PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اطلاع رسانی اوا هاست(برنده گان قرعه کشی 22 بهمن)

mohammad007
February 11th, 2015, 10:45
به نام خدا

بعد از حواشی هایی که بعضی از دوستان برای قرعه کشی اواهاست توی انجمن درست کردند دیشب قرعه کشی ماهانه اوا هاست انجام شد و برنده ها معرفی شدند
از دوستان برنده خواهش می کنم بعد از تحویل گرفتن جوایز خود در این تاپیک اعلام کنند

برندگان خوش بخت اوا هاست درقرعه کشی بهمن ماه معرفی شدند

نفر اول:آقای داریوش کامیار برنده سرور اختصاصی آمریکا
نفر دوم:آقای مهرداد .ام برنده نمایندگی پنل پیام کوتاه با 10 هزار پیامک هدیه
نفرسوم:آقای حمید سلطانی برنده نمایندگی پنل پیام کوتاه با هزار پیامک رایگان
نفر چهارم:آقای علی اکبری برنده نمایندگی پیام کوتاه با 500 پیامک رایگان
تعرفه پنل های نمایندگی 90 ریال می باشد

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
قرعه کشی بعدی اوا هاست 29 اسفند ماه 93 خواهد بود و جوایز نفیسی خدمت کاربران گرامی تقدیم خواهد شد

hamid.soltani92
February 11th, 2015, 12:00
سلام و عرض ادب.
لازم دونستم از استارتر محترم به خاطر اینکه بر خلاف ۹۹٪ از قرعه‌کشی‌ها که هرگز انجام نمیشن، دروغ نگفتند و واقعا قرعه کشی رو انجام دادن تشکر کنم.
ارادتمند.

mohammad007
February 11th, 2015, 12:08
سلام و عرض ادب.
لازم دونستم از استارتر محترم به خاطر اینکه بر خلاف ۹۹٪ از قرعه‌کشی‌ها که هرگز انجام نمیشن، دروغ نگفتند و واقعا قرعه کشی رو انجام دادن تشکر کنم.
ارادتمند.
قربان شما
ایشون آقای حمید سلطانی برنده سوم بهمن ماه هستند

Dariushqs
February 11th, 2015, 13:38
با سلام،
ممنون‌ام از گروه اوا هاست و آقای دهقانی برای وفاداری به قولی‌ که دادن، سرور رو امشب گفتن سفارش دادن و ایشالا امشب تحویل میدان.
البته من توی این انجمن فعالیت ندارم و جناب دهقانی از من خواستن ثبت نام کنم و اعلام کنم که برنده سرور اختصاصی شدم.

mohammad007
February 11th, 2015, 13:47
با سلام،
ممنون‌ام از گروه اوا هاست و آقای دهقانی برای وفاداری به قولی‌ که دادن، سرور رو امشب گفتن سفارش دادن و ایشالا امشب تحویل میدان.
البته من توی این انجمن فعالیت ندارم و جناب دهقانی از من خواستن ثبت نام کنم و اعلام کنم که برنده سرور اختصاصی شدم.
با تشکر از جناب آقای داریوش کامیار
ایشون برنده اول قرعه کشی ماهانه اوا هاست هستن