PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ابهام برام پیش اومده

milad47
February 10th, 2015, 19:28
سلام به شما همراهان عزیزمن قسط دارم مغازه ای برای خدمات کامپیوتری باز کنم.ولی متاسفانه توی شهر من خدمات کامپیوتری زیاد هستش برای همین میخوام با ارائه خدمات عالی هر چه سریع تر معروف بشم.دوستان لطف کنن نظرات و راه کار هاشون رو با من به اشتراک بزارن.با تشکر.

ali0000
February 10th, 2015, 19:39
قبل از انجام هر کاری محل مناسب برای راه اندازی انتخاب کنید ، اگر در منطقه دانشگاهی ، یا اداری ایجاد میکنید حتماً خدماتی چون کپی و پرینت ، اسکن ، پرس کارت و ... در اولویتتون باشه / به اتحادیه الکترونیک منطقه یا شهرتون مراجعه و نسبت به تشکیل پرونده و اخذ مجوز اقدام کنید ، سعی نمایید کارهایی که ایجاد دردسر میکنن مثل رایت و ارائه فیلم یا موزیک و ... بصورت عمومی خودداری نمایید ، به شرکتهای معروف قطعات سخت افزاری مراجعه و شرایط نمایندگی و فروش رو جویا بشید / شرکتهای عرضه محصولات نرم افزاری مخصوصاً Game و نرم افزارهای کاربردی هم همینطور مراجعه و شرایط تهیه کلی یا نمایندگی رو جویا بشید ، بهیچ عنوان از افراد مجرد و آقا و مخصوصاً دوستان و بچه محل ها دعوت به همکاری ننمایید برای خدمات تایپ و پرینت ترجیحاً یک خانم حرفه ایی و مسلط به نرم افزارهای آفیس اکسل و ... پیشنهاد همکاری بدید
رعایت اخلاق حرفه ایی تجارت : مانند صداقت ، راستگویی ، رفتار خوب ، ارائه خدمات مشتری پسند و ...
فراموش نکنید بعضی از تجارت های بزرگ و معروف از همین حرکتهای اولیه و کوچک شروع کردن زمانی که هدف دارید مطمئنن دید بازتری به آینده خواهید داشت
با آرزوی موفقیت برای شما

milad47
February 10th, 2015, 20:21
خیلی ممنون از این که منو راهنمایی کردین.
دوستان هنوز منتظر خواندن نظرات و راه کار های شما هستم.
با تشکر

se7en-host
February 10th, 2015, 20:32
با سلام
مکان مناسب و بازاریابی خوب خیلی به شما کمک می کند
برای ارائه خدمات سخت افزار هم بتونید نمایندگی از شرکت های معتبر بگیرید و بتونید همیشه پاسخگویی مشتری خود باشید خیلی به شما کمک می کنم

ms96
February 10th, 2015, 20:39
دوست عزیز الان بازار کامپیوتر خیلی خرابه اصلا مثل سابق نیست. خدمات تایپ و تکثیر در نزدیکی دانشگاه ها و یا جاهای خاص صرفا جوابگو هست. زیاد مغازه گنده و شیک هم نمیخواد. کارت خوب باشه میان سمتت. هزینه ها رو بالا نبر چون وضعیت خرابتر از چیزی هست که فکر کنی. ضمنا این کارها فصلی هست. مثلا تابستون که دانشجو نداره دانشگاه رسما کسادی شماست. مگر اینکه نزدیکی شما سازمانی چیزی باشه که نیاز به کپی داشته باشه و مراجعه زیادی داشته باشه.

milad47
February 10th, 2015, 20:51
ممنون از این که منو راهنمایی میکنید
دوست عزیز از کجا می تونم نمایندگی جور کنم.
خیلی ممنون.

ms96
February 10th, 2015, 20:55
خیلی ممنون.
برای دریافت نمایندگی حداقل باید سابقه کار داشته باشید. جوازکسب معتبر و مرتبط و ...
واسه استارت کار نمیتونید از شرکت های معتبر نمایندگی بگیرید.
میتونم بهتون نمایندگی فروش اینترنت آسیاتک بدم با پورسانت 10درصد و 15درصد

se7en-host
February 10th, 2015, 21:30
خیلی ممنون.
اول باید تونید جواز کسب بگیرید
می تونید نمیندگی مستقیم از شرکت های گرانتی را بگیرید
دیگه این بسته به شما داره بخوایید از کدوم شرکت بگیرید
تماس بگیرید بتون شرایط رو می گن
معمولا نمایندگی فروش زیاد گیر نمیدن

sht-design
February 10th, 2015, 21:39
با سلام خدمت شما دوست عزیز
ابتدا باید عرض کنم مکانی که برای ایجاد تاپیک انتخاب کرده اید اشتباه بوده است
و دوم برای پیشنهاد خدمتتان عرض میکنم که اگر بتوانید تعمیرات سخت افزاری از جمله تعمیر مانیتور ، مادربورد ، اسپیکر و ... رو یاد بگیرید خیلی بهتر از خدمات کامپیوتری میباشد
به قول خودتان مغازه خدمات کامپیوتری زیاد است ولی مطمئنا تعمیرات تخصصی این تعداد زیاد نمیباشد
همچنین برای یاد گیری میتوانید دوره های آموزشی برید البته سخته جایی بخواهید درست و حسابی یاد بگیرید
برادر خودم تقریبا 11 سال پیش توی بخش تعمیرات خود مادیران و ال جی بصورت تخصصی تعمیرات رو یاد گرفته و نماینده تعمیرات استان فارس هست ، شما هم بخواهید کارتونو خوب انجام بدید باید موارد تخصصی رو انجام بدید نه موارد عمومی مثل نصب ویندوز و برنامه و ...
اگر هم خدمات عمومی رو میخواهین انجام بدید پیشنهاد میشه یک بانک کامل نرم افزار ایجاد کنید تا نسبت به بقیه جاها بهتر باشید

milad47
February 11th, 2015, 00:21
واقعا ممنونم که با نظراتتون منو هر لحظه به اون چیزی که مد نظرم هست نزدیک تر میکنید.