دارند و از سرور های Core i Series به بعد می توانید این پورت را سفارش دهید اما به صورت پیش فرض 100mbps می باشد ، 1Gbps واقعی بوده و بارها تست و بررسی شده است .

قیمت را به تومان محاسبه نموده و در همین تاپیک برایتان ارسال خواهم کرد .

موفق باشید .

TukaNet
August 1st, 2010, 13:30
زیاد طولش کشید ... مهندس محاسباتش سخت بود ؟! :d

J4vad
August 1st, 2010, 14:51
قیمتی که می دهم برای Port 100 Mbps می باشد همانطور که ذکر کردم Port 1Gbps فقط برای Core i Series به بالا می باشد .
Intel Q9550, 4x 2.83 GHz
8.192 MB RAM, DDRII Ram
2x 500 GB SATAII Harddisk
100 MBit, 5.000 GB Traffic Connection

قیمت ماهیانه 160 هزار تومان.

قیمت هر IP نیز 1000 تومان می باشد .
KVM رایگان است و معمولا هر گاه درخواست بدهید 12 الی 24 ساعت رایگان در اختیارتان قرار می گیرد .

هر فایل Iso ای که بخواهید Write شده و در Drive سرور Mount می شود به صورت کاملا رایگان فقط کافی است لینک Iso داده شود .

موفق باشید .

TukaNet
August 1st, 2010, 15:46
اگه ممکنه یه آفر هم از سری Core i بدید

هزینه پورت یک گیگ + ترافیک اضافی ( تا 10 ترا می خوام ) رو هم محبت بفرمایید

J4vad
August 1st, 2010, 15:59
Intel i7-920, 4x 2.67 GHz
12.288 MB Ram, DDRIII Ram
2x 1.500 GB SATAII Harddisk
1.000 MBit, 10.000 GB Traffic Connection
250 هزار تومان ماهیانه .

موفق باشید .

vPsPersia.COM
August 2nd, 2010, 00:24
قیمتی که می دهم برای port 100 mbps می باشد همانطور که ذکر کردم port 1gbps فقط برای core i series به بالا می باشد .
Intel q9550, 4x 2.83 ghz
8.192 mb ram, ddrii ram
2x 500 gb sataii harddisk
100 mbit, 5.000 gb traffic connection

قیمت ماهیانه 160 هزار تومان.

قیمت هر ip نیز 1000 تومان می باشد .
Kvm رایگان است و معمولا هر گاه درخواست بدهید 12 الی 24 ساعت رایگان در اختیارتان قرار می گیرد .

هر فایل iso ای که بخواهید write شده و در drive سرور mount می شود به صورت کاملا رایگان فقط کافی است لینک iso داده شود .

موفق باشید .

به نظر من قیمتش که مناسب هست . این kvm هم حال کردم :d

حتما یکی از گزینه هام خواهد بود ! در اولویت ! نمیشه با همین قیمت 2 تا هارد 1 ترابایت بدند؟

J4vad
August 2nd, 2010, 00:27
نمیشه با همین قیمت 2 تا هارد 1 ترابایت بدند؟

متاسفانه فعلا این امکان نمی باشد اما در آینده مذاکراتی برای سرویس های Customize شده خواهیم داشت .

موفق باشید .

TukaNet
August 6th, 2010, 00:37
متاسفانه باید بگم این دیتاسنتر اصلا سیستم پاسخگویی خوبی نداره !
من دو تا ایمیل زدم براشون ، اولی که دو روز بعد جوابش رو دادند ، دومی هم که بعد سه روز هنوز خبری ازش نشده !

دوستانی که با این دیتاسنتر کار میکنند ( J4vad و taghikhani ) روش خاصی برای برقراری ارتباط دارید ؟ :d
ما که نتونستیم درست حسابی جواب بگیریم ، اگه فروش اینقدر کند باشه وای به حال پشتیبانی ....

J4vad
August 6th, 2010, 01:35
ما ارتباط مستقیم با یک رابط در آنجا داریم اما مشتریانی هم که به صورت مستقیم پشتیبانی می گیرند و از ما سرور خریداری کردند از طریق ایمیل کمتر از 1 ساعت با ارسال ایمیل پاسخ می گیرند .

موفق باشید .

TukaNet
August 6th, 2010, 01:57
ما هم مستقیم ایمیل زدیم ! هنوز که خبری نشده ...

J4vad
August 6th, 2010, 09:39
ما هم مستقیم ایمیل زدیم ! هنوز که خبری نشده ...

کدام ایمیل ؟!

البته نمی دانم به کسانی که هنوز مشتریشان نیستند چگونه پاسخ می دهند .

