PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یه سوال درباره اتصال میکروتیک به ibsng

dollar
February 10th, 2015, 19:22
سلام خدمت دوستان

من روی یک میکروتیک چندین پروفایل (لوکیشن/کشور) ایجاد کردم. همانطور که میدانید در قسمت سکرت که یوزر میسازم فقط یه پروفایل میشه بهش اختصاص داد . به ای بی اس هم وصل کنم فقط لوکیشن میکروتیک وصل میشه .
من چیکار کنم که وقتی توی این میکروتیک یک یوزر میسازم آن یوزر بتونه به همه لوکیشن ها (پروفایل های ساخته شده ) وصل بشه ؟

آیا راه حلی داره؟ تصویر پروفایلها در زیر

25058

javadk
February 11th, 2015, 00:17
واضحتر توضیح بدید
یعنی چی تو میکروتیک چند تا کشور ایجاد کردید؟

dollar
February 11th, 2015, 10:00
خوب من از سرویس های دیکه توی میکروتیک کانکشن ساختم که میتونم یوزرها را بهش وصل کنم . مثلا میکروتیک من لوس انجلس هست از شما یوکی گرفتم توش گذاشتم از یه جا دیگه تکزاس .. میامی .. فرانسه .... و غیره که همشون را توی میکروتیک کانکشن ساختم و هر یوزره از هر جا بخواد میتونم بهش بدم .
فقط میخوام کاری کنم که یوزر بتونه به تمام لوکیشن ها دسترسی داشته باشه ولی از طریق میکروتیک نمیشه چون فقط میشه یک پروفایل به هر یوزر اختصاص داد . مگر اینکه برای هر یوزر چندین username بسازم که خوب کار سختی میشه ...
میخوام بدونم راه حلی هست که یک username بسازم و با همین یه دونه بتونه به همه پروفایل ها وصل بشه ؟

ali0000
February 11th, 2015, 10:15
درود
تنها چاره کار شما اختصاص ۱ میکروتیک به هر لوکیشن هست بعیده اکانتینگ یا سیستمی باشه که امکان تفکیک و تشخیص کلاینت جهت اتصال به سرور مورد نظرش رو داخل 1 میکروتیک داشته باشه چون ارتباطی میان رادیوس و پروفایل نیست

dollar
February 11th, 2015, 11:15
درود
تنها چاره کار شما اختصاص ۱ میکروتیک به هر لوکیشن هست بعیده اکانتینگ یا سیستمی باشه که امکان تفکیک و تشخیص کلاینت جهت اتصال به سرور مورد نظرش رو داخل 1 میکروتیک داشته باشه چون ارتباطی میان رادیوس و پروفایل نیست

درسته .. ولی خوب اینطوری هزینه هام خیلی بالا میره چون یه عالمه میکروتیک باید سفارش بدم ولی با این کاری که کردم هزینه خاصی به دوشم نیست ...