PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست نرم افزاری که Log های عملیات کپی پیست رو نشون بده

2014hamid
February 11th, 2015, 22:21
سلام بچه ها !! من دنبال یه نرم افزارم که شاید کاربردش عجیب باشه اما خیلی برام مهمه پیدا کنم همچین چیزی رو

یه نرم افزار می خوام که عملیات کپی فایل ها رو توی خودش ذخیره کنه

مثلا اگه من رفتم از درایو e یه فایلی رو کپی کردم داخل درایو c ... این نرم افزار توی خودش ثبت کنه که فلان فایل از فلان جا به فلان جا کپی شد

نمیدونم همچین چیزی هست یا نه .. اما اگه مستقیما هم کارش این نبود اشکالی نداره مثلا نرم افزاری بود که کلا هر چی تو سیستم اتفاق می افته رو ثبت میکرد و این هم جزوی ازش بود عب نداره

کسی اطلاعی داره ؟

jahromweb
February 11th, 2015, 22:23
سلام
یک نرم افزار جاسوسی قبلا روی سیستم ها نصب میکردیم فکر کنم این مورد هم داشت
حتی هر از 30 ثانیه عکس میگرفت ، کل سایت های باز شده و برنامه ها و کلید های فشار داده شده و .............
golden eye اسمش بود
امیدوارم کاربری باشه
موفق باشید

MagicVps.Com
February 12th, 2015, 00:41
سلام بچه ها !! من دنبال یه نرم افزارم که شاید کاربردش عجیب باشه اما خیلی برام مهمه پیدا کنم همچین چیزی رو

یه نرم افزار می خوام که عملیات کپی فایل ها رو توی خودش ذخیره کنه

مثلا اگه من رفتم از درایو e یه فایلی رو کپی کردم داخل درایو c ... این نرم افزار توی خودش ثبت کنه که فلان فایل از فلان جا به فلان جا کپی شد

نمیدونم همچین چیزی هست یا نه .. اما اگه مستقیما هم کارش این نبود اشکالی نداره مثلا نرم افزاری بود که کلا هر چی تو سیستم اتفاق می افته رو ثبت میکرد و این هم جزوی ازش بود عب نداره

کسی اطلاعی داره ؟

سلام
یک نرم افزار جاسوسی قبلا روی سیستم ها نصب میکردیم فکر کنم این مورد هم داشت
حتی هر از 30 ثانیه عکس میگرفت ، کل سایت های باز شده و برنامه ها و کلید های فشار داده شده و .............
golden eye اسمش بود
امیدوارم کاربری باشه
موفق باشید
Golden Eye v4.50 - نرم افزار قدرتمند جاسوسی چشم طلایی

آیا شما دوست دارید بدانید:
فرزندانتان هنگام کار با اینترنت چه کارهایی انجام می دهند؟
آنها با چه کسانی صحبت می کنند و چه عکسهایی را مشاهده می کنند؟
آیا شما به همسر خود شک دارید و مایلید بدانید:
چه کسانی با وی رابطه دارند و به او ایمیل می زنند؟
چه فیلم هایی را مشاهده می کند؟
با چه افرادی چت می کند؟
آیا شما می خواهید بدانید:
کارمندان شما در محیط کار و در ساعت کاری چه فعالیتی انجام می دهند؟
ما در اینجا راهکار تمامی این خواسته ها را پیش پای شما می گذاریم
Golden Eye چشم طلایی نام نرم افزاری قدرتمند جاسوسی است که با نصب بر روی ویندوز به صورت مخفیانه تمامی فعالیت های کاربر را ضبط و ثبت می کند و شما با مشاهده آنها می توانید به جواب تمام سئوالات بالا برسید! و ببینید آنها (فرزندان، همسر و کارمندان) پشت کامپیوتر واقعاً چه کارهایی انجام می دهند.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Golden Eye:
- ثبت تمام کلید های فشرده شده (شامل Username ها و Password ها)
- ثبت سایت های مشاهده شده
- ذخیره نام برنامه های استفاده شده
- ضبط عملیات انجام شده روی شاخه ها و فایل ها
- عکسبرداری از صفحه دسکتاپ به صورت متناوب
- ثبت زمان روشن و خاموش شدن سیستم
- کنترل اجرای فایل ها
- تحت نظر گرفتن نرم افزارهای چت
- ثبت اطلاعات ذخیره شده در کلیپ بورد
- عملکرد کاملاً مخفیانه: کاربران نمی توانند هیچ اثر از نرم افزار در هیچ کجای ویندوز حتی TaskManager پیدا کنند
- حفاظت توسط کلمه رمز: کاربران برای وارد شدن به نرم افزار نیاز به کلمه عبور دارند
- کنترل از راه دور: به شما این امکان رو می دهد تا از طریق یک کامپیوتر دیگر در یک شبکه، سیستم هدف را زیر نظر داشته باشد
- قابلیت تعریف کلید میان بر: برای دسترسی به نرم افزار کلید های ترکیبی تعیین می کنید
- کاربری آسان: به راحتی می توانید با نرم افزار و عملکرد آن آشنا شوید
- و ...

http://s2.p30download.com/users/202/software/security/keylogger-monitoring/Golden.Eye.v4.50_p30download.com.zip

رمز فایل پی سی دانلود: نرم افزار، فیلم، بازی، کتاب، آموزش و برنامه موبایل (http://www.p30download.com)