اما اگر امکان داشت لیست مکاتبات یکی از یوزر هایمان را ازش می گیرم و با عکس Time پاسخ گویی ها را نشان می دهم .

موفق باشید .

TukaNet
August 6th, 2010, 14:39
اینم لیست ایمیل هایی که من زدم !

http://0k.07.img98.com/out.php/i224222_Untitled.png

J4vad
August 6th, 2010, 15:29
http://www.ajahost.net/files/netdirekt.jpg

این نمونه ای از ایمیل هاست البته تعجب نکنید چون رابط ما روسی است این صفحه به زبان روسی است اما اگر نگاه کنید در سمت راست تاریخ ها مشخص است که گاهی در یک روز چندین بار مکاتبه داشته ایم .

موفق باشید .

TukaNet
August 6th, 2010, 15:35
پس ما هم بریم روسی میل بزنیم :دی

goldstar
August 6th, 2010, 16:56
robobill.net
?

J4vad
August 6th, 2010, 17:07
robobill.net
?

متوجه نمی شوم ! این سایت از Netdirekt سرویس می دهد ؟!

1eng.ir
August 6th, 2010, 17:14
متوجه نمی شوم ! این سایت از Netdirekt سرویس می دهد ؟!
سوال سختی نبود. گفتن رابط روسی شما robobil هستن یا نه ؟!
https://robobill.net/hosting.php?pt=ds&spt=31

J4vad
August 6th, 2010, 17:20
بله مثل اینکه اشتباه گرفتید دوست عزیز من نگاه کردم ایشون هم از Netdirekt سرویس می دهند اما قیمتی که من دادم زمین تا آسمون با قیمت اشون فرق می کنه ضمن اینکه من لیست ایمیل هایی را به شما دادم که خودم به این ایمیل دسترسی دارم وگرنه کدام سایت لیست ایمیل ها را به شما می دهد که این بدهد ؟! و همچنین پنل سرور من را در Netdirekt می توانید مشاهده کنید .

http://www.ajahost.net/files/serverpanel.jpg

خیلی برای من جالبه که در کل این فاروم همه سعی می کنند دست اون یکی رو رو کنند بدون هیچ آگاهی ..... البته مهم نیست چون کار اصلی بنده فروش سرور اختصاصی نیست و هر کسی هم که برای اون تهیه کردم همکار بوده .... و اگر در سایت نگاه کنید قیمت این سرور ها را نگذاشته ام ...

موفق باشید .

1eng.ir
August 6th, 2010, 17:38
چرا به خودت میگیری ؟!!!
یه سوال پرسیده شد و جوابش آره یا نه بود !!! اگه به خودت شک داری که قضیش فرق میکنه ...
الان کسی از من بپرسه رابط شما با فلان جا کیه، یا میگم آره یا نه یا هم میگم امکان پاسخگویی نیست. نیازی به بر هم زدن زمین و زمان نیست که !!!

goldstar
August 6th, 2010, 18:20
از محمد عزیز ممنونم
بله دقیقا منم منظورم همون بود. خواستم بدونم از اینجا گرفتین؟ که ساپورتشون خوبه. چون شنیده بودم ساپورت خوبی دارند این شرکت روسی

TukaNet
August 6th, 2010, 19:03
سوال سختی نبود. گفتن رابط روسی شما robobil هستن یا نه ؟!
https://robobill.net/hosting.php?pt=ds&spt=31

قیمتاشم بدک نیستا ...:65:

taghikhani
August 7th, 2010, 13:46
متاسفانه باید بگم این دیتاسنتر اصلا سیستم پاسخگویی خوبی نداره !
من دو تا ایمیل زدم براشون ، اولی که دو روز بعد جوابش رو دادند ، دومی هم که بعد سه روز هنوز خبری ازش نشده !

دوستانی که با این دیتاسنتر کار میکنند ( J4vad و taghikhani ) روش خاصی برای برقراری ارتباط دارید ؟ :d
ما که نتونستیم درست حسابی جواب بگیریم ، اگه فروش اینقدر کند باشه وای به حال پشتیبانی ....

سیستم تیکتینگشون خیلی سریع جواب میده. ولی وقتی از داخل سایت بهشون ایمیل بدی دیر جواب میدن. انگار ایمیل info رو دیر به دیر چک میکنن.

vPsPersia.COM
August 7th, 2010, 13:52
سیستم تیکتینگشون خیلی سریع جواب میده. ولی وقتی از داخل سایت بهشون ایمیل بدی دیر جواب میدن. انگار ایمیل info رو دیر به دیر چک میکنن.

آدرس سیستم تیکتینگشون چیه ؟

توی Customer Panel هست ؟ ندیدم