PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره برای جوملا برای یک پروژه سازمانی ؟

radar
July 31st, 2010, 23:13
آیا جوملا امکانات طراحی یک سایت که مرتبط با سازمان آموزشی باشرو داره ! بخش دانلود فایل ، فرم ثبت نام آنلاین ! کسی از دوستان میاد در یک هاست رایگان اونرو پیاده سازی کنیم تا روز شنبه هفته آینده لازمش دارم ! یا حق

kingoftehran
August 1st, 2010, 00:37
تمام این ها را داره ولی من نیوک را بهتون پیشنهاد می کنم.

rn4j1m1
August 1st, 2010, 01:12
جوملا خیلی بهتره و به نظرم من طرف نیوک نرید ، جوملا به شدت قابل انعطاف هست و هر کاری میتونید باهاش بکنید

Kambiz
August 1st, 2010, 01:19
ورد پرس هم برای این کار مناسبه
انعطاف لازم رو داره
و کار باهاش راحت تر از جوملا هستش

Woshka
August 1st, 2010, 01:56
به تنهایی نه ولی باید بهش اضافه بشه

rn4j1m1
August 1st, 2010, 02:42
ورد پرس هم برای این کار مناسبه
انعطاف لازم رو داره
و کار باهاش راحت تر از جوملا هستش

تایید میشه
شما چون در مورد جوملا پرسیدین من هم فقط در مورد جوملا توضیح دادم اما wp بهتره

irlogo
August 1st, 2010, 08:48
جوملا! از ورد پرس انعصافش بیشتره

TukaNet
August 1st, 2010, 10:04
جوملا! از ورد پرس انعصافش بیشتره

سید ما همه جوره قبولت داریم :d

به نظر من هم جوملا انعطاف پذیرتر هست ولی برای کسی که در شروع کار هست شاید وردپرس راحت تر به نظر بیاد
شما هم اگر عجله دارید برید سمت وردپرس ... نیوک و ... هم از رده خارج هستند ;)

Rapid
August 1st, 2010, 12:01
جوملا بهتره ولي تو هاست رايگان به نتيجه اي نميرسيد

persiansoft
August 1st, 2010, 12:30
سلام دوست عزيز .
اصلا سيستم هاي آماده مناسب سازمان ها نيست چون در صورت بزرگتر شدن سيستم داراي پيچيدگي زيادي مي شوند و كار براي كاربر نهايي سخت مي شود . و براي ساختن چنين سيستمي جوملا كارها و غيره مجبور به وصله و پينه زدن سيستم مي شوند .
اگر واقعا براي سازماني قصد انجام اين كار را داريد هزينه كنيد و كار را انجام دهيد . چون سازمان ها براي چنيني سيستم هايي ميليوني هزينه مي كنند .

موفق باشيد .

TukaNet
August 1st, 2010, 13:11
یعنی چه ؟!

خوب وقتی سیستم بزرگ باشه نیاز هست که امکانات هم فراهم بشه
خوبی جوملا یا سیستم های مشابه هم همین هست که میشه امکانات رو اضافه کرد بهشون
جوملا و وردپرس و ... دقیقا شبیه به یک کاغذ سفید هستند ، به صورت کُر امکانات خواصی ندارند
ولی شما میتونید روی اونها هر چی دوست دارید بنویسید و امکانات اضافه کنید ...

persiansoft
August 1st, 2010, 13:14
یعنی چه ؟!

خوب وقتی سیستم بزرگ باشه نیاز هست که امکانات هم فراهم بشه
خوبی جوملا یا سیستم های مشابه هم همین هست که میشه امکانات رو اضافه کرد بهشون
جوملا و وردپرس و ... دقیقا شبیه به یک کاغذ سفید هستند ، به صورت کُر امکانات خواصی ندارند
ولی شما میتونید روی اونها هر چی دوست دارید بنویسید و امکانات اضافه کنید ...

در حالت عادي جوملا براي كاربران معمولي پيچيده است . و در صورتي كه سيستم بزرگتر شود پيچيدگي آن بيشتر مي شود .
شما در يك سازمان با طيف بزرگي از افراد روبرو هستيد كه بايد طوري برنامه ساخته شود كه در عين سادگي كامل هم باشد .
اما اين سادگي در جوملا وجود ندارد.

kingoftehran
August 1st, 2010, 16:20
با سلام
منم با persiansoft موافقم انعطاف طراحی شخصی خیلی بیشتر از cms هاس آماده هست البته دات نت نیوک هم بعد نیست خودتونم با asp.net می تونید همه چیز بهش اضافه کنید.

radar
August 2nd, 2010, 10:00
ورد پرس فارسی سازش یه جوری نا متعارفه ! مثلاً زده جفنگ معلوم نیست معادلش چی میشه ! و بعد پلاگینی برای شروع نداره لا اقل نیوک پلاگین زیاد داره ! انجمن پشتیبانی وردپرس هم که دائماً تعطیله ! من برای سازمان پیچیده نمی خوام فقط می خوام یه شرکت رو معرفی کنه و ...

