PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیا قالب خریدار دارد ؟

MersadRezvani
February 9th, 2015, 16:54
سلام و عرض ادب
خواستم یه نظری از دوستان بپرسم
آیا قالب های فارسی و بهینه شده طرفدار و خریدار دارد ؟
آیا ارزش وقت گذاشتن دارند ؟
من تا الان طراحی های اختصاصی انجام میدادم ولی تصمیم گرفتم که چند قالب با قیمت های کم برا فروش بذارم
تمامی قالب هایی که فارسی و راست چین میشن به صورت کامل بوده و بهینه خواهند شد
الان منتظر نظر شما عزیزان هستم ...

dc.saeed
February 9th, 2015, 17:01
سلام و عرض ادب

متاسفانه با وضعیتی که قانون کپی رایت داخل کشور داره فکر نمیکنم در داخل کشور طراحی قالب کار مناسبی باشد ولی میشود با تبلیغات مناسب و طراحی قالب های کاربر پسند ، خودتون رو میان وب جا بیندازید مانند گروه هایی مانند آی وحید و...
اگر هدفتون پول هست میتونید توی سایت های خارجی مانند تم فورست یا دیگر فروشگاه های قالب فعالیت داشته باشید

MersadRezvani
February 9th, 2015, 17:28
سلام و عرض ادب

متاسفانه با وضعیتی که قانون کپی رایت داخل کشور داره فکر نمیکنم در داخل کشور طراحی قالب کار مناسبی باشد ولی میشود با تبلیغات مناسب و طراحی قالب های کاربر پسند ، خودتون رو میان وب جا بیندازید مانند گروه هایی مانند آی وحید و...
اگر هدفتون پول هست میتونید توی سایت های خارجی مانند تم فورست یا دیگر فروشگاه های قالب فعالیت داشته باشید

ممنون بابت پاسختون بله وضعیت کپی رایت که اصلا ...
والا گفتم تا الانم زیاد بیرون از انجمن مشتری جذب کردیمو طراحی های اختصاصی انجام دایدم
ولی الان فقط قصد فروش قالب های خوب و مورد پسند کاربران ایرانی از سایت های خارجی مانند تم فورست فارسی و ادیت های روش انجام بشن و برا فروش با قیمت کم برای استفاده کاربران ایرانی گذاشت !

jaheshserver
February 9th, 2015, 17:34
بله چرا خریدار نداشته باشد ! کار تمیز و حرفه ای همیشه مشتری دارد

MersadRezvani
February 9th, 2015, 21:09
بله چرا خریدار نداشته باشد ! کار تمیز و حرفه ای همیشه مشتری دارد

سلام ممنون از نظرتون
سعی میشه کارهای خوب برا دوستان ارائه بدیم

- - - Updated - - -

دیگر دوستان نظری ندارند آیا ؟

reza-sp
February 9th, 2015, 21:25
بله اتفاقا خوبم مشتری داره اگه کیفیت داشته باشه

yourhosting
February 9th, 2015, 21:48
سلام
مطمئنا خریدار خواهد داشته اما نه با وضع امروز که کسی قالب رو به طور مثال از شما که زحمت راستچین اون کشیدید 100تومن میخره و بعد 15تومن میفروشه و بیشتر از شما هم سود میکنه!

navid2zp
February 9th, 2015, 21:51
قالب های شیک ولی نه چندان پیشرفته و گرون قیمت فروش دارن مخصوصا افرادی که وبسایت های شخصی دارند یا تازه می خوان شروع کنن .
خود بنده چند نفر رو دیدم که برای شروع کار از این قالب های ارزون قیمت استفاده می کنن تا هم هزینه بالایی ندن و هم با یک قالب اختصاصی شروع کنن.
و البته قالب های آنچنانی که فروشش کمتر هست چون هر کسی نمیاد به سمتشون و اگر هم بیاد نیاز داره تا دقیقا مطابق سلیقش باشه .

MersadRezvani
February 9th, 2015, 21:54
بله اتفاقا خوبم مشتری داره اگه کیفیت داشته باشه

ممنون ، بله تمام سعی ما این هست که قالب با قیمت و کیفیت بالا ارائه کنیم

سلام
مطمئنا خریدار خواهد داشته اما نه با وضع امروز که کسی قالب رو به طور مثال از شما که زحمت راستچین اون کشیدید 100تومن میخره و بعد 15تومن میفروشه و بیشتر از شما هم سود میکنه!

وضع الان که چه عرض کنم
ولی در کل قیمت قالب هایی که قرار بنده هم بذارم پایین خواهد بود ، همین دور و بر 15 ~ 50تومان !

clack
February 10th, 2015, 00:44
چرا خریدار نداشته باشه ؟
البته اگه کارات با سایرین فرق داشته باشه .
یعنی قالب سبک تر و شکیل تر و با انواع پلتفرم ها سازگاری داشته باشه ...

MersadRezvani
February 10th, 2015, 17:20
قالب های شیک ولی نه چندان پیشرفته و گرون قیمت فروش دارن مخصوصا افرادی که وبسایت های شخصی دارند یا تازه می خوان شروع کنن .
خود بنده چند نفر رو دیدم که برای شروع کار از این قالب های ارزون قیمت استفاده می کنن تا هم هزینه بالایی ندن و هم با یک قالب اختصاصی شروع کنن.
و البته قالب های آنچنانی که فروشش کمتر هست چون هر کسی نمیاد به سمتشون و اگر هم بیاد نیاز داره تا دقیقا مطابق سلیقش باشه .

ممنون از نظرتون
والا گفتم در کل فقط بنده قالب های سایت هایی مانند تم فارست رو قرار کامل فارسی و راستچین + بهینه کنم
قیمت هم پایین
امیدوارم که اسقبال شه

- - - Updated - - -

چرا خریدار نداشته باشه ؟
البته اگه کارات با سایرین فرق داشته باشه .
یعنی قالب سبک تر و شکیل تر و با انواع پلتفرم ها سازگاری داشته باشه ...
انشاالله که خریدار داشته اشه
قالب که کار بنده نیست ، من فقط فارسی اینا خواهم کرد
قالب ها هم سعی میکنم علاوه بر فارسی سازی به سیستم مدیریت محتوا هایی مثل دیتالایف وردپرس و ... whmcs تبدیل کنم

speednet
February 10th, 2015, 17:34
سلام و عرض ادب
خواستم یه نظری از دوستان بپرسم
آیا قالب های فارسی و بهینه شده طرفدار و خریدار دارد ؟
آیا ارزش وقت گذاشتن دارند ؟
من تا الان طراحی های اختصاصی انجام میدادم ولی تصمیم گرفتم که چند قالب با قیمت های کم برا فروش بذارم
تمامی قالب هایی که فارسی و راست چین میشن به صورت کامل بوده و بهینه خواهند شد
الان منتظر نظر شما عزیزان هستم ...
اگر نمومنه کار rtl شده دارید یک قالب whmcs داریم که باید rtl بشه میتونید از طریق پیام خصوصی در ارتباط باشید