polbadman
September 18th, 2010, 05:30
با سلام
به نظر من جوملا واقعآ قدرت منده .وشاید به جرعت بشه گفت بهترین.
اما تنها موردی که من باهاش برخورد کردم و کارو در ابتدا پیچیده نشون میده .الگوی طراحی mvcهست که در جوملا پیشنهاد میشه.به نظر من اگه این الگورو خوب در توسعه جوملا رعایت کنید
برای پروژه های سازمانی بهترین انتخاب .البته سازمانهایی که واقعآ بخوان پیپر لس باشن.نه سازمانهایی ...
موفق باشید.

dade24
November 19th, 2010, 20:41
دوست عزیز جوملا کاملتره و کامپوننت های لازم رو داره ... من خودم سایت هسته تخصصی شیمی گلستان باهاش طراحی کردم و روی رایگانم مشکلی نداره ولی مشکلی که هست امکانات هاست رایگان که همش محدودتون میکنه ...

HyperServer
November 20th, 2010, 00:47
سلام دوست عزيز .
اصلا سيستم هاي آماده مناسب سازمان ها نيست چون در صورت بزرگتر شدن سيستم داراي پيچيدگي زيادي مي شوند و كار براي كاربر نهايي سخت مي شود . و براي ساختن چنين سيستمي جوملا كارها و غيره مجبور به وصله و پينه زدن سيستم مي شوند .
اگر واقعا براي سازماني قصد انجام اين كار را داريد هزينه كنيد و كار را انجام دهيد . چون سازمان ها براي چنيني سيستم هايي ميليوني هزينه مي كنند .

موفق باشيد .

نمیدونم رو جه استدلالی این حرفو زدین...
از معدود سیستم های مدیریت محتوا که دولت های رسمی از جمله ایران استفاده می کنند.
به نظر من مناسبترین گزینه هست ... چون مدام چک و آپگرید میشه

در حالت عادي جوملا براي كاربران معمولي پيچيده است . و در صورتي كه سيستم بزرگتر شود پيچيدگي آن بيشتر مي شود .
شما در يك سازمان با طيف بزرگي از افراد روبرو هستيد كه بايد طوري برنامه ساخته شود كه در عين سادگي كامل هم باشد .
اما اين سادگي در جوملا وجود ندارد.
در مورد پیچیدگی برای کاربر نهایی بستگی به admin سایت داره تا مطالب رو چه جوری دسته بندی کنه...در مورد خود admin هم باید 1 هفنه ای سرو کلا بزنه تا دستش بیاد که من میگم ارزش داره!

irsme
November 20th, 2010, 03:57
اگر مشکلی داشتید در خدمتم؛
با جوملا نتیجه بهتری میگیرید؛
id yahoo:hostpardaz

aalireza439
November 20th, 2010, 06:55
سلام ، شما لیست چیز هایی رو که می خواهید رو بگید ، تا براتون راه اندازی کنم ، هم با جوملا میشه هم با دروپال.
هر کدوم که خواستید بگید. پیشنهاد خودم دروپال است.

next
November 20th, 2010, 13:21
پیشنهاد من جوملاست
به خاطر انعطافش که به نظر من بین سی ام اس ها از همه بیشتره

tarantino
December 13th, 2010, 22:06
جوملا يه سيستم جهاني هستش كه داراي انعطاف پذيري بسيار عالي و توابع api گسترده هستش كه اگه بخاي از اول يه سيستم طراحي بشه و باگ گيري بشه و و براي هر تغييري كلي هزينه و غيره ... فكر مي كنم لقمه رو دور سر چرخوندن باشه...!
من كاملا مخالفم كه ميگيد بايد طراحي بشه از اول ! خيلي از سازمانهاي بزرگ ايراني و جهاني بر پايه جوملا بنا شده اند
براي افزودن هر امكاناتي اكستنشن مورد نظرتون رو براحتي پياده سازي مي كنيد و نزديك 7000 اكستنشن آماده هم اكنون براي اين سيستم جهاني موجوده اونوقت به نظر شما بايد بيايم و از اول يه سيستم رو طراحي كنيم ... انعطاف از اين بيشتر چي هست منظورتون؟
به نظر من قدرت جوملا بي نظيره و جوملا نياز به تعريف و تمجيد نداره و هر روز داره پرقدرت تر از گذشته ميشه
انتخاب اول خودم براي هر نوع سيستم مديريت محتوا متني بر وب جوملاست... بازهم تصميم گيري در اين خصوص با خودتون هست

parsaei
January 5th, 2011, 20:27
سلام

بستگی داره چه امکاناتی رو بخواهید ولی جوملا برای این کار مناسب هست نمونه اون رو هم میتونید در سایت www.drparsaei.com (http://www.drparsaei.com) ببینید که همه چیش رو خودم انجام دادم و یه سایت آموزش هست. اگر کار بزرگ باشه و برای یه سازمان بزرگ با کاربر بالا بخواهید انجام بدید بهترین گزینه برنامه نویسی هست که یه برنامه نویس و طراح وب برای شما این کار رو انجام بدن. در هر دو مورد بنده در خدمتم برنامه نویسی رو هم با دات نت برای شما انجام میدم اگه خواستید.